فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز اجباری و زوری به دختر جوان

تجاوز اجباری و زوری به دختر جوان به شکلی وحشتناک تجاوز اجباری به دختر جوان تجاوز وحشیانه به دختر 19 ساله در مقابل…

تجاوز اجباری و زوری به دختر جوان به شکلی وحشتناک

تجاوز اجباری به دختر جوان

تجاوز وحشیانه به دختر 19 ساله در مقابل دید همه

تجاوز وحشیانه به دختر 19 ساله در مقابل دید همه

در بازیهای فوتبال آمریکایی ودر پی برنده شدن تیم “اوراگون” در مقابل تیم “ویرجینا” در نوتردام،  پس از پایان بازی یکی از بازیکنان تیم دختری 19 ساله را در مقابل دید همه ی در زمین بازی مورد تجاوز جنسی قرار داد.
بعد از انجام این عمل زشت و وقیحانه که روز شنبه اتفاق افتاد ،دختری که مورد تجاوز قرار گرفته بود شب گذشته بعلت مصرف بیش از حد داروهای افسردگی خودکشی کرد.

این دختر نگون بخت “لیزی سی برگ” نام داشت و دانشجوی سال اول کالج سنت مری بود.”لیزی” از قبل از خودکشی در نامه اي خطاب به افراد سودجو و شیطان صفت نوشت ، من اینکار را برای پیش گیری از تکرار دوباره آن توسط افراد سودجوی دیگر کردم و حاضر نیستم دوباره مورد سوء استفاده عکس رابطه جنسی قرار گیرم.

تا کنون نام بازیکن متجاوز و شیطان صفت امریکایی اجازه انتشار نیافته است ودر صورت انتشار خبرگزاری مربوط مورد پیگرد قانونی قرار میگیرد.تعداد زیادی از دوستان و همکلاسی هاي “لیزی” برای حمایت از وی و نشان دادن خشم خود از این تجاوز وحشیانه با نوشتن شعار خواستار دستگیری و تنبیه متجاوز شدند.

تجاوز جنسی زوری به دختر 22 ساله به وحشیانه ترین شکل

حرفهای تلخ و دلخراش یک دختر سوری از تجازوهای اجباری

“آیستن” شیطان صفت قبل از این عمل وحشیانه در سن ۱۶ سالگی دانشجویی ۲۲ ساله را در نزدیکی محل زندگی خود در حالیکه چهره خودرا پوشانده بود مورد تعارض جنسی قرار داد.آیستن سیگ متهم به ۱۷ مورد جرم از جمله تجاوز جنسی، قتل، اذيت و ا ذیت جنسی ، شکنجه، آدم ربایی شده است اما وکلای مدافع وی در جلسه دادگاه با عنوان کردن سن کم از وی دفاع کردند.

 

دادگاه وی با حضور خانواده هاي قربانی برگزار شد و وی به ۴۰ سال زندان محکوم گردید.پلیس با انجام آزمایش DNA و جسدی که پس از یکسال در نزدیکی یک بزرگراه کشف کرد توانست DNA آیستین را روی لباس جسیکا ثابت کند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب