ماکالی کریسانتوس بازیکن استقلال

ماکالی کریسانتوس بازیکن استقلال مکالی کریسانتوس بازیکن جدید استقلال کیست ؟ در این چند روز علاوه بر صحبتهایی که راجع به انتقال اسماعیل…

ماکالی کریسانتوس بازیکن استقلال

مکالی کریسانتوس بازیکن جدید استقلال کیست ؟

در این چند روز علاوه بر صحبتهایی که راجع به انتقال اسماعیل گونکالوس به میان آمده صحبت از حضور احتمالی مکولی کریسانتوس بازیکن نیجریه ای در تیم استقلال نیز شنیده می شود.

بیوگرافی ماکالی کریسانتوس

ماکالی کریسانتوس مهاجم 28 سالۀ نیجریه‌ای متولد 20 آگوست 1990 با قامتی 183 سانتی متری که سابقۀ بازی در تیم‌های هامبورگ، کارلسروهه، آ اک آتن و رئال مورسیا و هلسینکی فنلاند را در کارنامۀ خود دارد.

پست تخصصی این بازیکن مهاجم نوک است اما قابلیت بازی در پست وینگر چپ و راست را نیز دارا می باشد.

مکالی کریسانتوس که سابقه حضور در جمع 50 استعداد برتر فوتبال جهان در سال ۲۰۰۸ را نیز در کارنامه دارد، با 28 سال سن در سالهای اخیر سیر نزولی را طی کرده است و میزان آمادگی او در حال حاضر مشخص نیست. آخرین تیمهای او در سال 2018 رئال مورسیا و هلشینکی بوده اند که در 16 بازی برای رئال مورسیا 6 گل و در 9 بازی برای هلشینکی گلی به ثمر نرسانده است.

این بازیکن از آغاز دوران حرفه ای خود در 190 بازی که برای تیم های مختلف بازی کرده است 53 گل به ثمر رسانده که آمار گلزنی قابل توجهی برای یک مهاجم نمی باشد.

گفته می‌شود این دو بازیکن در روزهای آینده وارد تهران شده و مراحل نهایی عقد قرارداد با باشگاه استقلال را طی می‌کنند، تا هرچه سریع‌تر به‌ جمع آبی‌پوشان در تمرینات این تیم اضافه شوند.

ماکالی کریسانتوس در ترنسفرمارکت

مبلغ این بازیکن در وبسایت ترنسفر مارکت هم اکنون 150 هزار یورو می باشد هرچند زمانی که در اوج بود و در زمان انتقال به تیم لاس پالماس اسپانیا ارزشی حدود 1,50 میلیون یورو داشت.

اینستاگرام ماکالی کریسانتوس

آدرس پیج اصلی اینستاگرام ماکالی کریسانتوس به شرح زیر می باشد :

chrisantus9@

عکس های مکالی کریسانتوس بازیکن استقلال

مکالی کریسانتوس بازیکن جدید استقلال

ماکالی کریسانتوس مهاجم جدید استقلال ماکالی کریسانتوس مهاجم جدید استقلال

مکولی کریسانتوس مهاجم جدید استقلال مکولی کریسانتوس مهاجم جدید استقلال

 

گل های ماکالی کریسانتوس بازیکن جدید استقلال

منبع khabar25

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب