فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton خرید اینترنتی اپیلاتور لیزر خانگی خرید موبر لیزری لسکولتون Lescolton خرید لیزر بدن لسكلتون Lescolton قیمت محصول :…

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید اینترنتی اپیلاتور لیزر خانگی

خرید موبر لیزری لسکولتون Lescolton

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید لیزر بدن لسكلتون Lescolton

قیمت محصول : 850000 تومان

خرید پستی 1

موبر لیزری لسکولتون Lescolton

موبر لیزری لسکولتون Lescolton برای زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه حذف سریع موهای رائد بدون هیچ دردی و تقریبا دائما از نور و فلش منتشر شده تنها در تماس با ساختار پوست استفاده می شود.

قبل از استفاده از دستگاه لیزر مو لسکولتون حتما موهای بخش های خاصی را که میخواهید لیزر کنید ابتدا اصلاح و تمیز نمایید زیرا موهای زائو مانع رسیدن انرژی لیزر به فولیکولهای مو شده و ایجاد سوختگی می کند .

 

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید اینترنتی موبر لیزری خانگی لسکولتون LESCOLTON

قیمت محصول : 850000 تومان

اپیلاتور لیزر خانگی لسکلتون Lescolton

دستگاه‌های اپیلاتور لیزری لسکلتون بر پایه‌ی نور و فلش منتشر شده به ریشه‌ی مو کار می‌کنند. این پالس‌ها باعث ریزش موها می‌شوند و با استفاده‌ی منظم از دستگاه موبر لیزری ، موها مجددا رشد نمی‌کنند و پوست، صاف و عاری از موهای زائد می‌شود.

دستگاه موبر لیزری خانگی لسکولتون Lescolton برخلاف بعضی مدل‌های قبلی که به باتری قابل‌شارژ مجهز بودند، منبع تغذیه‌ی این مدل برق شهری است. دو عدد فیلتر همراه دستگاه موبر لیزری لسکلتون Lescolton ارائه می‌شود. یک فیلتر مخصوص بدن بوده و مساحت پنجره‌ی آن ۴ سانتی‌متر مربع است. این پنجره‌ی بزرگ کمک می‌کند که ازبین‌بردن موهای زائد نواحی دست و پا با سرعت زیادی انجام شود. فیلتر دیگر مخصوص صورت بوده و مساحت پنجره‌اش ۲ سانتی‌متر مربع است. فیلتر مخصوص صورت یک فیلتر نور اضافه‌تر دارد تا با خیال راحت بتوان روی نواحی بالای لب، چانه، خط ریش و سایر نقاط حساس از دستگاه استفاده کرد. دستگاه لیزری لسکولتون Lescolton  دارای پنج درجه‌ی شدت نور برای استفاده‌ی روی پوست نقاط مختلف بدن با حساسیت‌های مختلف است. با تنظیم شدت نور روی درجه‌ی پایین‌تر می‌توان از دستگاه موبر لیزری در نقاط بسیار حساس بدن نیز استفاده کرد. قابلیت جالبی که برای لسکلتون در نظر گرفته شده، امکان فلش‌زدن مداوم بدون برداشتن سر دستگاه از روی پوست است. این قابلیت برای استفاده روی نقاط صاف مانند دست و پا بسیار مناسب است و سرعت کار را بالا می‌برد؛ اما برای نقاط انحنادار باید به روش دستی فلش‌زدن را انجام داد؛ زیرا هنگامی‌که سری دستگاه کمی از پوست فاصله بگیرد، جهت ایمنی کاربر فلش ‌زده نمی‌شود. طبق گفته‌ی شرکت لسکولتون ، بعد از ۴ الی ۵ بار استفاده در فواصل زمانی ۲ هفته‌ای، کاهش قابل‌ملاحظه‌ای در میزان موهای زائد مشاهده می‌شود. پس از این دوره، برای حفظ این حالت کافی است که هر چندهفته یک‌بار از دستگاه استفاده شود. برای نگهداری بهتر از دستگاه، یک کیف پارچه‌ای خورجینی همراه آن ارائه شده است.

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید پستی دستگاه موبر لیزری خانگی

قیمت محصول : 850000 تومان

دستگاه اپیلاتور لیزر خانگی لسکلتون Lescolton

دستگاه لیزری مو لسکولتون برای زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن بکار میرود .تکنولوژی منحصر به فرد به کار رفته در دستگاه لیزر بدن لسکلتون Lescolton منجر به حذف سریع موهای زائد می گردد بدون اینکه حتی دردی احساس کنید. دستگاه لیزر مو لسکولتون منجر به حذف موهای زائد شما به مرور زمان به صورت دائمی می گردد .در دستگاه اپیلاتور لیزری لسکلتون LESCOLTON تنها از نور و فلش در تماس با پوست و حذف مو استفاده می گردد.

شایان ذکر است که افراد می بایست حتما قبل از استفاده از اپیلاتور لیزر خانگی لسکلتون lESCOLTON موهای بخش خاصی را که قصد لیزر کردن آن را دارید اصلاح و تمیز نمایید ، چرا که موهای زائد مانع رسیدن انرژی لیزر به فولیکولهای مو شده و ایجاد سوختگی میکند.

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید آنلاین اپیلاتور لیزری خانگی Lescolton مدل T-۰۰۸

قیمت محصول : 850000 تومان

فروش ویژه دستگاه اپیلاتور لیزری خانگی Lescolton مدل T-۰۰۸

روش‌های مختلفی برای راحت شدن از شر موهای زائد بدن وجود دارد. از روش‌های سنتی که بگذریم به شیوه‌های جدید می‌رسیم. یکی از جدیدترین روش‌ها استفاده از اپیلاتور است. اپیلاتور یک دستگاه موکن برقی است که بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند از آن استفاده کنند. این دستگاه موکن برقی برای حذف موهای زائد پا، زیربغل، دست‌ها، ناحیه بکینی یا حتی صورت استفاده می‌شود. قبلاً اپیلاتور معمولی با قیمت مناسب‌تر در آف کالا ارائه شده و امروز یک اپیلاتور حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که با روش متفاوت‌تری کار رفع موهای زائد را انجام می‌دهد.

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

فروش ویژه دستگاه موبر لیزری دائمی لسکولتون Lescolton

قیمت محصول : 850000 تومان

 

خرید دستگاه اپیلاتور لیزر خانگی LESCOL TON

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن موهای زائد و مزاحم قسمت ها مختلف بدن هستید و یا برای از بین بردن موهای زائد خط بکینی با مطب ها و سالن های مخصوص این کار مشکل دارید دستگاه لیزر بدن لسکولتون از بین برنده دائمی موهای زائد خانگی بهترین انتخاب برای شما بوده که نتایج بالینی ثابت شده است تا ۸۲٪ مو کمتر از یک ماه و کل موها پس از ۶ جلسه حذف می گردند .. نکته مهم در زمان کار با دستگاه لیزر بدن لسکولتون Lescolton این است که محل مورد لیزر باید تمیز از موهای زائد باشد تا اشعه به فولیکول های مو رسیده و آنها را به طور دائم حذف نماید .

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید دستگاه لیزر مو بدن لسکلتون Lescolton

قیمت محصول : 850000 تومان

 

اپیلاتور لیزر خانگی لسکلتون Lescolton

ویژگی های یکی از بزرگترین مناطق درمانی در یک کارتریج (۴ سانتیمتر)
سرعت تکرار بالای هر پالس هر ۳,۵ ثانیه یک فلاش میزند
پاک کننده دائمی و بی خطر در خانه.
نتایج بالینی ثابت شده است تا ۸۲٪ مو کمتر از یک ماه و کل موها پس از ۶ جلسه حذف می گردند

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

دستگاه اپیلاسیون لیزری خانگی مو لسکلتون Lescolton

قیمت محصول : 850000 تومان

 

اپیلاسیون لیزری دائمی موی بدن لسکولتون Lescolton

۱ _ دستگاه ایپلاتور لیزر خانگی لسکلتون برای حذف کامل موهای بدن ایده آل می باشد از جمله با بازوها زیر بغل خط بیکینی پاها پشت و سینه سازگاری بالایی دارد.
۲ _ دارای سیستم تشخیص پوست منحصر به فرد برای ۵ نوع مختلف پوست می باشد.

۳ _ دستگاه لیزری خانگی Lescolton دارای طراحی فشرده که مناسب برای استفاده در منزل یا در سفر است Flash n Go دارای یک سر ارگونومیک است که برای درمان مناطق سخت و حساس (خط بیکینی)، مناطق کوچکتر یا هر منطقه با منحنی که نیاز به یک رویکرد هدفمند تر دارد نیز ایده آل است.
دستگاه Lescolton بر اساس IPL مبتنی بر نور چشمک می زند و دارای سیستم حذف موی دائمی بدن برای استفاده خانگی می باشد.

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

خرید اینترنتی دستگاه لیزر بدن لسکولتون Lescol ton

قیمت محصول : 850000 تومان

 

LESCOLTON دارای ۵ سطح شدت نور است، از درمان حذف دائمی موهایتان فقط در خانه استفاده می شود. استفاده از این دستگاه بی خطر و آسان برای می باشد و می تواند برای از بین بردن موهای زائد در زیر بغل، پاها، خط بیکینی و غیره استفاده شود.

امکانات اپیلاتور لیزری خانگی لسکلتون Lescol ton

منطقه درمان ۴ سانتیمتر
کمک می کند تا موهای زائد، پوست و آکنه را کنترل شود.
۵ سطح شدت نور
ایده آل برای حذف کامل موهای بدن، از جمله بازوها، زیر بغل، خط بیکینی، پاها، پشت و سینه.
طراحی قابل حمل، سازگار با ولتاژ ۱۰۰-۲۴۰V در سراسر جهان، مناسب برای استفاده از سفر است.

مشخصات دستگاه موبر لیزری لسکولتون Lescolton

نام تجاری LESCOLTON
مدل T-۰۰۸
نوع برق پلاگین
استفاده از بدن
ولتاژ AC ۱۱۰-۲۴۰V
بسته بندی وزن ۱,۲ کیلوگرم
اندازه بسته ۲۲ × ۲۲ × ۱۳ سانتی متر
محتویات بسته بندی لیزر اپیلاتور
۱ آداپتور برق
۱ عدد شیشه ای
۱ سر لیزر جایگزین
۱ کتابچه راهنمای کاربر

اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton

فروش ارزان دستگاه موبر لیزری اصل

قیمت محصول : 850000 تومان

موارد احتياط برای افرادی که شامل موارد زیر می‌شوند استفاده از این دستگاه موبر لیزری منع شده است:

– افراد زیر ۱۸ سال – خانم‌های باردار و شیرده

– بیماران دیابتی – کسانی که از پیس میکر قلبی استفاده می‌کنند

– کسانی که از پمپ انسولین استفاده می‌کنند

– کسانی که بیماری پوستی یا عفونی دارند

– قسمت‌هایی از بدن که در سه هفته‌ی گذشته جراحی شده‌اند

– کسانی که از داروهای رقیق‌کننده‌ی خون استفاده می‌کنند

– کسانی که از داروهای مسکنی استفاده می‌کنند که حساسیت پوست را کاهش می‌دهند

– استفاده از لیزر برای موهای ضخیم صورت آقایان، در اطراف چشم، برای نقاط حساس، روی پوست تیره یا پوست آسیب‌دیده ممنوع است.

اپیلاتور لیزر خانگی لسکولتون Lescolton

قیمت اپیلاتور لیزر خانگی لسکولتون Lescolton

قیمت محصول : 850000 تومان

خرید پستی 1

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی اپیلاتور لیزری خانگی, خرید پستی دستگاه اپیلاتور لیزر خانگی ویژه خانم‌ها, فروش ارزان اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,قیمت ارزان اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید پستی اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید اینترنتی اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,فروش پستی اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید ویژه اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید آسان اپیلاتور جدید حرفه‌ای و ارزان, خرید آنلاین اپیلاتور لسکلتون با قیمت مناسب, فروش اینترنتی اپیلاتور لیزری لسکلتون Lescolton مدل T-۰۰۸, اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی, ازبین بردن موهای خط بیکینی, خرید آنلاین دستگاه لیزر مو خانگی, خرید ارزان لیزر مو, دستگاه موبر لیزر خانگی, دستگاه اپیلاسیون لیزر مو, دستگاه خانگی لیزر مو, دستگاه لیزر مو خانگی, دستگاه لیزر مو زائد, راه خانگی از بین بردن موهای زائد, فروش ویژه دستگاه لیزر دائمی مو, لیزر خط بیکینی, لیزر مو زائد خانگی,حراج اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,فروش اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,قیمت اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,حراج ارزان اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,خرید ارزان اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,فروش ویژه اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,قیمت ویژه اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,جدیدترین اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,تولید اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON,دستگاه لیزر برای زدودن دائمی موهای زائد,دستگاه Lescolton,فروش پستی اپیلاتور مخصوص و حرفه‌ای لیزری, فروش آسان اپیلاتور خانگی لیزری جدید, فروش آنلاین اپیلاتور لیزری جدید برای خانم‌ها,موبر لیزر خانگی لسكلتون LESCOL TON, از بین بردن دائمی موی زائد,

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “اپیلاتور لیزر خانگی لسكلتون Lescolton”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *