خانه / مجله خبری / حسین محب اهری چه سرطانی داشت که منجر به مرگش شد؟

حسین محب اهری چه سرطانی داشت که منجر به مرگش شد؟

حسین محب اهری چه سرطانی داشت ؟

سرطان حسین محب اهری چه بود که منجر به مرگش شد ؟

حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بامداد امروز چهارشنبه 26 دی ماه 1397 در بیمارستان لاله تهران دار فانی را وداع گفت.

علت درگذشت حسین محب اهری

حسین محب اهری یکبار با سرطان غدد لنفاوی مبارزه کرد و بیماریش اش که بهود یافته بود مجدد عود کرد اما با مبارزه با بیماری خود مجددا سرطان را شکست داد. ولی در آذر ماه 1397 بخاطر وخامت جسمانی اش ناشی از بازگشت سرطان در 67 سالگی در بیمارستان بستری شد.

سرانجام حسین محب اهری بر اساس اعلام مسئولان بیمارستان لاله تهران در 30 دقیقه بامداد در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و در ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه 26 دی ماه 1397 دار فانی را وداع گفت و برای همیشه چشم از جهان فرو بست.

سرطان غدد لنفاوی چیست ؟

سرطان لنفوم یا سرطان غدد لنفاوی به این صورت است که سیستم لنفاوی، بخشی از سیستم ایمنی بدن است که شامل غدد، عروق و گره‌های لنفاوی است. این سیستم، مایع شفافی به‌نام لنف را در یک مسیر یک‌طرفه به سمت قلب منتقل می‌‌کند. این مایع شامل سلول‌های سفید خون به‌نام لنفوسیت، چربی و پروتئین است. وجود این سیستم برای سم زدایی بدن حیاتی است. ازآنجاکه علائم لنفوم شبیه سرماخوردگی است، معمولا تا زمانی‌که شدید نشده باشد، جدی گرفته نمی‌شود. درحالی‌که تشخیص زودهنگام لنفوم، مراحل درمان را ساده‌تر و کوتاه‌تر خواهد کرد.

بیوگرافی مختصر از حسین محب اهری

حسین محب‌اهری متولد ۲۹ مهر ۱۳۳۰ در تهران – درگذشتهٔ ۲۶ دی ۱۳۹۷ در تهران بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و اهل ایران بود.

او لیسانس ادبیات فارسی را از مدرسهٔ عالی ادبیات و زبان‌های خارجی در سال ۱۳۵۸ دریافت کرده‌است. یک دوره آموزش بازیگری در کارگاه نمایش، زیر نظر آربی اوانسیان در سال ۱۳۵۴ دید.

فرحناز منافی ظاهر، بازیگر تلویزیون و سینما، قبلاً همسر او بود.

محب اهری بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشنده آغاز کرد. او همچنین از سال ۱۳۵۰ به عکاسی تجربی و ایفای نقش در تئاتر اشتغال داشته‌است.

 

 

 

بلوغ جنسی در دختران و پسران

بلوغ جنسی در دختران و پسران / تشخیص و نحوه برخورد والدین با آن