آموزش تصویری پوزیشن های جنسی

آموزش تصویری پوزیشن های جنسی شما در این پست با جدیدترین روش های نزدیکی و دخول همچنین پوزیشن های جنسی را به شکل…

آموزش تصویری پوزیشن های جنسی

شما در این پست با جدیدترین روش های نزدیکی و دخول همچنین پوزیشن های جنسی را به شکل تصویری ببینید روش های مختلف دخول با عکس همچنین آموزش تصویری ملاعبه عکس عمل روش های مدرن دخول را شما در این پست ببینید.

دخول عبارت است از ورود آلت تناسلی مرد در واژن زن به منظور برقراری رابطه جنسی. روش های مختلفی برای دخول به منظور برقراری رابطه جنسی زوجین وجود دارد. در این مطلب روشهای دخول (روش هاي نزديكي تصويري – انواع پوزیشن زناشویی) توضیح داده می شود که زوجین به منظور داشتن رابطه جنسی بهتر روش نزديكي تصويري مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طبیعی است که بعضی از روش های دخول (روش های نزديكي تصويري) ممکن است برای برخی از خانم ها دردآور و باشد و بعضی از روش های دخول لذت بیشتری داشته باشد.

روش های مختلف دخول به شکل تصویری به زوجین کمک می کند تا زن و شوهر از دخول دردناک جلوگیری نمایند.

روش های دخول با عکس – روش های آمیزش جنسی به همراه تصویر (انواع پوزیشن زناشویی با عکس)

روش دخول پا باز

کی از متداول ترین روش های نزديكي تصويري (پوزیشن) یا آمیزش جنسی است که مرد در بالا قرار دارد و زن در زیر (به پشت خوابیده) – در این روش دخول به صوت کامل انجام میگیرد و تحریک پذیری کلیتوریس بالا است. این روش نزديكي تصويري در هنگام بارداری به دلیل فشاری که بر شکم مادر وارد می شود مناسب نیست.


آموزش تصویری روش های نزدیکی

آموزش تصویری دخول

این پوزیشن (روش آمیزش و نزديكي تصويري) نیز مانند قبل است . اما زن پاهای خود را به بالا می برد به جای اینکه به بغل باز کند و مرد نیز فشار کمتری به شکم زن وارد می کند. در این حالت نیز دخول کامل صورت می گیرد.


آموزش تصویری زناشویی و دخول

پوزیشن زناشویی بر روی تخت

در این روش نزديكي تصويري نیز دخول کامل انجام می گیرد. به این صورت که زن بر لبه تخت دراز میکشد و مرد در کنار تخت قرار دارد.


دخول از پشت – تصویر دخول از پشت بر لبه تخت

دخول از پشت – تصویر دخول از پشت بر لبه تخت

در این روش نزديكي تصويري مرد بر روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغش میکشد.

پوزیشن دخول از پشت


پوزیشن زن و مرد فعال در زناشویی

در این روش نزديكي تصويري حرکت با زن است و می تواند با کنترل حرکات خود را ارضا کند. در این روش نزديكي تصويري احتمال ارضا شدن هم زن و هم مرد بالاست.


آموزش تصویری دخول و نزدیکی و پوزیشن های مختلف

آموزش تصویری دخول و نزدیکی و پوزیشن های مختلف

در این روش نزديكي تصويري و دخول مرد بر پشت دراز کشیده و زن در بالا قرار میگیرد و پشت آن به مرد است. این روش نزديكي تصويري برای دوران بارداری مناسب است.

روش های انجام دخول با عکس


آموزش تصویری مسائل زناشویی

پوزیشن دخول از پشت تصویری

این روش نزديكي تصويري محبوب آقایان است. در این روش رابطه جنسی زن زانو زده و به جلو خم می شود. در این روش دخول به طور کامل انجام می شود.

انواع دخول و روش های نزدیکی با تصویر


عکس پوزیشن های مدرن زناشویی

آموزش تصویری پوزیشن های جنسی / روش های مختلف دخول و زناشویی

در این روش نزديكي تصويري ( روش آمیزش) زن بر روی شکم می خوابد و برای بالا آمدن باسن بالش بر زیر شکم قرار می دهد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *