فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

زمان پخش و تکرار سریال بانوی عمارت

آیا ارسلان در بانوی عمارت میمیرد ؟ آیا ارسلان میرزا در بانوی عمارت میمیرد ؟ | آیا شازده کشته می شود؟ عاقبت سریال…

آیا ارسلان در بانوی عمارت میمیرد ؟

آیا ارسلان میرزا در بانوی عمارت میمیرد ؟ | آیا شازده کشته می شود؟

عاقبت سریال بانوی عمارت :

ارسلان میرزا یا همان شازده ارسلان در بانوی عمارت شخصیت جذاب و فوق العاده ای سریال با هنرمندی حسام منظور توجه بسیاری از مخاظبان را به خود جلب کرده است .

اما به نسبت استقبال از این سریال به همان نسبت سرنوشت شازده ارسلان برای مخاطبان مهم شده است.به همین دلیل خبر 25 قسمتی از مصاحبه حسام منظور در مورد شخصیت ارسلان میرزا و به خصوص سرنوشت شازده از وی سوال شده است پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

آیا شخصیت ارسلان میرزا واقعی است ؟

حسام منظور : شازده ارسلان یک شخصیت خیالی است منتهی در مورد بحث قتل و ترور ناصرالدین شاه ابهامات بسیاری وجود دارد به عنوان مثال گفته شده که تعداد زیادی از سران قبایل برای مشخص شدن قتل شاه با میرزا رضای کرمانی صحبت کرده و او را مورد بازجویی قرار داده اند و شخصیت ارسلان میرزا هم می تواند یکی از این شخصیت ها بوده باشد.

و سوال آخر

آیا شازده ارسلان در سریال بانوی عمارت میمیرد ؟

نکته ای که درمورد شخصیت ارسلان میرزا می توان گفت این است که با گذشت قسمت هایی از سریال زندگی شخصی ارسلان میرزا و رفت و آمدهایش با اطرافیانش برای بیننده در هاله ای از ابهام قرار دارد این ابهام و اینکه عاقبت شازده ارسلان چه می شود و اینکه آیا میمیرد یا زنده می ماند جزئی از مهندسی فیلم نامه سریال می باشد و در کل در مورد آینده ارسلان میرزا  به خاطر اینکه احتمال سری دوم این سریال وجود دارد و اینکه سریال لو می رود و برای عدم ریزش مخاطبین از بیان آن معذورم.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب