فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز

سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز انتشار سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز+ عکس کریستیانو رونالدو برای اینکه دردسری بخاطر تجاوز…

سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز

انتشار سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز+ عکس

کریستیانو رونالدو برای اینکه دردسری بخاطر تجاوز متوجهش نشود به کاترین مایورگا حق‌السکوت داده بود که حالا این سند منتشر شده است.

سند حق‌السکوت رونالدو به زنی که به او تجاوز کرده بود منتشر شد:

نشریه اشپیگل آلمان، رسانه‌های که برای اولین بار پرده از ماجرای تجاوز کریستیانو رونالدو به یک زن آمریکایی به نام کاترین مایورگا برداشت، اکنون سندی منتشر کرده که اتهام ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس را اثبات می‌کند.

اشپیگل هفته گذشته جزئیات ماجرای تعرض رونالدو به مایورگا در تابستان سال ۲۰۰۹ را منتشر و در آن اعلام کرد که این بازیکن ۳۳ ساله در آن زمان برای حفظ آبروی خود حق السکوتی بالغ بر ۳۰۰ هزار یورو به قربانی پرداخته است. در این گزارش عنوان شده بود که مایورگا پس از اطمینان حاصل کردن از مبتلا نشدن به بیماری‌های مقاربتی، حاضر شده حق‌السکوت را دریافت کند.

در تصویری که اشپیگل از برگه توافق رونالدو و مایورگا برای سکوت درباره ماجرای تجاوز وی، منتشر کرده نام و امضای رونالدو دیده می‌شود. اشپیگل همچنین گزارشی از پلیس آمریکا که در آن مایورگا چند ساعت پس از تعرض رونالدو این اتفاق را گزارش کرده، منتشر کرده است.

رونالدو اتهامات نسبت داده شده به خود را قویاً تکذیب کرده اما پلیس آمریکا همچنان مشغول رسیدگی به ادعای مطرح شده توسط وکلای شاکی پرونده است.

 

سند حق السکوت کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا بابت تجاوز جنسی

سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز

سند حق السکوت و توافق نامه رونالدو بابت تجاوز به کاترین مایورگا

سند حق السکوت رونالدو به قربانی تجاوز

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *