فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی

تجاوز جنسی معلم به دختر 7 ساله / انتقام وحشتناک پس از چهل سال ساعت 25 _ تجاوز جنسی معلم به دختر دانش…

تجاوز جنسی معلم به دختر 7 ساله / انتقام وحشتناک پس از چهل سال

ساعت 25 _ تجاوز جنسی معلم به دختر دانش آموز ، مادری که صاحب چهار فرزند بود پس از چهل سال انتقامی وحشتناک از معلم متجاوز گرفت.

تجاوز جنسی معلم به دختر 7 ساله / انتقام وحشتناک پس از چهل سال

معلم متجاوز

مارتینا دویته 48 ساله از شهر «تروز» بلژیک، به قتل معلم خصوصی آندره هارای 98 ساله اعتراف کرد و گفت از پیرمرد به خاطر تجاوز جنسی به او در سن کودکی انتقام گرفته است.

به گفته مارتینا، در سال 1975، وقتی او 7 سال بیشتر نداشت، آندره هارای معلمی که در همسایگی آنها زندگی می کرد، او را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار داده است. وی افزود: معلم او را برای درس به خانه اش دعوت می کرد، بعد او را نوازش می کرد و بعد به او تجاوز وحشیانه می کرد.

این زن که بعدا ازدواج کرد و 4 فرزند به دنیا آورد، اعتراف کرد: از گفتن این موضوع به والدین و دوستان خود خجالت می کشید. اما پس از اینکه خودش مادر شد، فهمید دیگر نمی تواند وجود شخصی را در نزدیکی خانه اش تحمل کند که او را به آن شکل او را مورد آزار جنسی قرار داده است و بدون هرگونه مجازاتی به زندگی خود ادامه می دهد.

روز 24 ماه سپتامبر، مارتینا وارد خانه پیرمرد شد و جلوی چشم زنش با گلدان به سر پیرمرد کوبید و بعد از پسرش خواست به پلیس زنگ بزند. مارتینا گفت: برای رفتن به زندان آماده است و هنگام بازداشت هیچگونه مقاومتی نکرد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *