فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز وحشیانه به دختر جوان در داخل خودرو!

ساعت 25 _ از جایی که دختر جوان شماره پلاک خودرو مرد متجاوز را برداشته بود چند روز بعد از آن مرد متجاوز…

ساعت 25 _ از جایی که دختر جوان شماره پلاک خودرو مرد متجاوز را برداشته بود چند روز بعد از آن مرد متجاوز با تجسس های پلیس بازداشت شد.مرد شیطان صفت دیروز به جرم تجاوز به دختر بیست ساله و آدم ربایی در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت-مستشار دادگاه پای میز محاکمه ایستاد.
اواخر سال گذشته دختر جوانی سراسیمه خودش را به کلانتری نواب رسانده بود، گفت: «ساعتی قبل پسر جوانی که خود را مأمور معرفی می‌کرد با ماشین مقابلم ایستاد و پس از چند دقیقه سؤال و جواب مرا به خاطر پوشش‌ام سوار خودرویش کرد تا به قول خودش تحویل پایگاه گشت ارشاد بدهد. من هم با دیدن دستبندی که روی داشبورد بود فکر کردم او مأمور پلیس است. ولی کمی بعد از اینکه سوار شدم او مرا به محلی خلوت کشاند و بعد هم وحشیانه و بدون توجه به التماس هایم مرا مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار داد تا اینکه در فرصتی مناسب از ماشین پیاده شدم و پا به فرار گذاشتم.»
از آنجا که دختر جوان شماره پلاک خودرو را به مأموران داده بود، چند روز بعد پسر تبهکار با تجسس‌های گسترده پلیسی شناسایی و بازداشت شد. او صبح دیروز به اتهام آدم ربایی و تعرض به دختر بیست ساله در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت -مستشاردادگاه -پای میز محاکمه ایستاد.
در آغاز جلسه دختر جوان به طرح شکایت پرداخت و سپس متهم به جرمش اعتراف کرد.
قضات نیز پس از شور او را به اتهام آدم ربایی به 10 سال حبس و به اتهام تعرض به 99 ضربه شلاق محکوم کردند. اما چون مرد جوان هیچ ادعایی درباره مأمور بودنش به دختر جوان ابراز نکرده بود و دختر جوان خود تصور کرده بود که او مأمور است مرد جوان از اتهام جعل عنوان تبرئه شد.
منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *