فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

آمار تاسف برانگیز تجاوز به زنان انگلیسی در یک سال!

آمار تاسف برانگیز تجاوز به زنان انگلیسی در یک سال! گزارش های منتشر شده در انگلیس نشان دادند که سالانه 80 هزار زن…

آمار تاسف برانگیز تجاوز به زنان انگلیسی در یک سال!

گزارش های منتشر شده در انگلیس نشان دادند که سالانه 80 هزار زن در این کشور مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند. روزنامه ایندیپندت، اطلاعات به دست آمده در مورد تجاوز جنسی در انگلیس نشان می‌دهد که پلیس در بررسی‌های خود ضعیف عمل کرده است.

تعداد جرایم جنسی در انگلیس افزایش یافته اما اقدامات پلیس برای قربانیان تجاوز جنسی ناعادلانه است. طبق گزارشها بررسی‌های موثق جرایم در انگلیس به 400 هزار زن در این کشور تجاوز جنسی شده است و سالانه 80 هزار زن مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند در حالی که فقط 11 درصد از این قربانیان این موضوع را با پلیس درمیان می‌گذارند.

تعداد افرادی که در طول 3 سال گذشته توسط پلیس شناسایی شده‌اند که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند به 3261 نفر یعنی 26 درصد افزایش یافته است.به گزارش نازوب به نقل از ایندیپندت، پلیس تاکید دارد: این افزایش به دلیل زیاد شدن جرایم نیست بلکه به این دلیل آن است که پلیس با این قضیه به طور حساس‌تر و حرفه‌ای تر برخورد کرده و مجرمان بیشتری را یافته است.

اهمیت ندادن به موضوع جرایم جنسی زمانی بیشتر مورد توجه قرار گرفت که ریان کولمن فارو، افسر سابق پلیس پایتخت که تجاوزات جنسی و سایر حملات جنسی را بررسی می‌کرد در دادگاه ساوت وارک کرون محاکمه شد گفته می‌شود که به موضوع 11 نفر از ضاربان جنسی به طور عادلانه رسیدگی نشده است.

زیرا کولمن فارو که در دادگاه به عنوان یک افسر رذل معرفی شد، اتهامات این متجاوزان را نادیده گرفت و از گناه آنان چشم پوشی کرد. یک زن که این افسر به طور ناعادلانه در مورد او حکم کرده بود خودکشی کرد.

پیشرفت در زمینه بررسی جرایم جنسی و طرز برخورد با قربانیان از اواسط دهه 1980 آغاز شده اما هنوز کافی نیست. به بررسی‌هایی که پلیس در پیگیری‌های خود در مورد تجاوز جنسی به یک کارمند زن بانک که توسط یکی از همکارانش در مکانی که در آنجا مشروبات الکلی مصرف می‌شد، انجام شده بود نیز اشکالاتی وارد است.

حدود 9 نفر از هر 10 قربانی مسائل جنسی هرگز به پلیس مراجعه نمی‌کنند زیرا به افسران پلیس اعتماد ندارند. گزارش جدید کمیسیون مظالم پلیس مستقل حاکی است بسیاری از افسران پلیس از موقعیت خود سوء استفاده می‌کنند و زنان ضعیف را برای برقراری رابطه جنسی اغفال می‌کنند.

در بایان این گزارش مقامات انگلیس آمده است: باید آگاهی بیشتری در مورد تجاوز جنسی کسب کرد. اگر شخصی نمی‌خواهد با کسی رابطه جنسی برقرار کند نباید این کار را انجام دهد، مهم نیست که طرف مقابل چقدر صاحب قدرت باشد، مشهور باشد یا نه، یا اینکه چقدر الکل مصرف کرده باشد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *