فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی و قتل معلم جوان توسط دانش آموز دیوانه

تجاوز جنسی به معلم و قتل او + عکس تجاوز جنسی به معلم و قتل او توسط دانش آموز 15 ساله روانی تجاوز…

تجاوز جنسی به معلم و قتل او + عکس

تجاوز جنسی به معلم و قتل او توسط دانش آموز 15 ساله روانی

تجاوز و قتل معلم 24 ساله توسط پسر جوان درسال گذشته و همچنین تجاوز جنسی به معلم 29 ساله و شانس فرار معلم از کشته شدن توسط این پسر شیطان صفت…

دستگیری پسر کم سن و سال به دلیل تجاوز و قتل به معلم جوان همه ی را شوکه کرد. به گزارش خبر 25 دانش اموز ۱۵ ساله اي که به جرم قتل و تجاوز به معلمش در زندان سپری می‌کند نه تنها از کار خود پشیمان نشده بلکه به مسئول زندان هم که یک دختر ۲۹ساله بوده است حمله می کند.

تجاوز جنسی به معلم , فیلیپ چیسم ۱۵ ساله با نقشه قبلی به این زن ۲۹ ساله حمله می کند و وی را خفه می‌کند و چند ضربه شدید به صورتش وارد می کند و سپس کمر وی را بک مداد سوراخ می کند.این زن ۲۹ ساله شانس می اورد که به سرانجام معلم ۲۴ ساله دچار نمی شود و نجات پیدا می‌کند.

تجاوز جنسی و قتل معلم توسط دانش آموز رانی

عکس جوان متجاوز و قاتل معلم 24 ساله

او پارسال به معلم خود در دستشویی حمله می کند و بعد از تجاوز به این معلم ۲۴ ساله گلویش رابا تیغ موکت بری می برد واو را می‌کشد.در جلسه دادگاهی که برای او برگزار شده بود او هیچ چیزی جز کلمه بله نمی گفت.مادر او هم دراین دادگاه حضور داشت.

پدر و مادر او سال گذشته قبل از حمله پسرشان به معلم از یک دیگر جدا شده بودند.او در بوستون امریکا دست به این حملات زده است.

قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله

 

 تجاوز جنسی و قتل معلم زن توسط دانش آموز روانی

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *