تجاوز جنسی داستین هافمن بازیگر مشهور به دختر جوان عکس

ساعت 25 _ در آخرین اخبار راجع به رسوایی های اخلاقی چهره های مشهور اخیرا دو بازیگر سرشناس برنده جایزه اسکار و یک…

ساعت 25 _ در آخرین اخبار راجع به رسوایی های اخلاقی چهره های مشهور اخیرا دو بازیگر سرشناس برنده جایزه اسکار و یک فیلمساز مشهور به آزار و اذیت و تجاوز جنسی متهم شده اند.

بلایی که بازیگر 48 ساله بر سر دختر کارآموز در پشت صحنه فیلمبرداری آورد +عکس

داستین هافمن و کوین اسپیسی تازه‌ترین نمونه از چهره‌های سرشناس هالیوودی هستند که به آزار و اذیت و تجاوز جنسی با سوءاستفاده از موقعیت برترشان متهم شده‌اند. این دو بازیگر سرشناس برنده جایزه اسکار پس از متهم شدن به آزار و اذیت و تجاوز جنسی، از قربانیان خود عذرخواهی کرده‌اند.

داستین هافمن 80 ساله متهم شده است که در صحنه یکی از فیلم‌هایش در سال ۱۹۸۵ که آن موقع 48 ساله بوده است یک دختر کارآموز را مورد تجاوزجنسی قرار داده است. آنا گراهام هانتر که اکنون 48 سال دارد و به عنوان نویسنده شناخته می‌شود فردی است که هافمن را به تجاوز جنسی متهم کرد. او ادعا می‌کند زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت با رفتار زننده هافمن روبه‌رو شده است.
هافمن پس از مطرح شدن این اتهام عذرخواهی کرد و گفت: «متاسفم اگر او را در موقعیتی ناراحت قرار دادم. من برای زنان احترام بسیار زیادی قائلم و از اینکه شاید کاری انجام داده باشم که این زن را در موقعیتی ناراحت قرار داده باشد، احساس بدی دارم. متاسفم.»

در این میان شش زن نیز برت رتنر کارگردان سری فیلم‌های «ساعت شلوغی» (Rush Hour) را به آزار جنسی و بدرفتاری متهم کرده‌اند. البته رتنر برخلاف اسپیسی و هافمن حاضر به پذیرش این اتهامات نیست. وکیل او تمام این اتهامات را رد کرده است.

علنی شدن اتهامات علیه چهره‌های سرشناس هالیوود در هفته‌های اخیر و پس از رسوایی بزرگ هاروی واینستین تهیه‌کننده سرشناس به شدت افزایش پیدا کرده است.

منبع khabar25

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب