فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی معلم عکس

تجاوز جنسی معلم 70 ساله به دانش آموزان ساعت 25 _ بر اساس گزارش های واصله از سوی پلیس جنایی این معلم بریتانیایی…

تجاوز جنسی معلم 70 ساله به دانش آموزان

ساعت 25 _ بر اساس گزارش های واصله از سوی پلیس جنایی این معلم بریتانیایی به نام «کیت کاوندیش کولسون» 71 ساله در بین سالهای 1971 الی 1973 میلادی , دانش آموزان نوجوان را که عموما بین 8 تا 13 سال بودند را تحت عناوین مختلف فریب داده و آنها را در موقعیت های مختلف مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت قرار می داد.

معلم شیطان‌صفت زبان فرانسه مدرسه‌ای معروف در انگلیس به اتهام آزار و اذیت وحشیانه و تجاوز جنسی به  24 دانش‌آموز پسر بازداشت شد. به گزارش پلیس این معلم زبان فرانسه در سیاست‌های خشک مدرسه شهر «چستر» انگلیس و در زمان تدریس‌های خصوصی‌اش با رفتار دوستانه ظاهری، با دانش‌آموزان ارتباط برقرار می‌کرد و طعمه‌هایش را داخل کلاس، خوابگاه و حتی گاهی در برابر دیگر دانش‌آموزان هدف نیات شوم خود قرار می‌داد و از بچه‌ها قول می‌گرفت که این واقعیت هولناک را مانند یک راز نگه دارند.

مدرسه محل خدمت این معلم شیطان صفت جایی بود که بسیاری از ثروتمندان و نامداران انگلیس از جمله «دیوید بکام» و «سرین آنسیل» قهرمان قایقرانی المپیکی این کشور با صرف هزینه‌های گزاف فرزندانشان را به آنجا می‌فرستند.

به‌رغم فاجعه روحی هولناکی که رفتار وحشیانه این معلم پیر بر نوجوانان دانش‌آموز گذاشته دادگاه تنها هفت سال زندان برایش تعیین کرده که با اعتراض خانواده‌ها روبه‌رو شده است. به گفته روانشناسان برخی از نوجوانانی که هدف این رفتار وحشیانه قرار می‌گیرند تا حدود 40 سال قادر به رهایی از بحران‌های آن نیستند و درمان آنها بسیار دشوار است.

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “تجاوز جنسی معلم 70 ساله به دانش آموزان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *