فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز به پسر بچه داخل دستشویی

تجاوز جنسی به پسر بچه داخل دستشویی پارک توسط زن جوان + عکس تجاوز جنسی به پسر بچه داخل دستشویی زن 38 ساله…

تجاوز جنسی به پسر بچه داخل دستشویی پارک توسط زن جوان + عکس

تجاوز جنسی به پسر بچه داخل دستشویی

زن 38 ساله ای که در اقدامی بسیار عجیب به پسر 12 ساله ای در دستشویی پارک تجاوز کرد.

به گزارش خبر 25 رابطه جنسی زن شهوت ران با پسر بچه 12 ساله باعث شد تا پلیس وارد عمل شد یک زن شهوتی که 38 ساله است به دلیل رابطه جنسی با پسر بچه 11 ساله که در همسایگی آنها زندگی میکرد به دام پلیس افتاد.

خانم ناتالی دشان جانسون 38 ساله زن شهوت ران، متهم به هدف قرار دادن پسر بچه 12 ساله با پیام های متنی، قبل از دعوت وی به آپارتمان خود در دیبال تگزاس برای برقراری رابطه جنسی است.جانسون، به فریب پسر بچه 11 ساله و کشاندن ان به خانه خود و برقراری رابطه جنسی با وی متهم شده است.

اما زمانی که وی به این نوجوان اجازه داد تا شب را در خانه اش بماند، والدین این پسربچه مشکوک شدند و این زن شهوت ران گرفتار شد. به گفته پلیس، ثبت سوابق گفت و شنود تلفن، حاکی از آن است که جانسون با معشوقه نوجوان خود بیش از 1511 مورد مکالمه و پیام متنی داشته است.

رابطه جنسی با پسر بچه

رابطه جنسی با پسر بچه

این عشق ممنوع زمانی فاش شد که این پسر بچه 12 ساله ؛ تمام طول شب را با جانسون زن شهوت ران گذراند و به خانه پدربزرگش مراجعت نکرد. زمانی که این پسر بچه 12 ساله از سوی والدینش مورد بازخواست قرار گرفت، وی اعتراف کرد در آپارتمان جانسون بوده و با وی رابطه جنسی داشته است.

این پسر بچه اعتراف کرد، چهار بار در آپارتمان و یک‌بار در دستشویی پارک محلی با جانسون رابطه جنسی داشته است.

رابطه جنسی با پسر بچه توسط زن جوان

آزار جنسی کودک خردسال توسط زن جوان

دونالد کارول، بازپرس دفتر کلانتری آنجلینا کانتی گفت تنها با شنیدن حرف های این پسر بچه 12 ساله ؛ متوجه خواهید شد این حوادث چقدر وی را متاثر ساخته است.

وی به امید آنکه بتواند این دوران را فراموش کند، قصد دارد تحت مشاوره قرار گیرد. جانسون به اتهام اقدام به کودک آزاری شدید، بازداشت شد. ماموران تحقیق گفتند عجیب است که یک زن، جذب یک پسربچه شده است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب