خانه / مجله خبری / تجاوز جنسی دختر جوان هنگام برگشتن به خانه

تجاوز جنسی دختر جوان هنگام برگشتن به خانه

تجاوز جنسی دختر جوان هنگام برگشتن به خانه

آقای “جان کال برون” 32ساله به جرم آزار و اذیت جنسی در اتوبوس شبانه به هفت سال حبس محکوم شد.
این دانشجوی دانشگاه کینگ،به اتهام سواستفاده جنسی از یک خانم در حال خواب در اتوبوس و همچنین تجاوز وحشیانه به وی حالا در زندان بسر میبرد.
طبق این گزارش، قربانی، که در آن شب برای خوردن نوشیدنی با دوستان خود بیرون رفته بود در ساعت حدودا 2 نیمه شب سوار بر اتوبوس شبانه( n13  در الدویچ )؛هنگام برگشت به خانه در اتوبوس خوابش برد.
سپس “کال برون” که در کنار او نشسته بود زمانی که متوجه عدم هوشیاری دختر جوان شد، وی را از اتوبوس پیاده کرد و به خانه خود در بزرگراه کیدرپور واقع در “همپشید” برد.
این خانم که به دلایل قانونی نامش برده نشد در ادامه گزارش خود به پلیس گفت:من اولین چیزی که هنگام بیدار شدن یادم می آید؛ گفتن نه و تلاش برای دور کردن این مرد وحشی ازخودم بود، اما موفق به این کار نشدم و مورد تجاوز وحشیانه قرارگرفتم سپس از غفلت متجاوز استفاده کرده و از خانه شیطانی فرار کردم و خودم را به خانه رساندم.
پلیس بعداز دستگیری “کال برون” در26 اکتبر سال گذشته ،از دیگر خانم هایی که قربانی او شده اند دعوت کرد و به آنها اطمینان داد که از آنان دفاع خواهد شد.
پلیس در ادامه گفت: دوست دارم برای شجاعت این قربانی که در حال برگشت به خانه مورد حمله جنسی قرار گرفته و متهم او را به خانه برده و به او تجاوز کرده تشویقی در نظر بگیرم.
“نیل رالینسون”، محقق بخش آزار و اذیت‌های جنسی در گزارش خود گفت: خیابان های لندن حالا بعد از زندانی شدن “کال برون” کمی امن تر شدند.
وی در ادامه گفت: من این اطمینان را به مردم می‌دهم که امثال این متجاوزان را که خانم های بی دفاع را هدف قرار میدهند، تعقیب می‌کنیم و آنها را به میز محاکمه می‌کشانیم و از گزارش هر فرد دیگری که از این آزار و اذیت ها رنج برده حمایت میکنیم.
جفت گیری زرافه

جفت گیری زرافه آفریقایی