فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! + عکس

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! + فیلم پسری که در آلمان پناهنده بوده و به یک دختر دوچرخه سوار…

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! + فیلم

پسری که در آلمان پناهنده بوده و به یک دختر دوچرخه سوار تجاوز جنسی می کند و سپس او را به قتل می رساند. این خبری است که در تمام کشور آلمان پخش شده است. “حسین خاوری” نوجوان 17 ساله افغانی در معرض اتهام تجاوز جنسی و قتل دختر 19 ساله یک مقام عالی رتبه قرار دارد.

 

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! + عکس

 

تجاوز جنسی وحشتناک حسین خاوری به دختر آلمانی

متهم در ماه می سال 2013 نیز با پرتاب کردن دختر یونانی از صخره ای واقع در کورفو سعی داشته وی را به قتل برساند. خوشبختانه این دختر به دلیل انجام ورزش کوهنوردی می دانسته چگونه باید شیرجه بزند تا کمترین آسیب به و وارد شود بنابراین توانسته بود خود را از مرگ حتمی نجات دهد و فرد مهاجم را شناسایی کند. در سال 2014 حسین برای این پرونده به 10 سال زندان محکوم شد، اما هنوز مشخص نشده به چه دلیلی خیلی زودتر از اتمام دوره محکومیت اش از زندان آزاد شده است. حال این پسر افغانی به جرم قتل “ماریا لادنبورگر” 19 ساله در فرایبورگ، جنوب غرب آلمان توسط پلیس بازداشت شده است. پلیس از طریق دی ان ای متوجه شد خاوری، پناهنده نوجوان افغان با قتل این دانشجوی پزشکی در آلمان مرتبط است. متهم در سال 2015 بدون همراه تک و تنها پا به خاک آلمان گذاشت.

بر اساس اظهارات پلیس، روز حادثه دختر این شخصیت سیاسی با دوچرخه از خانه خارج می شود که از سوی جوان افغانی مورد تجاوز جنسی قرار می گیرد و سپس در رودخانه غرق می شود. این قتل خشم و انزجار عموم مردم را نسبت به مهاجران تحریک کرده که منجر به فشار فزاینده ای بر صدراعظم آلمان آنگلا مرکل شده است.

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! + عکس

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی!

تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی!

 

فیلم تجاوز جنسی وحشتناک پناهنده افغانی به دختر جوان آلمانی! 

 

 

تجاوز جنسی به دختر آلمانی توسط تبعه افغانی ، تجاوز جنسی وحشیانه به دختر 19 ساله آلمانی توسط جوان افغانی ، تجاوز جنسی وحشتناک به دختر آلمانی توسط مرد افغانی

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *