فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

الیکا عبدالرزاقی عازم کربلا می شود

الیکا عبدالرزاقی الیکا عبدالرزاقی عازم کربلا می شود تهیه‌کننده مجموعه «سرباز» از راهی شدن عوامل این سریال به کشور عراق برای ضبط برخی…

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی عازم کربلا می شود

تهیه‌کننده مجموعه «سرباز» از راهی شدن عوامل این سریال به کشور عراق برای ضبط برخی از قسمت‌ها خبر داد، «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و نویسندگی حمید نعمت‌الله در حال تصویربرداری است.

محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده «سرباز» درباره روند تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی گفت: «به زودی برای ادامه ضبط این مجموعه که مرداد ماه در محله ستارخان تهران کلید خورده است به همراه عوامل راهی کشور عراق و کربلا می‌شویم.»

او ادامه داد: «بخشی از مجموعه در تهران و شصت درصد کار بیرون از تهران ضبط می‌شود. طبق فیلمنامه قسمت‌هایی از این مجموعه در کشور عراق و مراسم اربعین می‌گذرد به همین دلیل با عوامل راهی کربلا می شویم و ۲۰ روز در این کشور ضبط داریم و سپس به تهران باز می‌گردیم.»

شفیعی در مورد محتوای این مجموعه بیان کرد: ««سرباز» درباره سربازی است اما قرار نیست فقط به موضوع سربازی بپردازیم بلکه موضوع خدمت‌رسانی و ایثار در خدمت سربازی هم از همین عنوان نشأت می‌گیرد.»

«سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست، تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نگارش حمید نعمت‌الله و هادی مقدم دوست در حال تولید است.

این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی و همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی‌اش است. در خلاصه داستان «سرباز» آمده است:‌ در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع/ شب‌نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع.

عکس الیکا عبدالرزاقی در سریال سرباز

عکس الیکا عبدالرزاقی در سریال سرباز

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *