فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

بیگودی جادویی Magic Leverag

بیگودی جادویی Magic Leverag خرید اینترنتی بیگودی جادویی مجیک Magic Leverag خرید بیگودی جادویی مجیک اصل خرید بیگودی جادویی مجیک اصل قیمت : 12000…

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید اینترنتی بیگودی جادویی مجیک Magic Leverag

خرید بیگودی جادویی مجیک اصل

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید بیگودی جادویی مجیک اصل

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی 1

بیگودی جادویی

بیگودی یا موپیچ وسیله‌ای پلاستیکی و معمولا به شکل لوله‌ای تو خالی است. نوع دیگری از آن لوله‌ای تو پر دارای پوشش ناکامل است، که برای فر زدن مو به کار می‌رود.

نام بیگودی در واقع یک وام‌واژه از زبان فرانسوی است، اگر چه اصل این واژه احتمالاً سوئیسی است.زمانی که مو به دور بیگودی پیچیده و خشک می‌شود، پیوندهای هیدروژنی موجود در کورتکس مو شکسته می‌شود و در نتیجه مو حالت فر پیدا می‌کند. اگر مو شسته شود، مواجهه با آب باعث تشکیل دوبارهٔ پیوندهای هیدروژنی می‌شود و مو به حالت قبلی خود (بدون فر) بر می‌گردد. 

اطرافیان از دیدن موهای فر شده شما با بیگودی جادویی شگفت زده خواهند شد آیا این موضوع را می دانستید که بیش از ۵۰ درصد زیبایی خانم ها به مدل موهایشان بستگی دارد با موهای فر شما زیباتر از همیشه خواهید بود با خیره شدن دیگران به خود تفاوت خود را حس کنید تنها کافی است اقدام به خرید بیگودی جادویی مجیک نمایید.

فکر آرایشگاه رفتن را از سر خود بیرون کنید چون بیگودی جادویی تنها در عرض چند دقیقه موهای شما را به زیبایی هرچه تمام تر فر می کنند.با مدل موی فر جذابیت را حس کنید و طعم تفاوت را بچشید تفاوت با دیگران را از نگاهی که به شما خیره شده اند متوجه خواهید شد با بیگودی جادویی شما به یک سوپر مدل تبدیل خواهید شد.

حتما از مدل موهای خود خسته شده اید ، شاید به فکر فرکردن آن ها باشید حال اگر دوست ندارید که موی سر شما با این مواد شیمیایی فر آسیب نبیند توصیه مااین است که سراغ بیگودی جادویی Magic Leverag بروید.

 

 

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید بیگودی جادویی

قیمت : 12000 تومان

بیگودی جادویی مجیک

بیگودی جادویی پدیده ای بسیار عالی و جذاب در حوزه آرایش برای فر کردن موهای شما به نحوی زیبا.
آیا شما هم از موهای بی حالت خود که به سختی حالت میگریند خسته شده اید؟
آیا از مواد شیمیایی که برای فر کردن مورد استفاده قرار میگیرند و اغلب به موهای شما آسیب می زنند خسته شده اید و ناراضی هستید؟
آیا نمی توانید بیش از این برای فر کردن موهای خود هزینه کنید؟ آیا هزینه فر برای شما مناسب نیست؟
اگر جواب شما بله است برای شما پیشنهاد ما به شما خرید بیگودی جادویی می باشد.

با جدیدترین نسل بیگودی در منزل موهای خود را بدون استفاده از بابلیس یا بیگودی های قدیمی به تنهایی و بسیار ساده و راحت فر کنید. فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی مجیک بکشید و دقایقی دیگر موههایی زیبا و فری خواهید داشت و دیگر برای فر کردن موهای خود لازم نیست به آرایشگاه بروید .

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید پستی بیگودی جادویی مجیک Magic Leverag

قیمت : 12000 تومان

بیگودی جادویی Magic Leverag

آیا از موهای بی حالت خود خسته شده اید؟
آیا از مواد شیمیایی مخصوص فر
که به موهای شما آسیب میرساند ناراضی هستید؟
آیا صرف وقت و هزینه زیاد برای فر کردن برای شما مقدور نیست؟
از شر موهای لخت و بی حالت خود راحت شوید
با بیگودی و بابلیس خداحافظی کنید
دیگر برای فر کردن موهای خود لازم نیست به آرایشگاه بروید

حالا دیگر لازم نیست برای فر کردن موی خود به آرایشگاه بروید با استفاده از جدیدترین نسل بیگودی جادویی در منزل و به راحتی هرچه تمام موهای خود را بدون استفاده از بابلیس یا بیگودی های قدیمی که مشکل داشتند به تنهایی وبسیار ساده و راحت با استفاده از بیگودی جادویی موهای زیبای خود را فر کنید تنها موی خود را به داخل بیگودی جادویی بکشید و چند دقیقه بعد موهای زیبای خود را فر شده ببینید.

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید آنلاین بیگودی جادویی مجیک جدید

قیمت : 12000 تومان

فر کردن سریع مو در منزل تنها در چند دقیقه با جدیدترین نسل بیگودی استفاده از بابلیس یا مواد شیمیایی ، با جدیدترین نسل بیگودی در منزل موههای خود را بدون استفاده از بابلیس یا بیگودی های قدیمی به تنهایی و بسیار ساده و راحت فر کنید.

فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی مجیک بکشید و دقایقی دیگر موهایی زیبا و فری خواهید داشت و دیگر برای فر کردن موهای خود لازم نیست به آرایشگاه بروید .

بیگودی مجیک بهترین روش فر کردن مو می باشد و شما می توانید بدون نیاز به آموزش فر کردن مو تنها در عرض چند دقیقه به آرزوی خود برسید بدون نیاز به بابلیس فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی مجیک بکشید و چند دقیقه صبر نمایید ! و دیگر موههایی زیبا و فری خواهید داشت .

تفاوت بیگودی جادویی مجیک با بیگودی های قدیمی:
برای استفاده از بیگودی جادویی مجیک مانند بیگودی های قدیمی نیازی به سشوار کشیدن موهای خود ندارید.
بعد از شستن موها، در حالتی که موهای شما نم دار است، بیگودی جادویی مجیک را به موهای خود می بندید،
بعد از حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه موهایی فر خواهید داشت.

 

بیگودی جادویی Magic Leverag

خرید آنلاین بیگودی مجیک Magic

قیمت : 12000 تومان

بیگودی مجیک اصل

دیگر برای فر کردن موهای خود لازم نیست به آرایشگاه بروید

با جدیدترین نسل بیگودی در منزل موههای خود را بدون استفاده از بابلیس یا بیگودی های قدیمی به تنهایی و بسیار ساده و راحت فر کنید

فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی بکشید

تفاوت بیگودی جادویی مجیک با بیگودی های قدیمی:

۱- برای استفاده از بیگودی جادویی مجیک مانند بیگودی های قدیمی نیازی به سشوار کشیدن موهای خود ندارید.

۲- بعد از شستن موها، در حالتی که موهای شما نم دار است، بیگودی جادویی مجیک را به موهای خود می بندید، بعد از حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه موهایی فر خواهید داشت.

۳- با بیگودی جادویی magic leverag موهای بی حالت خود را حالتی زیبا و جذاب بدهید بدون نیاز به مواد شیمیایی مضر و بدون آسیب به موها تنها در عرض چند دقیقه موهای خود را فر و جذاب نمایید با قیمت ارزان.

بیگودی جادویی Magic Leverag

فروش بیگودی جادویی مجیک Magic Leverag

قیمت محصول : 12000 تومان

از بیگودی چگونه استفاده کنیم؟ ( بیگودی ساده نه بیگودی جادویی )

در این بخش مقدمات بیگودی پیچی و طریقه بستن موها را در چند بخش بسیار ساده یاد می دهیم. در صورتی که این درس ها را یاد بگیرید ، هرگز دچار کوچکترین اشکالی نخواهید شد و می توانید آرایشگر خود باشید.

۱- در ابتدا باز کردن فرق پیش می آید. پس قبل از هر چیز موهای زیبای خود را به دقت تمام باز کنید. دقت کنید که فقط به اندازه موها را از هم جدا کنید که برای پیچیدن بیگودی لازم است و نه بیشتر.
۲- در بخش مهم پیچیدن بیگودی ، ابتدا موها را مستقیم نگه داشته و سپس بیگودی را جلو و یا پشت دسته مو نگه داشته و شروع به پیچیدن کنید و بسیار مراقب باشید که سر موهای شما کاملا صاف بسته شود. بعد بیگودی را ببندید. اندازه بیگودی به طرحی که می بندید بستگی دارد.

 

 

بیگودی جادویی Magic Leverag

۳- یکی از روش های جالب و پرکاربرد که خیلی ها استفاده می کنند وواقعا هم جالب است این است که می آیند و دوعدد بیگودی را در جهت مخالف هم می پیچند یکی از محاسن و فواید این روش بسیار عالی آن است که برای بستن آنها فقط وفقط از یک سنجاق استفاده می کنید نه هیچ وسیله دیگری ،در واقع به وسیله دیگری نیاز ندارد. و از این طریق در کار شما صرفه جویی خواهد شد.

۴- جعدهای گونه را می توان به راحتی درست کرد حلقه ای از مو را دور انگشت سبابه بپیچید و بعد آنرا طوری نگهدارید که وسط آن خالی بماند. سپس سنجاق (کلیپس) را روی آن بزنید.

۵- زمانی که می خواهید دالبرهای نرمی به موهایتان بخشید ،توصیه می شود که از سنجاق های بلند استفاده کنید. ابتدا با دقت موها را دور انگشت پیچیده و سپس با دقت بیشتر حلقه مو را تا نزدیکی سر بپیچید و این جعد را کاملا صاف و تخت نگهدارید و پس با دقت بیشتر و بیشتر به کمک یک عدد سنجاق محکم ببندید ، بطوریکه حلقه مو راست بایستد.

۶- دقت کنید دوستان که جعده های پشت گردن برای مواقعی که موی سر کوتاه است ، معمولا بوسیله سنجاق زده می شوند. حتما برای پیچیدن این جعد ها ، شانه دسته داری را بردارید و به کمک آن دسته ای از موها را در دسته شانه بپیچید و سپس سنجاق بزنید.

۷- معمولا چسب اسکاچ نیز بکار می اید. در مواقعی که موی سر خیلی زبر می باشد ، برای ایجاد جعد های گونه ، از چسب استفاده کنید. به این شکل که نخست مو را در جهت مورد نظر پیچیده و تاب دهید و در همان حین که خیس است ، با نوار چسب به صورت بچسبانید. وقتی مو خشک شد ، تاب جالبی می خورد.

دقت داشته باشید :

بهتر است که برای جلوی موها از بیگودیهای درشت استفاده کنید. توصیه می شود برای قسمت داخلی موها را به جلو و نزدیک به صورت برس زده و سپس بیگودی بپیچید.

با استفاده از بیگودی جادویی به راحتی هرچه تمام موهای خود را فر نمایید.

همچنین برای اینکه موها پوش داشته باشند ، بیگودی ها را در فاصله هایی دورتر از هم بپیچید تا زمانی که آنها را باز می کنید ، بتوانید موها را پوش دهید.

 

بیگودی جادویی Magic Leverag

قیمت بیگودی جادویی Magic Leverag

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی 1

آموزش تصویری استفاده از بیگودی جادویی Magic Leverag

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

خرید پستی خرید پستی MAGIC LEVERAG خرید پستی بیگودی جادویی , فروش اینترنتی MAGIC LEVERAG فروش اینترنتی بیگودی جادویی,خرید آنلاین MAGIC LEVERAG ,خرید آنلاین بیگودی جادویی, خرید آنلاین بیگودی مجیک ,خرید ارزان MAGIC LEVERAG ,خرید ارزان بیگودی جادویی, خرید ارزان بیگودی مجیک, خرید ارزان قیمت MAGIC LEVERAG ,خرید ارزان قیمت بیگودی جادویی ,فروش عمده بیگودی مجیک ,فروش پستی MAGIC LEVERAG ,فروش پستی بیگودی جادویی ,فروش پستی بیگودی مجیک ,خرید ارزان قیمت بیگودی مجیک ,خرید اینترنتی MAGIC LEVERAG ,خرید اینترنتی بیگودی جادویی ,خرید اینترنتی بیگودی مجیک, خرید با تخفیف MAGIC LEVERAG ,خرید با تخفیف بیگودی جادویی ,خرید با تخفیف بیگودی مجیک, فروش اینترنتی بیگودی مجیک, فروش بیگودی جادویی ,فروش بیگودی مجیک, فروش عمده MAGIC LEVERAG ,فروش عمده بیگودی جادویی ,قیمت خرید بیگودی جادویی, قیمت خرید بیگودی مجیک ,قیمت فروش MAGIC LEVERAG ,قیمت فروش بیگودی جادویی ,قیمت فروش بیگودی مجیک,  پخش عمده MAGIC LEVERAG ,پخش عمده بیگودی جادویی , آموزش استفاده بیگودی, مجیک بیگودی جادویی ,بیگودی جادویی درجه ۱ ,بیگودی جادویی درجه یک ,بیگودی مجیک ,بیگودی مجیک درجه ۱ ,بیگودی مجیک درجه یک, خرید MAGIC LEVERAG ,خرید MAGIC LEVERAG اصل ,خرید MAGIC LEVERAG با تخفیف, خرید MAGIC LEVERAG با قیمت مناسب, خرید آنلاین, خرید با قیمت مناسب MAGIC LEVERAG ,خرید با قیمت مناسب بیگودی جادویی, خرید با قیمت مناسب بیگودی مجیک ,خرید بیگودی جادویی ,خرید بیگودی جادویی اصل ,خرید بیگودی جادویی با تخفیف , خرید بیگودی مجیک , خرید عمده بیگودی جادویی ,خرید عمده بیگودی مجیک, پخش عمده بیگودی مجیک کار کردن با MAGIC LEVERAG

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *