سریال آینه عبرت

افسانه در سریال آینه عبرت بازیگر نقش افسانه در سریال آینه عبرت کیست ؟ آینه عبرت مجموعه‌ای تلویزیونی است که از شبکه ۱…

افسانه در سریال آینه عبرت

بازیگر نقش افسانه در سریال آینه عبرت کیست ؟

آینه عبرت مجموعه‌ای تلویزیونی است که از شبکه ۱ سیما پخش گردید. این مجموعه، در دو سری ساخته شد: سری اول آن را (۱۳۶۸–۱۳۶۷) در ۵ قسمت، «علی نقی‌لو» و سری دوم آن را (۱۳۷۰–۱۳۶۸) «محسن شاه‌محمدی» کارگردانی کردند.[۲] این سریال همچنین از شبکه آی‌فیلم بازپخش شده است.

سریال آینه عبرت

مضمون این سریال اجتماعی است و به مشکل مواد مخدر می‌پردازد. تولید و پخش این سریال طی چهار سال متوالی بین سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰ و در ۵۰ قسمت انجام شد. یکی از مشهورترین عنوان‌های آن «برگ‌ریزان» بود که خود در ۱۸ قسمت مجزا تهیه شد و شخصیت‌های معروف آن علی و آتقی بودند که این نقش‌ها را به‌ترتیب محمود دینی و جواد گلپایگانی ایفا کردند. و طبق آمار جمعیت معتاد ایران بعد از پخش این فیلم و الگو قرار دادن آتقی پنج درصد افزایش یافت و ده درصد هم به جمعیت کسانی ک دنبال گنج بودند زیاد شد.

ملیحه نصیری بازیگر نقش افسانه در سریال بانوی عمارت

خلاصه داستان سریال برگریزان

«علی» دلبستهٔ دختری به نام «پری» است، اما درست در لحظه‌ای که همهٔ مقدمات ازدواج این دو جوان مهیاست، پدر علی با آن مخالفت می‌کند. علی که زیر سلطهٔ استبداد پدر است، از «پری» دست می‌کشد و با دختر دیگری به نام «افسانه» ازدواج می‌کند ولی این ازدواج ناموفق، سرآغاز یک دوران سخت برای آدم‌های اصلی قصه است.

بازیگران سریال آینه عبرت ( برگریزان )

جواد گلپایگانی در نقش «آتقی»
محمود دینی در نقش «علی»
گیتی معینی
مهری ودادیان
روح‌الله مفیدی
ملیحه نصیری
رضا بنفشه‌خواه
حوریه خطیب‌زاده در نقش «گُل‌نبات»
بهزاد رحیم‌خانی
روح‌انگیز مهتدی
غلامرضا اصانلو

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *