خانه / مجله تصویری / خرید گیره نگهدارنده روتختی و ملحفه تخت 4 سر

خرید گیره نگهدارنده روتختی و ملحفه تخت 4 سر

نگهدارنده ملحفه روتختی 4 سر

خرید گیره نگهدارنده ملحفه روتختی 4 سر

خرید اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه تخت 4 سر

گیره نگهدارنده ملحفه تخت چهار سرخرید پستی گیره نگهدارنده روتختی و ملحفه تخت

قیمت : 83000 تومان

قیمت : 60000 تومان

خرید پستی

گیره 4 سر نگهدارنده روتختی و ملحفه روتخت

گیره نگهدارنده ملحفه تخت، یکی از محصولات جدید و کارآمد می باشد که به شما کمک می کند همواره تختی با ظاهر مرتب و آراسته داشته باشید. این گیره نگهدارنده سه سر که به گوشه ملحفه وصل می شود باعث کشیدگی و مرتب ماندن ملحفه روی تخت می شود.

بسته ی گیره ی نگهدارنده ی ملحفه دارای یک گیره ی 4 سر برای نگه داشتن گوشه های ملحفه ی تخت می باشد که ملحفه را از چهار گوشه سفت کشیده و باعث باز شدن چروک ها و شل قرار گرفتن ملحفه روی تخت می باشد.با داشتن این گیره ها دیگر نگران در آمدن ملحفه از روی تخت و یا ظاهر کثیف و نامرتب آن نباشید و بدون زحمت زیاد پس از هربار شستشو آن را در چهارگوشه ی تشک فیکس کنید.

نگهدارنده روتختی 4 سر

یکی از مشکلاتی که مادران با آن روبرو می باشند، نامرتبی دائم ملحفه تخت فرزندان خود می باشد، شاید اتفاق بیافتد در روز چندین مرتبه ملحفه را مرتب کنند ولی به دلیل عدم ثابت بودن ملحف دچار چروک و بهم ریختگی می شود که موجب جلوه تامرتب برای تخت می شود. گیره نگهدارنده ملحفه تخت یک محصول جدید که به دلیل عملکرد آن بسیار محبوب خانم های خانه دار می باشد. این محصول به شما کمک می کند هموراه ملحفه تخت شما مرتب باشد و شما از مرتب کردن دائم ملحفه تخت راحت باشید و نگران نامرتب بودن دائم تخت خود و فرزندان خود نباشید.

قیمت نگهدارنده 4 سر روتختی و ملحفه

نگهدارنده روتختی و ملحفه روتخت 4 سر

در طراحی هوشمندانه این محصول باید به این نکته اشاره کرد که در هر بازو یک تسمه به منظور تنظیم اندازه اشاره کرد که به شما اجازه می دهد از این نگهدارنده به منظور تنظیم اندازه بازو ها برای استفاده در موقعیت های مختلف استفاده کنید، با استفاده از این محصول دیگر شاهد منظره نامرتب تخت نخواهید بود.

گیره ی نگهدارنده روتختی چهار سر

قیمت نگهدارنده روتختی 4 سر

قیمت : 83000 تومان

قیمت : 60000 تومان

خرید پستی

نگهدارنده روتختی 4 سر

این گیره ها از که مرکز آن در وسط تخت بوده و به 4 گوشه ی ملحفه متصل شده و سفت آن را میکشد.همچنین با داشتن تسمه های تنظیم شونده ی طول برای هر سایز تشک و هر سایز ملحفه ای حتی تشک های سفارشی و در هر ابعادی مناسب میباشد.و علاوه بر تشک تخت برای نگه داشتن روکش ابزار و وسایل و…نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

ظرف غذای لانچ باکس دو جداره

خرید اینترنتی ظرف غذای دو جداره لانچ باکس دو طبقه