فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به دختر 14 ساله توسط پدر و پسر پولدار تجاوز جنسی به دختر 14 ساله توسط پدر و پسر پولدار و…

تجاوز جنسی به دختر 14 ساله توسط پدر و پسر پولدار

تجاوز جنسی به دختر 14 ساله توسط پدر و پسر پولدار و حامله شدن دختر بی پناه ، تجاوز جنسی پدر و پسر بیرحم به دختر نوجوان ، تجاوز پدر و پسر شیطان صفت به دختر 14 ساله

دختر 14 ساله ای که به عنوان خدمتکار در خانه ای مشغول بکار بوده توسط صاحب خانه و پسرش به مدت 6 ماه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

خیابان گردی، بازداشت زن، پشیمانی ماجرای دختر 14 ساله خدمتکار که توسط صاحب خانه و پسرش مورد سو استفاده قرار می گرفت!
پدر و پسری که به عنوان وکیل در جنوب هند مشغول به کار بودند به مدت 6 ماه از خدمتکار 14 ساله خانه شان سواستفاده جنسی کرده اند. این دختر توسط پدر خانواده برای انجام کارهای خانه اش استخدام شده بود، اما بارها و بارها توسط این پدر و پسر مورد تعرض جنسی قرار گرفته و هر بار که در مقابل درخواست نامشروع این وکلا مقاومت کرده مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
هر دو متهم “سودهاکار ردی” 60 ساله و “بهارات کومار ردی” 30 ساله هر دو به اداره پلیس  احضار شده و مودر بازجویی قرار گرفته اند. یکی از زنان همسایه نیز توسط پسر ارشد این خانواده با نام “تاراک رام ردی” مورد تجاوز جنسی  قرار گرفته است. بنابر اظهارات همسایگان این خانواده به صورت گروهی در زمینه تعرض جنسی فعالیت داشتند بنابراین تحقیقات پلیس برای روشن شدن زوایای تاریک این پرونده ادامه دارد.
با توجه به شغل متهمان باید دید آیا آنها راه فراری پیدا خواهند کرد؟ قربانی 14 ساله بدنبال روابط نامشروع با این پدر و پسر باردار است که هنوز مشخص نشده پدر فرزندش کیست! فعالان حقوق کودک و نوجوان با انتشار نامه ای به مسئولان خواستار سقط جنین شدند و از دولت خواستند در جهت فراهم کردن شرایط اقامت و تحصیل این دختر بی پناه همکاری لازم را داشته باشند.
منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *