فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به زنان توسط سرباز ان گرو تروریستی پ ک ک

تجاوز جنسی به زنان توسط سربازان تجاوز جنسی وحشیانه به زنان توسط سربازان هوس باز + عکس گروه تروریستی پ.ک.ک/ ک.ج.ک زنان و…

تجاوز جنسی به زنان توسط سربازان

تجاوز جنسی وحشیانه به زنان توسط سربازان هوس باز + عکس

گروه تروریستی پ.ک.ک/ ک.ج.ک زنان و کودکان را مورد تجاوز جنسی قرار می‌دهند، برای آنها زنان تنها ابزاری برای لذت جویی است.

به گزارش خبر 25 و به نقل از آناتولی ؛ عناصر گروه تروریستی و تجزیه طلب پ.ک.ک/ ک.ج.ک در ادامه اقدامات غیرانسانی خود، نوجوانان و کودکانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده‌اند را به دام انداخته و مورد تجاوز جنسی قرار می‌‌دهند.

آنچه روشن است، عناصر این گروه تروریستی بدون توجه به مشکلات روان‌شناختی که بویژه در دوره بلوغ و نوجوانی بروز می‌کند، وارد عمل شده و از آنها سوء استفاده می‌کنند.

پ.ک.ک/ک.ج.ک به عنوان یک ساختار فاسد نه تنها ارزش‌های اجتماعی را زیر سوال می‌برد بلکه زن و هویت زنان را نیز تحقیر کرده و آنها را کوچک می‌شمارد.

این موضوع در اعترافات زنان عضو این گروه تروریستی که دستگیر یا تسلیم شده‌اند نیز به وضوح دیده می‌شود.

«ی.س» در این باره می‌گوید: برای یک زن، قندیل یعنی تجاوز. در آنجا زن بازیچه و ابزاری است که به میل آنها به کار گرفته می‌شود. قربانیان تجاوز تنها زنان نیستند، در میان آنها کودکانی که از سوریه ربوده شده‌اند، نیز به وفور دیده می‌شود.

«ای.ال» یکی از این زنان است که در اعتراف‌نامه خود اذعان کرده در کشیک‌های شبانه مورد آزار و اذیت کلامی و جنسی و حتی تجاوز وحشیانه از سوی یکی از مردان همراهش قرار گرفته است.

این تروریست که به میل خود تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده، در توضیح علت فرار خود از این گروه تاکید می‌کند که این موارد تنها به محدود به او نبوده و برای سایر زنان و کودکان نیز به کرات اتفاق می‌افتد.

«بی.بی» یکی دیگر از زنانی است که از این گروه تروریستی گریخته است. او نیز اعتراف می‌کند که بالغ بر 30 دختر و پسر نوجوان در سنین 9 الی 14 ساله در نقطه‌ای نزدیک به منطقه‌ جیلو از توابع زاپ به سر می‌برند. همواره می‌شنیدیم که برخی از دختربچه‌های باردار را به بیمارستان‌های منطقه منتقل و سقط جنین می‌کنند.

«ام.تی» یکی دیگر از زنان عضو پ.ک.ک/ک.ج.ک می‌گوید که مقامات ارشد خودخوانده این گروه تروریستی بارها به زنان تحت امر خود تجاوز کرده و مورد آزارهای جنسی قرار داده‌اند اما بر اقدامات آنها به لحاظ موقعیت‌شان سرپوش گذاشته می‌شود.

«کی.ای» نیز اعتراف می‌کند که فرماندهان خودخوانده زنان را مورد تجاوز شیطانی قرار می‌دهند. قربانیان تجاوز جنسی توان مقابله با آنها را ندارند. پس از دیدن این وجه شیطانی مردان گروه تصمیم به فرار گرفتم.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب