خانه / مجله خبری / مرجان شیخ الاسلام آل آقا کیست ؟ | بیوگرافی و عکس همسر این اختلاسگر
مرجان شیخ الاسلامی آل آقا

مرجان شیخ الاسلام آل آقا کیست ؟ | بیوگرافی و عکس همسر این اختلاسگر

مرجان شیخ الاسلام آل آقا

مرجان شیخ الاسلام آل آقا کیست ؟ | بیوگرافی و عکس همسر این اختلاسگر

بیوگرافی مرجان شیخ الاسلام آل آقا

مرجان شیخ الاسلام آل آقا متولد سال 1345 در کرمانشاه می باشد شخصی که این روزها نامش بارها بر سر زبان ها افتاده است.

مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا روزنامه‌نگار و فعال سیاسی ایرانی است که نامش به‌عنوان یکی از متهمان پرونده فساد در پتروشیمی مطرح شده‌است که از آن به عنوان بزرگترین اختلاس در ایران یاد می‌شود. وی اصلی‌ترین شریک متهم ردیف اول این پرونده است. این پرونده که برخی منابع معتقدند محدود به پتروشیمی نیست به گفته قاضی دادگاه ۳ برابر تخلفات بابک زنجانی است و رکورد وی را شکسته‌است.

وی هم اکنون صاحب چند شرکت در ترکیه و کاناداست و دیدم صاحب یک خانه شش خوابه در نزدیکی واشنگتن به قیمت دو میلیون و سیصد هزار دلار است.

خب تا کی افرادی مثل خاوری و خانم مرجان با چفیه و چادر به اسم اصولگرا یا اصلاحطلب پول ملت را بردارند و فرارکنند و تازه دستگاه نظارتی و قضائی پرونده شان را بررسی کند؟ آیا ما نیازمند ساختاری شفاف با نظارت عمومی نیستیم؟

همسر مرجان شیخ الاسلام آل آقا

خلجی در آخرین ازدواج خود، با مرجان شیخ الاسلامی آل آقا ازدواج کرد. از این جهت که یکی از این زوج (خلجی) فعال در تحریم ایران و دیگری (آل آقا) فعال در دور زدن تحریم‌های ایران است، خبر این ازدواج بعد از دادگاه اختلاس پتروشیمی در فضای رسانه‌ای فارسی پوشش زیادی داده شد.

مهدی خلجی متولد ۳۱ شهریور ۱۳۵۲ در شهر قم ساکن واشنگتن است.

محمدمهدی خلجی، هم از خانواده روحانی است و هم در حوزه علمیه تحصیل کرده است.

خلجی بر لزوم عرفی شدن اسلام (از طریق تأویل پذیر کردن کامل آن) و مدرن شدن شیعه (از طریق انطباق آن با دموکراسی و لیبرالیسم) تأکید می‌نماید؛ بنابراین می‌توان او را عنصری فعال در پروژه سکولاریزاسیون و دموکراتیزاسیون جامعه اسلامی/ شیعی در نظر گرفت و البته در این پروژه وی در حد یک عنصر وزین نیست.

همسر مرجان شیخ الاسلام آل آقا

تعبیر خواب تجاوز

تجاوز دسته جمعی به خانم معلم در تهران توسط مردان شیطان صفت