فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی پدر بیرحم به دخترش عکس

ساعت 25 _ زنی که پس از اطلاع یافتن از اینکه شوهرش به طور مداوم دختر 10 ساله شان را مورد تجاوز جنسی…

ساعت 25 _ زنی که پس از اطلاع یافتن از اینکه شوهرش به طور مداوم دختر 10 ساله شان را مورد تجاوز جنسی قرار می داده درخواست طلاق خود را به دادگاه خانواده تقدیم نمود.

متوجه افت شديد تحصيلي دخترم در مدرسه‌اش شدم و افت تحصيلي و رفتارهاي غيرعادي او را به مشاورش در مدرسه اطلاع دادم. مشاور مدرسه هم پس از صحبت با دخترم، متوجه تجاوز به دختر 10 ساله‌ام شد.این زن پس از حضور در دادگاه به قاضی گفت: حدود 9 ماه قبل به یك ماموریت كاری رفته بودم و در این مدت دختر 10 ساله‌ام در خانه با پدرش تنها بود. پس از این ماموریت به مرور زمان متوجه رفتارهای غیرعادی دخترم شدم. این رفتارهای غیرعادی تا آنجا ادامه داشت كه مشاور مدرسه او نیز از آنها آگاه و من را نیز در جریان گذاشت.

وی كه از نظر روحی بسیار شكسته شده بود، درباره‌ نحوه اطلاع از تجاوز به دخترش گفت: پس از گذشتن چند ماه از ماجرا متوجه افت شدید تحصیلی دخترم در مدرسه‌اش شدم و افت تحصیلی و رفتارهای غیرعادی او را به مشاورش در مدرسه اطلاع دادم.

مشاور مدرسه هم پس از صحبت با دخترم، متوجه تجاوز جنسی به دختر 10 ساله‌ام شد. پس از آن من تا چند ماه رفتارهای اطرافیان را زیر نظر گرفتم اما امیدوار بودم كه این گمان نادرست باشد.این زن ادامه داد: پس از گذشت چندین ماه، صحبت‌های مشاور مدرسه با دخترم نتیجه داد و او سرانجام از تجاوز جنسی پدرش پرده برداشت. وقتی این موضوع را از زبان مشاور شنیدم نمی‌دانستم باید چه كنم و یا چه بگویم. پس از آن تنها سعی كردم دخترم را از پدرش دور كنم چرا كه او با یادآوری خاطرات و اتفاقات پیش آمده هر روز از نظر روحی ضعیف‌تر می‌شد.

پس از صحبت‌های مادر 34 ساله، پدر دختر در برابر قاضی حاضر شده و با ابراز پشیمانی از تجاوز به دخترش عنوان كرد: این اتفاق امری غیرارادی بوده و من خود نیز از كرده‌ام پشیمانم.

قاضی پس از شنیدن سخنان مرد، رو به او كرد و پرسید: پشیمانی كه شما می‌گویید تنها در صورتی می‌تواند موضوعیت داشته باشد كه این عمل یك بار به وقوع پیوسته باشد اما طبق آنچه در پرونده موجود است شما چندین بار به دختر 10 ساله خود تجاوز كرده‌اید آیا واقعا پشیمانی شما حرفی درست است؟

پدر در پاسخ به سوال قاضی با اظهار ندامت دوباره از عمل خود، اظهار كرد: هر بار پس از این عمل، عذاب وجدان شدیدی به سراغم می‌آمد و حتی ساعت‌ها گریه می‌كردم؛ اما گویی این تجاوزها غیرارادی انجام می‌شد و من نمی‌توانستم جلوی حس درونی خودم را بگیرم. حالا نیز كل هزینه درمان دخترم را تا آخرین ریال پرداخت خواهم كرد تا این كار خود را جبران كنم.

زن پس از شنیدن سخنان همسرش تاكید كرد كه تنها درخواستش از دادگاه طلاق و دادن حضانت بچه به اوست و بر این اساس قاضی نیز در پایان دادگاه حكم طلاق را صادر كرد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *