فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

آیا جسد مرد جوان را می شناسید؟/ او در تهران کشته شد+ عکس

جسد مرد جوان ناشناس آیا جسد مرد جوان را می شناسید؟/ او در تهران کشته شد+ عکس پیدا شدن جسد مرد جوان ناشناس…

جسد مرد جوان ناشناس

آیا جسد مرد جوان را می شناسید؟/ او در تهران کشته شد+ عکس

پیدا شدن جسد مرد جوان ناشناس در کانال آب زمین کشاورزی سناریوی یک معمای پلیسی را پیش روی تیم جنایی پایتخت قرار داد.

صبح 16 مرداد ماه سال جاری مرد کشاورز در تماس با ماموران کلانتری 171 مصطفی خمینی از پیدا شدن جسد مرد جوانی در داخل کانال آب کشاورزی در نزدیکی بهشت زهرا تهران خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی در محل حاضر شده و با جسد پسر جوان که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند.

با توجه به جنایی بودن این سناریو، تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه قاضی کشیک قتل برای تجسس های فنی و پلیسی در صحنه جرم حاضر شدند.

کارآگاهان با حضور در محل با جسد مرد جوانی که تیشرت سبزربنگ، شلوار جین و کفش مشکی به تن داشت در داخل کانال آب زمین کشاورزی روبرو شدند و بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که این جوان که 25 تا 35 سال سن دارد با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

تجسس های پلیسی نشان از آن داشت که پسر جوان در محل دیگری به قتل رسیده و عامل جنایت برای پنهان ماندن این جنایت ، جسد مرد جوان را در داخل کانال آب زمین کشاورزی رها کرده است.

در این مرحله با توجه به اینکه هیچ کارت شناسایی همراه جسد پسر جوان نبود، قاضی پرونده دستور داد تا جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران ماموریت یافتند تا هویت این جسد را شناسایی کنند.

تجسس های پلیسی به صورت گسترده کلید زده شد اما با گذشت یک ماه از این سناریو هیچ سرنخی از هویت پسر جوان به دست نیامده و خانواده ای نیز اعلام فقدانی نکرده است.

بنا به این گزارش، در حالیکه تحقیقات پلیسی در این پرونده معمایی ادامه دارد، قاضی شعبه 101 دادگاه عمومی و انقلاب آفتاب با تقاضای چاپ تصویر جسد مرد جوان خواست تا کسانیکه قادر به شناسایی این جوان هستند با شماره تلفن 51055429 اداره 10 پلیس آگاهی تهران تماس بگیرند تا گره معمایی این پرونده جنایی باز شود.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *