فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون

آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون ساعت 25 _ راننده ی کامیون به جرم آزار و اذیت جنسی زنان…

آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون

ساعت 25 _ راننده ی کامیون به جرم آزار و اذیت جنسی زنان و دختران بازداشت شد. این راننده ی جنایتکار در یک اقدام وحشیانه دست به قتل سریالی چندین زن زده است.

بازداشت عامل آزار و اذیت زنان و دختران

«رابرت رمبرت» راننده کامیونی که در جاده های ایالت کلیولند اقدام به قتل های سریالی زنان می کرد، در دادگاه جنایی محاکمه می شود.

تحقیقات انجام شده از سوی کارآگاهان اف. بی. آی نشان داده که رابرت یک قاتل سریالی بوده که عمده جنایات خود را در جاده های کلیولند و در مسیرهای اوهایو و پنسیلوانیا انجام می داد.آزار و اذیت زنان و تجاوز جنسی

ماجرای آزار و اذیت زنان و دختران توسط راننده کامیون

وی با کامیونش در جاده ها به راه می افتاد و وقتی با زن یا دختری در یک اتومبیل روبه رو می شد، او را می ربود و پس از آزار و اذیت و تجاوز جنسی در یک نقطه خلوت، قربانی اش را به قتل می رساند. به گزارش پلیس امریکا، شواهد DNA تأیید کرده که این مرد به عنوان یک قاتل سریالی قربانیان خود را در ایالت های مختلف شکار کرده است.

گزارش ها نشان می دهد تمامی قربانیان قبل از قتل مورد آزار و شکنجه قرار گرفته اند و این قاتل سریالی پس از شکنجه زنان و دختران، آنها را با شلیک گلوله به سرشان می کشت و جنازه های آنها را در مناطق مختلف رها می کرد. در حال حاضر رابرت با اتهام هایی چون آدم ربایی، تجاوز، سرقت و آزار واذیت جنسی روبه رو است.

این مرد قتل های سریالی اش را 18 سال قبل انجام داده و تاکنون مأموران اجساد بیش از سه زن و دختر را پیدا کرده اند. به گفته قاضی پرونده، این مرد با تأیید تمامی اتهام ها بدون شک به اعدام محکوم خواهد شد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *