فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

بازیگر نقش مینو در سریال مینو

بازیگر نقش مینو در سریال مینو بازیگر نقش مینو در سریال مینو کیست ؟ «مهدیه نساج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون…

بازیگر نقش مینو در سریال مینو

بازیگر نقش مینو در سریال مینو کیست ؟

«مهدیه نساج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره چگونگی پیوستنش به گروه بازیگران سریال «مینو» گفت: حدود دو سال قبل در سریالی به نام «آسپرین» بازی کردم و آقای سلمان فرخنده که مسئولیت انتخاب بازیگران سریال «مینو» را بر عهده داشتند نیز در آن سریال همکار من بودند و من را برای بازی در نقش مینو به پروژه معرفی کردند و پس از دورخوانی و صحبت‌های اولیه برای بازی در نقش مینو انتخاب شدم.

نساج با شاره به اینکه سریال «مینو» فیلمنمه‌ای خوب دارد گفت: فیلمنامه را دوست داشتم و بزرگترین جذابیتش برای من ضرباهنگ مناسب آن و حجم بالای اتفاقات داستان بود که آنرا پرکشش می‌کرد.

نساج اظهار کرد: کاراکتر مینو در بخش‌هایی بسیار به من نزدیک است به طوری که حس می‌کردم خودم در حال و هوای دهه ۵۰ و سال‌های جنگ قرار دارم به همین خاطر این کاراکتر برایم بسیار جذاب بود.

بازیگر سریال مینو در پاسخ به این سوال که آیا بازی در نقش یک مادر برایش چالش برانگیز بوده است؟ گفت: بازی کردن در نقش مادر برایم چالش برانگیز نبود چراکه خودم هم مادر هستم و دختری سیزده ساله دارم. چالش اصلی بازی در این نقش برایم دور بودن فرهنگ و جغرافیایی بود که  با نقش داشتم. سعی کردم با مطالعه و تماشای فیلم‌های مربوط به آن دوران و تحقیق درباره دوران جنگ و همچنین صحبت با کارگردان نویسنده هرچه بیشتر خودم را به نقش نزدیک کنم.

این بازیگر تلویزیون بازی در نقش مینو را تجربه‌ای دلنشین عنوان کرده و درباره همکاری با کارگردان گفت: همکاری و تعامل با آقای امیرمهدی پورزیری بسیار تجربه خوبی بود. در تمام زمان فیلمبرداری با هم درباره نقش همفکری می‌کردیم و به نتیجه مشترک می‌رسیدیم. بهرحال در هر همکاری اختلاف نظرهایی وجود دارد اما مهم این است که بتوانیم با همفکری و تعامل به زبانی مشترک برسیم و این اتفاق در سریال «مینو» افتاد.

بازیگر نقش مینو: خودم شبیه «مینو» هستم!

مهدیه نساج در پایان  گفت: آنچه در قسمت‌های آتی سریال «مینو» خواهیم دید عشق مردم کشورمان به وطن شان است. کاراکترهای داستان مانند مردمی که در زمان جنگ از کشور دفاع کردند، علی‌رغم هرمشکل و اختلاف نظری با چنگ و دندان از وجب به وجب خاک کشور و شهرشان خرمشهر دفاع کرده و از خودگذشتگی می‌کنند.

«مینو» روایتگر عشق پسری جوان به نام رضا  به دخترخاله‌اش مینو است و این دو تصمیم به ازدواج دارند اما التهاب جنگ در شهر آغاز شده و سرنوشت شخصیت‌های قصه دشتخوش تغییر می‌شود. در این سریال بازیگران جوان در کنار پیشکسوت‌ها به ایفای نقش پرداخته اند.

بیوگرافی مهدیه نساج :

مهدیه نساج، متولد 21 آبان ماه سال 1360 می باشد و 36 سال سن دارد.

تحصیلات : وی لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه سوره، و دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی می باشد.

مهدیه نساج بازیگری را بصورت جدی از سال ۱۳۸۷ وقتی ۲۷ ساله بود با سریال چل تیکه به کارگردانی امیر فیضی شروع کرد، قبل از آن نیز تجربه حضور در چند تئاتر را نیز داشت.

نساج در سریال مینو حضور دارد، او در نقش اصلی مینو بازیگر مقابل عباس غزالی در نقش رضا در این سریال بازی متفاوتی دارد که می تواند او را به موفقیت زیادی برساند.

مهدیه نساج اینستاگرام :

instagram / Mahdienassaj

مهدیه نساج و همسرش :

مهدیه نساج و سامرند معروفی در سریال تلویزونی مینو با یکدیگر هم‌ بازی هستند این سریال روایتی از مقاومت مردم خرمشهر در زمان آغاز جنگ تحمیلی است این دو بازیگر که ظاهرا در چند اثر هنری با هم بوده اند ازدواج کردند و خبر ازدواج خود را در صحفه شخصی شان رسانه ای کرده اند.

عکس مهدیه نساج و همسرش سامرند معروفی

https://persianv.com/cinema/wp-content/uploads/sites/3/2018/12/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%AC-1-500x477.jpgعکس مهدیه نساج و دخترش

http://shabnak.ir/wp-content/uploads/2018/09/mahdie-nassaj-shabnak-2.jpg

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب