فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به معلم جوان زن داخل خودرو در تهران

تجاوز جنسی به معلم زن جوان تجاوز جنسی به معلم زن جوان داخل خودرو آزار و اذیت جنسی معلم زن توسط راننده ،…

تجاوز جنسی به معلم زن جوان

تجاوز جنسی به معلم زن جوان داخل خودرو

آزار و اذیت جنسی معلم زن توسط راننده ، لطفا از سوار شدن در خودرو های شخصی خودداری کنیدو حتماً از تاکسی استفاده نمایید.

ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو

مرد شیشه‌ای 30 ساله به نام امید که دارای سابقه کیفری در زمینه سرقت ماشین است ؛ از اوایل دی سال گذشته تا آخرین روزهای اردیبهشت امسال با خودرو های‌ پراید، پژو و سمند دزدی، زنان و دختران را در قلهک و دیگر محله‌های تهران به عنوان مسافر سوار کرده و بعد از آزار و اذیت و تجاوز ، پول، طلا و گوشی تلفن همراه آن ها را سرقت میکرد.

این بیمار روانی حتی دختری را تا مقابل خانه‌ اش در شمال تهران تعقیب کرد، سپس وی را در مقابل چشمان خواهرش از پارکینگ خانه‌شان ربود و مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد. متهم در جریان آخرین نقشه آدمربایی‌اش ناکام ماند و هنگام فرار هدف شلیک پلیس قرار گرفت و زخمی شد. متهم درباره انگیزه‌اش از این جرایم گفته بود چون زمانی که در زندان بوده دختر مورد علاقه‌اش با فردی دوست شده و به او خیانت کرده به قصد انتقام از زنان به این اقدامات شیطانی دست زده است.

بررسی پرونده آزار جنسی معلم زن توسط راننده توسط مراجع ذیربط

با دستور قاضی رضوانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی بود که خانم معلمی که در دام او گرفتار شده بود با حضوردر پلیس آگاهی متهم را شناسایی کرد. وی به افسر تحقیق گفت: روز حادثه از اسنپ درخواست خودرو کردم‌. دقایقی نگذشته بود که خودروی پرایدی مقابلم توقف کرد.

به راننده گفتم از اسنپ هستی که تایید کرد و من سوار شدم. بعد از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد که به او اعتراض کردم. چاقویی را سمتم گرفت و مرا به محله‌ای خلوت کشانده و مورد آزار و اذیت جنسی قرارداد و با سرقت پول و اموالم مرا رها کرد. از آن روز کابوس می‌بینم و از رفتن به خیابان و سوار شدن به ماشین وحشت دارم.

متهم زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی جدید قرار گرفت، گفته‌های وی را تائید کرد‌. تحقیقات برای مشخص شدن دیگر جرایم متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *