فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

افتتاح ورزشگاه تیم فوتبال فولاد خوزستان افتتاح ورزشگاه تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور + عکس   با اعلام…

افتتاح ورزشگاه تیم فوتبال فولاد خوزستان

افتتاح ورزشگاه تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور + عکس

 

با اعلام استاندار خوزستان ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور به زودی افتتاح می‌‌شود.

غلامرضا شریعتی در جریان بازدید از ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان (فولادآرنا)، اظهار داشت: به زودی آقای جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور سفری به استان خوزستان خواهد داشت که در این سفر پروژه‌های بزرگی در خوزستان از جمله ورزشگاه 35 هزار نفری فولاد آرنا به افتتاح خواهند رسید.

وی با بیان این‌که این ورزشگاه با کیفیت بوده و با امکانات بسیار عالی تجهیز شده است و ان‌شاءالله این ورزشگاه مبارک صنعت فولاد، باشگاه فولاد و مردم خوزستان باشد، گفت: ان‌شاءالله ورزشگاه فولاد آرنا منشاء شادی، آسایش و آرامش مردم خوزستان و اهواز باشد.

استاندار خوزستان خاطرنشان‌کرد: تمام خوزستانی‌های طرفدار تیم‌های استان هستند و از این‌که شرایط این‌چنینی برای تیم مورد علاقه‌شان ایجاد می‌شود، خوشحال می‌شوند. فکر می‌کنم این ورزشگاه جزو ورزشگاه‌های کم‌نظیر کشور باشد و می‌تواند در AFC درجه A را دریافت کند و جزو ورزشگاه‌هایی باشد که مسابقات بین‌المللی سطح بالا نیز در آن برگزار شود.

وی با بیان این‌که توصیه ما به نگهداری خوب این ورزشگاه است، گفت: فولاد آرنا، کار کم‌نظیر و آماده شدن آن باعث خوشحالی ما است.

افتتاح ورزشگاه تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور معاون اول رئیس جمهور + عکس

زمان افتتاح ورزشگاه فولاد خوزستان,چمن ورزشگاه فولاد خوزستان,ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان ( فولاد آرنا ),چمن ورزشگاه فولاد ارنا,اخرین تصاویر از ورزشگاه فولاد ارنا,آخرین وضعیت ورزشگاه فولاد آرنا,ورزشگاه فولاد آرنا کی افتتاح میشود,ورزشگاه فولاد آرنا تاریخ افتتاح

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *