خانه / مجله خبری / رابطه جنسی استاد با دانشجو در کلاس درس | عکس 18+
تعجب

رابطه جنسی استاد با دانشجو در کلاس درس | عکس 18+

استاد با دانشجو

رابطه جنسی استاد با دانشجو در کلاس درس | عکس 18+

یک استاد با دانشجوی خود در سر کلاس رابطه جنسی داشت که دوربین که در کلاس قرار داشت تصاویری از این رابطه جنسی را ضبط کرده است این رابطه جنسی استاد با دانشجو در سرکلاس درس با توافق خود دانشجو بوده است.

رابطه جنسی استاد دانشگاه با دانشجو سر کلاس +تصاویر 18+

استاد دانشگاهی که در کلاس درس در روز روشن اقدام به برقراری رابطه جنسی با دانشجویش کرده بود لو رفت ! به گزارش ایران ناز یکی از دانشجویان از پنجره ی کلاس توانسته بود ازین اقدام شنیع و ناشایست استاد دانشگاه فیلم بگیرد . به گزارش ایران ناز این اتفاق در کشور چین رخ داده است .

استاد دانشگاه به دلیل برقراری ارتباط جنسی با یکی از شاگردان اش در کلاس درس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار گرفته است. یک دانشجو حین رابطه ی جنسی این دو نفر از پنجره کلاس فیلم می گرفت.این فیلم بشدت در بین مردم چین دست به دست میشود و باعث خشم مردم شده است.

تصاویری از رابطه جنسی استاد با دانشجو در سر کلاس درس

استاد دانشگاه شانگزو، چین به دلیل برقراری رابطه جنسی با یکی از دانشجویان اش بعد از پایان کلاس درس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارد. فیلم تکان دهنده این رابطه توسط دانشجوی ناشناس از پشت پنجره کلاس گرفته شده و در فضای مجازی به سرعت انتشار داده شده است. در این فیلم کوتاه 45 ثانیه ای مشهور است پاهای برهنه دانشجو بر روی شانه های استاد دانشگاه قرار دارد .این استاد به اتهام نقض کد رفتاری تحت بازجویی قرار دارد.

تصاویری از رابطه جنسی استاد با دانشجو در سر کلاس درس

پلیس با در دست داشتن این فیلم از دختر دانشجو نیز بازجویی کرده است. پلیس در خصوص این ماجرا اعلام نظری نکرده است اما با توجه به بازداشت استاد دانشگاه احتمال اینکه پرونده وی را جهت محاکمه به دادگاه ارسال کند قطعی است.

 

تعبیر خواب تجاوز

تجاوز دسته جمعی به خانم معلم در تهران توسط مردان شیطان صفت