فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

کالب اکوبان مهاجم غنایی

اکوبان مهاجم غنایی عکس کالب اکوبان مهاجم غنایی بازیکن ترابوزان اسپور و مدنظر باشگاه استقلال کانال مرتبط با باشگاه استقلال مدعی شد که…

اکوبان مهاجم غنایی

عکس کالب اکوبان مهاجم غنایی بازیکن ترابوزان اسپور و مدنظر باشگاه استقلال

کانال مرتبط با باشگاه استقلال مدعی شد که کالب آکوبان مهاجم غنایی تیم ترابوزان اسپور ترکیه مدنظر وینفرد شفر سرمربی استقلال قرار گرفته و با این بازیکن مذاکراتی نیز صورت گرفته است.

در این پست قصد داریم به بیوگرافی و عکس هایی از این مهاجم غنایی و رزومه این فوتبالیست شاغل در لیگ ترکیه بپردازیم.

کالب اکوبان 24 سال سن و متولد 23 مارس 1994 متولد شهر ورونا ایتالیاست.قامت این بازیکن 1,82 سانتی متر و در پست مهاجم توپ می زند.

کالیب آکوبان فوتبال خود را در سال 2012 و از تیم کیه وو آغاز کرد اما مدام به صورت قرضی به تیم های دیگر انتقال داده شده است و تنها یک بار بر روی نیمکت کیه وو قرار داشته است.

اولین انتقال قرضی به سری C و باشگاه سودتیرول بود که در 7 بازی موفق به زدن یک گل شد.تیم بعدی آکوبان که آن هم در سری c باشگاه های ایتالیا بود لومه‌زانه بود که در دو فصل و در ظول 48 بازی موفق به زدن 7 گل شد.

رناته در سری C  و انجام 31 بازی و 4 گل زده باعث شد تا مدیران پارتیزانی آلبانی سراغ این مهاجم قوی‌جثه بروند و او را برای یک فصل جذب کنند. ماحصل تلاش اکوبان در لیگ آلبانی، انجام 34 بازی و 17 گل زده بود. یعنی به ازای هر 2 بازی، یک گل که وارد دروازه حریفان پارتیزانی شد.

درخشش اکوبان در پارتیزانی باعث شد تا مدیران لیدزیونایتد در چمپیونشیپ او را شکار کنند و از این مهاجم قدرتی در ترکیب خود استفاده کنند. کالیب اکوبان، 20 بازی برای لیدز انجام داد و فقط یک گل مقابل بولتون به ثمر رساند. بعد از لیدز،  ترابزون‌اسپور به جذب اکوبان علاقه نشان داد تا این مهاجم که آمار گلزنی فوق‌العاده‌ای هم ندارد به صورت قرضی راهی سوپرلیگ ترکیه شود و پیراهن تیمی را بپوشد که 2 بازیکن ایرانی هم در اختیار دارد.

اکوبان این فصل و در لیگ، 12 بار در ترکیب ترابزون‌اسپور قرار گرفته و 205 دقیقه در زمین حضور داشته. این نشان می‌دهد که او بیشتر به عنوان بازیکن ذخیره و جانشین در ترکیب ترابزون‌اسپور قرار گرفته.

اکوبان در طول این 205 دقیقه،3 گل وارد دروازه حریفان کرده. اولی در هفته چهارم مقابل گالاتسرای که اکوبان موفق شد دروازه موسلرای اروگوئه‌ای را باز کند، دومی هفته چهاردهم برابر کایسری‌اسپور در روز برد 2 بر صفر ترابزون‌اسپور و سومی هم هفته پانزدهم مقابل قونیه‌اسپور که ترابزون موفق شد حریف خود را با نتیجه 3 بر صفر شکست بدهد.

کالیب اکوبان این فصل 3 بازی هم برای ترابزون‌اسپور در جام حذفی انجام داده و 2 گل مقابل سیواس بلدیه‌اسپور زده. یعنی این فصل و روی هم  حدود 475 دقیقه بازی کرده و 5 گل به ثمر رسانده. آماری خوب برای مهاجمی که استقلال را خواهان خود می‌بیند.

http://cdn.ghanasoccernet.com/2018/06/Cale-1.jpg

ترابزون‌اسپور به حضور اکوبان- البته به عنوان بازیکن ذخیره- نیاز دارد اما بعید نیست با توجه به ارتباط استقلال با باشگاه ترکیه‌ای، رضایتنامه این مهاجم به صورت قرضی و تا پایان فصل صادر شود. مهاجمی که با لقب بولدوزر، یکی از بازیکنان مورد نظر وینفرد شفر در نقل و انتقالات زمستانی است.

https://cdn.hitc-s.com/i/1209/ahmed_ildiz_19_of_evkur_yeni_malatyaspor_in_action_against_caleb_1005693.jpg

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب