فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز گروهی به دختر تهرانی

تجاوز گروهی تجاوز گروهی به دخترتهرانی توسط دوستان خواستگارش! وقتی دختر متوجه شد که پسر مورد علاقه‌اش مجرمی سابقه‌دار است به او جواب…

تجاوز گروهی

تجاوز گروهی به دخترتهرانی توسط دوستان خواستگارش!

وقتی دختر متوجه شد که پسر مورد علاقه‌اش مجرمی سابقه‌دار است به او جواب رد داد غافل از حادثه‌ای که در کمینش است.

چند روز پیش دختری ۲۰ساله خودش را به اداره پلیس رساند و درحالی‌که به‌شدت هراسان بود به مأموران گفت: ساعت۱۳:۳۰ ظهر از محل کارم در غرب تهران خارج شدم تا به مطب دکتر بروم. در بین راه خودروی پژو۴۰۵ با ۲سرنشین مقابلم توقف کرد. یکی از آنها پیاده شد و از من آدرسی پرسید اما ناگهان به زور مرا به داخل ماشین هل داد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.

آنها به سمت اتوبان آزادگان رفتند و در حاشیه اتوبان آزادگان مرا با تهدید مورد تجاوز و تعرض گروهی قرار دادند و بعد رهایم کردند. با اعلام این شکایت، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و پیش روی قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت. با دستور وی گروهی از کارآگاهان تحقیقات خود را شروع کردند و از طریق شماره پلاک خودرو که شاکی موفق شده بود به‌خاطر بسپارد صاحب خودروی پژو را دستگیر کردند.

او در بازجویی‌ها به آزار و اذیت دختر جوان اقرار کرد و گفت به‌خاطر رفاقت دست به این کار زده است. وی گفت: چند روز پیش به همراه همدستم به نام علی در قهوه خانه نشسته بودیم که یکی از دوستانمان به نام مهدی وارد آنجا شد. حال مناسبی نداشت و وقتی از او پرسیدیم چه شده است ناگهان بغضش ترکید و شروع کرد به گریه کردن. بعد برای ما توضیح داد که به‌خاطر شکست عشقی به‌شدت ناراحت است.

مهدی برایمان توضیح داد که چند وقت پیش با دختری به نام میترا آشنا شده و قصد داشته با او ازدواج کند اما میترا از روزی که متوجه شده او سابقه‌دار است و پیش از این یک‌بار به زندان رفته به او جواب منفی داده و دیگر جواب زنگ‌ها و پیامک‌هایش را نمی‌دهد. وقتی حال و روز دوستمان مهدی را در آن وضعیت دیدیم تصمیم گرفتیم از میترا انتقام بگیریم. درواقع به‌خاطر رفاقتمان این کار را انجام دادیم. وی ادامه داد: نشانی محل کار میترا را گرفتیم و روز حادثه به زور او را سوار ماشین کردیم و …

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب