خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

ماساژور شکمی و بدنسازی خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی خرید اینترنتی ماساژور شکمی و بدنسازی خرید پستی دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی…

ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید اینترنتی ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید پستی دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی ارزان

قیمت : 250000 تومان

قیمت : 180000 تومان

خرید پستی 1

ماساژور لاغری و شکم

ماساژور شکمی و بدنسازی جدیدترین ماساژور عضله ساز بازو و شکم که بوسیله این دستگاه به راحتی می توانید چربی های اضافه شکم و پهلو را از بین برده و ماهیچه ها و عضله های بازو و شکم و ران های خود را تقویت کنید.باشگاه شخصی Mobile GYM ماساژور شکمی و بدنسازی EMS Beauty Body با تکنولوژی تحریک الکتریکی عضلات (همان EMS) به سرعت در کاهش چربی های اضافی و عضله سازی ماهیچه های بدن تاثیر مستقیم می دهد. این ماساژور حرفه ای با وارد کردن فرکانس هایی به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز به طور مستقیم بر عضلات ناحیه ای که آن را نصب نموده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه ای عضله سازی را می دهد.

 

 

 

 

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید ارزان ماساژور شکمی و بدنسازی دستگاه عضله ساز چربی سوز

قیمت : 180000 تومان

دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

باشگاه شخصی Mobile Gym از تکنولوژی EMS استفاده می کند ، سیگنال های الکتریکی این دستگاه با تاثیر مستقیم بر روی ماهیچه ها به تقویت عضلات کمک شایانی می کند.در دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی با استفاده از پالس های الکترومغناطیسی برای تقویت عضلات و تحریک ماهیچه ها کمک می کند.ماساژور لاغری و شکمی با شبیه سازی حرفه ای که به وسیله آن صورت می گیرد منجر به تناسب اندام زیبا و حرفه ای شخص شود.خرید ماساژور شکمی و بدنسازیاین ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بده که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.انجام 25 دقیقه تمرین با دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی برابر با 1500 متر پیاده روی و نیم ساعت ورزش شکم یا شنا می باشد، این دستگاه دارای حالت های متفاوت : ماساژ ، سوزن سوزن ، ضربه ای ، ترکیبی و ….

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

خرید آنلاین ماساژور شکمی و بدنسازی دستگاه عضله ساز اصل

قیمت : 180000 تومان

ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست و همچنین ماهیچه های بدن موثر باشد. علاوه بر آن ماساژ مداوم و اصولی در تقویت ظاهر ماهیچه ها موثر است.بدین ترتیب در زمان استفاده از این محصول ابتدا ماهیچه ها شروع به چربی سوزی و سپس ساخت عضله می کنند که فرآیندی مشابه تمرین های بدنسازی می باشد که افراد در سالن های ورزشی انجام می دهند. از کاربردهای دیگر این ماساژور برای فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی است. به عبارتی شما با ماساژ می توانید عضلات تحلیل رفته خود را به حالت ایده آل سابق برگردانید. این ماساژور به نوعی شبیه ساز ورزش است و تاثیرات ورزش مانند خستگی بعد از ورزش، تعریق و احساس شادابی بعد از ورزش را برای شما به همراه دارد.این دستگاه قابل استفاده در 10 شدت متفاوت می باشد و کارکرد هر بخش توسط دو عدد باتری AAA قلمی ( بهمراه پکیج نمی باشد ) شما می توانید به راحتی از این دستگاه در هر زمان و مکانی استفاده نمایید.این دستگاه دارای استانداردهای CE/EMC,ROHS و قابل استفاده برای تمامی آقایان و بانوان می باشد و متعلق به جنسیت خاصی ندارد.ولتاژ این دستگاه 1,5 ولت و maximom output : 9.8mA می باشد و وزن این دستگاه 57.4g است.

 

 

 

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

فروش دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی EMS Beauty Body

قیمت : 180000 تومان

این محصول به قدری مورد تایید ورزشکاران حرفه ای قرار گرفته است که فوتبالیست معروف کریستیانو رونالو نیز در تبلیغات حرفه ای این برند این محصول نقش آفرینی قابل توجهی داشته است و همانطور که می دانید تمامی ورزشکاران حرفه ای از جدید ترین و پیشرفته ترین تجهیزات ورزشی و بدنسازی روز دنیا مثل ماساژور شکمی و بدنسازی بیوتی بادی استفاده می کنند تا زیباترین و بهترین اندام را داشته باشند.این دستگاه ۶ برنامه مختلف ماساژ دارد که به نسبت مناطق مختلف بدن و هدف شما از ماساژ می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این دستگاه بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده و به همین علت گستردگی استفاده و کاربرد بیشتری دارد چرا که می توانید آن را با خود هر جا برده و استفاده کنید.این دستگاه حرفه ای در همه جای جهان توسط ورزشکاران در باشگاه ها استفاده می شود.همچنین به علت راحتی پوشش شما میتوانید آن را حتی در محیط کار و خانه ی خود استفاده کنید.

 

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

فروش عمده باشگاه شخصی Mobile Gym

قیمت : 180000 تومان

 

 

ویژگی های کلی دستگاه ماساژ لاغری و بدنسازی

شبیه ساز ورزش

تحریک عضلات چربی سوز و ساخت عضله

دارای فرکانس های نزدیک به فرکانس های بدن

تسکین علائم درد در شانه کمر و پشت

تسکین علائم شل شدن کمر و پشت

اثر ماساژ

بدون هیچ گونه آسیب رسانی به بدن

موارد منع و احتیاط مصرف:

1 _برای کسانی که در بدن خود دارای وسایل اکتریکی پزشکی نظیر باتری قلب ،ضربان ساز و .. می باشند.2_کسانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.3_ اشخاص مبتلا به سرع یا تشنج.4_در مورد خانمهای باردار و اشخاص دچار حساسیت های پوستی احتیاط شود.5_ در حین رانندگی استفاده نشود.

از قسمت های اصلی این محصول عبارتند از :

یک پد صفحه ای بزرگ برای استفاده روی شکم و عضله سازی سیکس پک خانم ها و آقایان و دو پد کوچک تر برای استفاده روی بازو و ران ها و پهلو می باشد. به همراه هر پد یک موتور و در مجموع 3 موتور مجزا برای کل این مجموعه ارسال خواهد شد که تنظیم و اجرای تمارین ورزشی به واسطه این موتور ها انجام می شود.

 

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

فروش آنلاین دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی ارزان

قیمت : 180000 تومان

ویژگی های دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

استفاده از تکنولوژی EMS
تاثیر مستقیم سیگنال های الکتریکی بر روی ماهیچه ها
استفاده ازپالس های الکترو مغناطیس برای تقویت انقباضات عضلانی
تحریک و تمرین ماهیچه ها
شبیه سازی تمرین تناسب اندام حرفه ای
انجام 25 دقیقه تمرین برابر با 1500 متر پیاده روی و نیم ساعت ورزش شکم یا شنا
دارای حالت های متفاوت : ماساژ ، سوزن سوزن ، ضربه ای ، ترکیبی و ….
قابل استفاده در 10 شدت متفاوت
کارکرد هر بخش توسط دو عدد باتریAAA قلمی ( بهمراه پکیج نمی باشد)
قابل استفاده در هر مکان و هر زمان
دارای استانداردهای : CE/EMC,ROHS
قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
ولتاژ : 1.5 ولت
maximom output : 9.8mA
وزن : 57.4g
دارای پکیجینگ

 

 

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

حراج دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

قیمت : 180000 تومان

توضیحات انگلیسی دستگاه ماساژور :

 

Smarty Abs Stimulator, adopting advanced EMS technology and made of high-quality material, you can build a charming body shape without even lifting a finger under its help. This training gear is secure and efficient! .High-tech unit with a wireless and 360degree controller without obstacle.
High sensitivity intelligent chip to ensure sensitive and reliable wireless receiving.
Easy operation and convenient using method.
Replaceable large gel pad which massages larger area.
What You Get: 1 x (one host+one big patch ), 2 x (one host+one small patch), 1 x English user manual

توضیحات متن :

Smart Stimulator Abs، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته EMS و از مواد با کیفیت بالا، شما می توانید یک شکل بدن جذاب ایجاد کنید حتی بدون انگشت خود را زیر کمک خود نبرید. این ابزار آموزشی امن و کارآمد است! واحد High-tech با کنترلر بی سیم و 360degree بدون مانع.
تراشه هوشمند حساسیت بالا برای اطمینان از دریافت بی سیم حساس و قابل اعتماد.
عملیات آسان و راحت با استفاده از روش.
جایگزینی پد ژل بزرگ که ماساژ منطقه بزرگتر است.
آنچه شما دریافت می کنید: 1 x (یک میزبان + یک پچ بزرگ)، 2 x (یک میزبان + یک پچ کوچک)، 1 x کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی

خرید دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی

قیمت ماساژور شکمی و بدنسازی اصل

قیمت : 250000 تومان

قیمت : 180000 تومان

خرید پستی 1

 

 

 

 

 

منبع khabar25

2 دیدگاه برای “دستگاه ماساژور شکمی و بدنسازی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب