خانه / مجله خبری / بازیگر نقش مژگان ( مو مو ) در سریال بچه مهندس کیست ؟
عسل مردی بیوگرافی

بازیگر نقش مژگان ( مو مو ) در سریال بچه مهندس کیست ؟

بازیگر نقش مژگان در بچه مهندس

بازیگر نقش مژگان ( مو مو ) در سریال بچه مهندس کیست ؟

بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد سال ۱۳۸۳ است. از مهم‌ترین آثار می‌توان به بازیگری در سریال همسایه‌ها، فیلم وروجک‌ها اشاره کرد.

عسل مردی در فصل دوم در نقش نوجوانی مژگان (مو مو) به ایفای نقش پرداخته است.

عسل مردی بیوگرافی و عکس

 

عسل مردی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۳ در فیلم وروجک‌ها به کارگردانی فرزاد اژدری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال همسایه‌ها، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای عسل مردی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون علیرضا خمسه، سیما تیرانداز، مهدی احمدی و طوفان مهردادیان را تجربه کرد.

 

عسل مردی بیوگرافی

 

عسل مردی در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم عسل مردی در این سال، بازیگری در سریال همسایه‌ها به کارگردانی مهران غفوریان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی عسل مردی بازی در سریال همسایه‌ها بوده است. عسل مردی سال ۱۳۹۵ سریال همسایه‌ها نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران غفوریان همکاری داشته است. عسل مردی توانست با بازی در سریال همسایه‌ها تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهران غفوریان، شیرین صفری، سید جواد رضویان و سیروس گرجستانی بر تجارب او افزود.
یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی عسل مردی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

 

منبع : منظوم

 

شکار اسب آبی توسط تمساح

شکار اسب آبی و جدال با شیرها بر سر طعمه توسط کروکودیل ها + فیلم