فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

بهترین راهنمای به ارگاسم رسیدن داغ برای خانم ها

بهترین راهنمای به ارگاسم رسیدن داغ برای خانم ها برترین راهنمای به ارگاسم رسیدن برای بانو هایي که میخواهند در اوج لذت جنسی…

بهترین راهنمای به ارگاسم رسیدن داغ برای خانم ها

برترین راهنمای به ارگاسم رسیدن برای بانو هایي که میخواهند در اوج لذت جنسی با همسر خود قرار گیرند را دراین پست جمع آوری کرده ایم. اگر به دنبال ارگاسم قویتر و عمقدار تر هستید یا ارگاسم بهتری را میخواهید تجربه کنید چند راه حل بشما توصیه میشود سیکل ارگاسمی دوره اي است که تحریک در شما اثر میکند و شما مدام شروع به جذب کردن تحریکات میکنید تا به ارگاسم برسید.در دقایق اولیه نخستین کاری که باید انجام بدهید این است که تمرکز کنید که چه می‌کنید و چه میخواهید و تمرکز خودرا از روی مرد خود بردارید. نگران نباشید وی خیالش هم نخواهد بود عموما مردها در طول رابطه مدام در حال کلنجار رفتن با دو چالش هستند و فکرشان مشغول آن است . یکی خودرا نگه دارند و دیگری این که بتوانند شما را ارگاسم نمایند!پس قدم اول تمرکز به خودتان است. اینکار را در نخستین مرحله انجام دهید ودر طول این مرحله خودرا از نظر ذهنی تحریک کنید.

سعی کنید این چالش قبل از شروع معاشقه صورت گیرد. برای اینکار به خود کمی دوران بدهید . زودتر از همسرتان از پای تلویزیون بلند شوید و برای خواب آماده شوید دوش آب گرم بگیرید.بر روی تخت دراز بکشید .کمی خودرا ماساژ دهید . و سعی کنید کمی روی عکسهای و لذتهای جنسی که برده اید و یا شما را تحریک میکند تمرکز ذهنی کنید و از خیال خود لذت ببرید.

یادتان باشد معاشقه بدون مقدمه و معاشقه با مقدمه طولانی هردو نابود کننده معاشقه هستند! سعی کنید اتاق خوابتان را گرم نگه دارید و از چراغ خواب هایي به رنگ آبی و قرمز در آن استفاده کنید .

برای ارگاسم بهتر خیال خیال خیال

چشمانتان را ببندید و از خیال لذت ببرید. سعی کنید از ممنوع ترین خواسته هاي ذهنی خود استفاده کنید و خودرا تحریک کنید.این لحظات مربوط به شماست بخاطر بسپارید برای ارگاسم شدن اول باید با بدن خود تماس برقرار کنید و بعد با بدن دیگری.

سپس سعی کنید خودرا با بدن خود هماهنگ کنید. همینطور تمرکز خودرا بروی 2 نقطه ختم سازید . یکی منطقه اي واقع در پایین ناف،و دیگری ستون فقرات. برای خود تصور کنید که از این دو قسمت انرژی شما ساطع می‌گردد. این ذهنیت و تمرکز باعث بیشتر شدن جریان خون و بالا تر رقتن دمای بدن می‌گردد که هردو شما را برای ارگاسم بهتر آماده می سازد.

برای ارگاسم قوی‌تر نفسهای خودرا تنظیم کنید

دراین مرحله سعی کنید که نفسهای خودرا تنظیم کنید . چراکه با اینکار شما میزان بالاتری از اکسیژن را وارد خون خود میکنید و تقریباً همه ی چیز را برای ارگاسم آماده می‌کنید.

دراین دوران احتمالا همسر شما نیز درکنار شما قرار گرفته است و مرحله معاشقه وی نیز شروع شده.خودرا آزاد کنید و از معاشقه لذت ببرید تا زمانیکه مرحله دخول شروع گردد. تا قبل ازآن دیگر شما کار خاصی ندارید اما در دوران دخول شما باید بیشترین استفاده را ببرید .

سعی کنید در ابتدا سر آلت کلیتوریس و نقطه جی شما را لمس کند . بي درنگ شروع به دخول نکنید و از ماساژ آلت با واژن حتماً استفاده نمایید. حتی خود شما می‌توانید آلت را در دست گرفته و به شیوه اي که دوست دارید واژن را مالش دهید.

بعد از شروع سعی نمایید که خود یا شوهرتان شروع به ماساژ کلیتوریس با دست نمایید . سعی کنید از وضعیتی استفاده نمایید که سر آلت تناسلی با نقطه جی در داخل واژن در تماس باشد . این باعث رسیدن شما به ارگاسم خواهد شد.

حال اگر ارگاسم شدید می‌خواهید چه باید بکنید ؟
نفس عمیق بکشید .

اکثر زنان نفس خودرا حبس میکنند و یا سعی می‌کنند که سر و صدای زیادی در نیاورند ! خیلی از زنان هم به‌ صورت خفه ضجه می‌زنند و پیش خود فکر هم می‌کنند که خیلی هم سر و صدا دارند.

گرمای شدید ساخت شده در بدن ، گرفتگی ماهیچه ها ، ترشح هورمونها ، فشار شدید خون ، کنسل شدن همه ی فعالیتهای ثانویه بدن برای یک منظور و هزاران تغییر دیگر در بدن از یکسو و نرسیدن اکسیژن مورد نیاز به بدن از سمت دیگر ! حال خود حدس بزنید که جریان چیست.

این چالش در ادامه مواردی که در بالا ذکر شد باعث خفه شدن ارگاسم میگردد. نفس عمیق سریعا اکسیژن رابه بدن میرساند و باعث می‌گردد که فعالیت ادامه پیدا کند در غیر اینصورت مغز سریعا فشار وارده را حس میکند و اینبار به اصطلاح برای بدن حالات مثلاً زرد اعلام میکند .همین باعث می‌شود که بازرسی مغز از بخش مورد نظر به سلامت بدن متمرکز گردد و ارگاسم پایان پذیرد.

حال کمی توجه کنید و مشاهده نمایید که آیا واقعا دفعاتی که ارگاسم شدیدی داشته اید لحظاتی نبوده که عمیقا فریاد کشیده اید و یا نفس نفس می زدید؟

فکر نکنید که ارگاسم باعث آن شده است.بلکه بدانید ارگاسم شدید به آن احتیاج دارد.اینبار به جای تند تند نفس کشیدن برای جبران کمبود اکسیژن در خون به سهولت نفسهای عمیق بکشید و از بلند کردن صدای خود نترسید تا بتوانید ارگاسم طولانی و همینطور پیاپی داشته باشید.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *