فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به دختر 17 ساله در مقابل چشمان نامزدش در آبادان + عکس ساعت 25 _ جوان شیطان صفتی که با همدستی…

تجاوز جنسی به دختر 17 ساله در مقابل چشمان نامزدش در آبادان + عکس

ساعت 25 _ جوان شیطان صفتی که با همدستی یکی از دوستان و دایی‌اش دختر 17 ساله ای را مقابل چشم‌های نامزدش مورد تجاوز جنسی قرار داده بود، بازداشت شد.

تجاوز به دختر 17 ساله در مقابل چشمان نامزدش در آبادان

عصر دوشنبه 22 خرداد ماه امسال بود که دختر نوجوانی همراه خانواده اش پای در اداره پلیس گذاشت و از سناریوی سیاه 3 جوان شیطان صفت پرده برداشت.دختر جوانی همراه با پدر و مادرش به اداره پلیس رفت و از این سه پسر جوان شکایت کرد. ماموران دریافتند این دختر 17 ساله در خانه مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده و در حالی که همسرش نیز حضور داشته، از طرف این سه مرد مورد حمله و آزار و اذیت جنسی قرار گرفته و 3 مرد شیطان صفت پس از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر 17 ساله اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده اند.

بدین ترتیب بازپرس محسن پور عسکر دستور ویژه برای بازداشت عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد. کارآگاهان در گام نخست با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که یکی از شیاطین مهدی 21 ساله از شرورها و متهمان سابقه دار آبادان است.
همین کافی بود تا تجسس ها برای دستگیری این متهم کلید زده شود تا اینکه روز 27 خرداد ماه مهدی که قصد داشت در (خیابان اروسیه) بلوار ولایت آبادان دست به کیف قاپی بزند از سوی ماموران بازداشت شد. مهدی ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

روز 28 خرداد ماه مهدی برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پور عسکر در شعبه سوم قرار گرفت و گفت: شب حادثه در خانه دایی ام که ابوذر نام دارد در حال استراحت بودم که به سراغم آمد و از دختر 17 ساله که درهمسایگی شان زندگی می کند تعریف کرد.
وی افزود: از حرف های ابوذر شنیدم که دختر 17 ساله پدر و مادرش در شهر دیگری زندگی می کنند و وی به خاطر بیماری مادربزرگش به آبادان آمده و مدتی است که مادربزرگش تحت درمان قرار دارد و دختر نوجوان در خانه تنها است ولی بعضی اوقات پسر جوانی سوار بر خودروی پراید در جلوی خانه شان توقف می کند و به خانه دختر 17 ساله می رود.
مهدی ادامه داد: درحالیکه همسر دایی و فرزندش در خانه خواب بودند اما ابوذر دست بردار نبود و تا ساعت 5 صبح با من حرف زد تا اینکه با اصرارهای ابوذر تصمیم گرفتیم با همدستی 3 تن دیگر از دوستانمان وارد خانه دختر نوجوان شویم و او را در برابر چشمان پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار دهیم.
این جوان شیطان صفت گفت: در حالی که همگی چاقو به دست بودیم از بالای دیوار وارد خانه شدیم و ابتدا پسر جوان را هدف کتک کاری قرار دادیم و سپس به سراغ دختر 17 ساله که گویا سرگرم درس خواندن بود رفتیم و در حالیکه پسر جوان می خواست دست از سرشان برداریم متوجه شدیم که وی نامزد رسمی دختر نوجوان است.
راه بازگشت نداشتیم و مجبور شدیم نقشه مان را عملی کنیم و در حالیکه نامزد این دختر جوان را با چند ضربه چاقو زخمی کرده بودیم، همگی به صورت جداگانه اقدام به تجاوز جنسی دختر 17 ساله کردیم.
مهدی ادامه داد: زمانیکه قصد خارج شدن از خانه را داشتیم دست به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده و پا به فرار گذاشتیم. وی گفت: فکر می کردیم دختر 17 ساله و نامزد جوانش از ترس آبرویشان ماجرا را به پلیس گزارش نمی کنند اما چند روز بعد متوجه شکایت آنها شدیم و تصمیم به فرار گرفتیم.
این جوان شیطان صفت گفت: ما روز حادثه 5 نفر بودیم و نمی دانم چرا دختر 17 ساله و نامزدش ادعا می کنند ما فقط 3 نفر بودیم.
نامزد دختر 17 ساله این سناریوی سیاه در برابر چشمان وی به اجرا رسیده بود به بازپرس پرونده گفت: همسرم در خانه تنها بود که برای سرکشی به دیدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه مان برگشتم که در میان راه متوجه جاماندن ریموت خانه پدرم در خانه نامزدم شدم و به همین خاطر دوباره به آنجا بازگشتم.
وی افزود: هنوز لحظاتی نگذشته بود که این جوان همراه دو مرد دیگر وارد خانه شدند و با تهدید چاقو قمه مرا زخمی و نامزدم را مورد آزار و اذیت شیطانی خود قرار دادند.
در ادامه نسرین که شرایط روحی سختی را می گذراند و در حالیکه اشک می ریخت به بازپرس پورعسکر گفت: شب حادثه من در حال درس خواندن بودم که 3 مرد با تهدید چاقو وارد خانه مان شده و پس از کتک کاری مرا هدف آزار و اذیت جنسی قرار دادند و سپس وسایل با ارزش خانه مان را به سرقت بردند.
در این مرحله بازپرس پرونده دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گیرد و تجسس ها برای بازداشت دیگر همدستان این جوان شیطان صفت ادامه آغاز شد.
کارآگاهان در ادامه با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده بودند توانستند مخفیگاه یکی دیگر از متهمان پرونده که محمد نام دارد را شناسایی کنند. همین کافی بود تا محمد ساعت 6 صبح دیروز در حالیکه سرگرم مصرف مواد در مخفیگاهش بود در منطقه ایستگاه 10 قدس دستگیر شد. بنا به این گزارش، تحقیقات فنی برای دستگیری طراح و متهم اصلی این پرونده که ابوذر نام دارد در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *