خانه / مجله خبری / تجاوز جنسی کشنده به دختر جوان توسط دندانپزشک و پرسنل بیمارستان +عکس

تجاوز جنسی کشنده به دختر جوان توسط دندانپزشک و پرسنل بیمارستان +عکس

تجاوز جنسی کشنده به دختر جوان توسط دندانپزشک و پرسنل بیمارستان

درد دندان سرنوشت دردناکی را برای دختر جوان در بیمارستان رقم زد.

یک دختر پاکستانی پس از این که درد شدیدی در دندان هایش احساس کرد، تصمیم گرفت تا برای درمان به یکی از بیمارستان‌ها برود، اما به جای دریافت خدمات درمانی، مورد تجاوز دسته جمعی از سوی پرسنل بیمارستان قرار گرفت و سپس به قتل رسید.

بنا به گزارش رسانه ها، پس از این که پرسنل بیمارستان عصمت جنجو را مورد تجاوز قرار دادند، پیش از مرگ او با مادرش تماس می‌گیرند و به او می‌گویند، دخترش به دلیل حساسیت به آنتی بیوتیک‌ها حالش وخیم است.

مادر با عجله به بیمارستان دولتی شهر کورانگی در اقلیم سند پاکستان می‌رود تا فرزندش را ببیند، او تمام بیمارستان را زیر پا می‌گذارد و در نهایت جسد بی جان دخترش را روی برانکارد در اتاق زهوار درفته و دور افتاده‌ای در بیمارستان پیدا می‌کند.

بنا به گزارش پزشکی قانونی،شواهد نشان می‌دهد، عصمت جونجو پس از تجاوز دسته جمعی مسموم شده است. چهار تن از پرسنل بیمارستان که دو تن از آن‌ها پزشک بودند متهم شناخته و سه تن از آن‌ها دستگیر و بازجویی شده اند، اما متهم چهارم که پزشک است، فرار کرده و پنهان شده است.

نخست وزیر اقلیم سند، دستور داده تا تمام اقدامات قانونی با اقتدار علیه متهمان صورت بگیرد. فعالان حقوقی از این جنایت زشت و هولناک در حق دختری که تنها جرمش مراجعه به بیمارستان برای درمان دندان دردش بوده ابراز حیرت و شگفتی کرده اند.

رئیس کمیسیون حقوق بشر سند گفت، به شدت از این جنایت هولناک شوکه شده است و حمایت کامل خود را از خانواده‌ی آسیب دیده اعلام کرد.

 

بلوغ جنسی در دختران و پسران

بلوغ جنسی در دختران و پسران / تشخیص و نحوه برخورد والدین با آن