خانه / مجله خبری / حامله شدن دختر جوان در رابطه جنسی با پسر 18 ساله

حامله شدن دختر جوان در رابطه جنسی با پسر 18 ساله

حامله شدن دختر جوان در رابطه جنسی با پسر 18 ساله

حامله شدن دختر جوان

رابطه جنسی دختر و پسر جوان باعث حاملگی دختر 16 ساله شد ! حامله شدن شدن دختر باكره 16 پس از نزدیکی با دوست پسرش پای این دختر و پسر رابه دادگاه باز کرد. دختر باکره جوان پس از این که با دوست پسر 18 ساله اش نزدیکی کرد باردار شد . چند ماه پیش دختر باكره 16 ساله‌اي به نام رویا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» وی را فریب داده و پس از نزدیکی با او حامله شده است.

به گزارش خبر 25 با طرح این شکایت، شهروز توسط پلیس دستگیر شد تا این که هفته گذشته محاکمه پسر نوجوان در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی «کیخا» آغاز شد. اما دقایقی پس از شروع محاکمه، ناگهان دختر باكره 16 ساله از جا بلند شد ودر اظهاراتی عجیب گفت که از شکایتش صرفنظر میکند.

چرا که قصد ازدواج با شهروز را دارد. رئیس دادگاه هم با نظرش موافقت کرد و از شهروز پرسید آیا پیشنهاد رویا را قبول می کني؟ او هم پاسخ داد من هم موافقم چون عاشق دختر باكره رویا هستم… به این ترتیب با توجه به رضایت شاکی، دستور آزادی پسر نوجوان صادر شد ودر همان جلسه دادگاه قرار ازدواج گذاشته شد.

دختر باكره 16 ساله که جنینش را سقط کرده بود پس از دقایقی گفت‌و‌گو با شهروز اظهار داشت: «آقای قاضی ما عاشق یک دیگر هستیم و تصمیم گرفته‌ ایم با جلب رضایت خانواده‌ ها ازدواج کنیم.» دختر باكره ادامه داد: «ما وخانواده شهروز همسایه هستیم و درجریان دیدارهایی که داشتیم به هم علاقه‌مند شدیم وتصمیم به ازدواج گرفتیم. اما متأسفانه برخی اتفاق‌ها کارما رابه دادگاه کشاند.

ولی حالا که باهم به توافق رسیده‌ایم از شکایتم صرفنظر می کنم.چرا که می خواهیم باهم راهی خانه بخت شویم.» ابتدا والدین رویا با شنیدن تصمیم دخترشان با این موضوع مخالفت کردند. اما دقایقی بعد با توجه به خواسته دخترشان ناگزیر تن به ازدواج دادند و پرونده مختومه شد.

جفت گیری شتر های جوان و آماده حاملگی

فیلم جفت گیری شتر های جوان و آماده حاملگی