فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

منی الطحاوی گزارشگر آمریکایی مصری و فعال حقوق بشر که در جریانات اعتراضات مردمی توسط پلیس دستگیر و چندین ساعت مورد آزار و…

منی الطحاوی گزارشگر آمریکایی مصری و فعال حقوق بشر که در جریانات اعتراضات مردمی توسط پلیس دستگیر و چندین ساعت مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار گرفت.

تجاوز جنسی به گزارشگر زن عکس

این روزنامه نگار آزاد می گوید ماموران امنیتی در قاهره او را مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار داده اند. وی می گوید در حال عکس گرفتن از درگیری ماموران و معترضان بود که پنج مامور پلیس ضد شورش با باتوم به او حمله کردند.
تصاویری از دستان کبود و بازوی کچ گرفته شده این شهروند آمریکا در اینترنت منتشر شده است. منا الطحاوى می گوید که طی ۱۲ ساعتی که در ساختمان وزارت کشور بازداشت بوده، توسط چند مرد مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی هم قرار گرفته است. مقام های مصری تاکنون به این اتهام واکنش نشان نداده اند.
این خبر در حالی اعلام می شود که شورای نظامی مصر از مردم این کشور به خاطر کشته شدن حداقل ۳۵ نفر از معترضان عذرخواهی کرده است.
خانم الطحاوی یکی از منتقدان سرسخت حکومت حسنی مبارک، رهبر سابق مصر است و از فعالان لیبرال عرب به شمار می رود. منا الطحاوى در طول پوشش خبری اعتراضات سال جاری در کشورهای عرب به ویژه مصر بسیار فعال بوده، به خصوص با اخبار لحظه به لحظه ای که با استفاده از شبکه اجتماعی توییتر ارسال می کند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *