فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز گروهی 4نفره به دختر دانشجویی که نمره می خواست/ جزئیات جنایت چهار چوپان

تجاوز گروهی 4نفره به دختر دانشجویی که نمره می خواست/ جزئیات جنایت چهار چوپان گفت فقط در صورتی حاضر است به من کمک…

تجاوز گروهی 4نفره به دختر دانشجویی که نمره می خواست/ جزئیات جنایت چهار چوپان

گفت فقط در صورتی حاضر است به من کمک کند که با او رابطه جنسی داشته ‌باشم. من هم قبول کردم. روز حادثه با خودروی مرد جوان به بیرون از شهر رفتیم که با هم رابطه داشته ‌باشیم. چهار مرد چوپان رسیدند. آنها ما را از هم جدا کردند. من را به گوشه‌ای برده و هر چهار نفر من را مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند، در ادامه…

شکایت مردی از چهار چوپان جوان به خاطر سرقت، پرده از جنایتی برداشت که نشان می‌داد دختری جوان و مرد شاکی چطور مورد آزار و اذیت جنسی چوپان‌ها قرار گرفته‌اند.
به گزارش خبرنگار ما، یک ماه قبل مردی به مأموران پلیس شکایت کرد و گفت از او سرقت شده ‌است. این مرد گفت: چهار چوپان به سراغ من آمدند و علاوه بر خودروی شخصی‌ام، هرچه پول داشتم را نیز به سرقت بردند. وقتی تحقیقات بیشتری از این مرد انجام گرفت، مأموران فهمیدند او در حال پنهان‌کردن موضوع مهمی است و همه آنچه را که اتفاق افتاده، نمی‌گوید.
پلیس به این مرد گفت در صورتی می‌تواند به او کمک کند که همه واقعیت مشخص شود. مرد جوان گفت: چهار چوپان برای اینکه اموالم را سرقت کنند، من را مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند. آن روز من با یکی از دوستانم به جای خلوتی خارج از شهر رفته بودم که این اتفاق افتاد.
مأموران با راهنمایی مرد شاکی، دو نفر از چهار مرد چوپان را شناسایی و بازداشت کردند. آنها اعتراف کردند اموال این مرد را سرقت کرده‌اند و گفتند زنی با این مرد در محل حادثه بوده‌ است که همراهی‌شان کرده و این مرد خودش قصد تعرض به آن زن را داشت.
به‌این‌ترتیب دختر جوان شناسایی شد. او ضمن شکایت از چهار مرد چوپان، گفت: مدتی قبل برای اینکه بتوانم در یکی از واحدهای درسی که خیلی سخت بود، نمره بگیرم، با یکی از کارمندان رده‌بالای دانشگاه که می‌توانست نمره درسم را دستکاری کند، صحبت کردم و رابطه نزدیکی بین ما برقرار شد. او که از من خوشش آمده بود، گفت فقط در صورتی حاضر است در این زمینه به من کمک کند که با او رابطه جنسی داشته ‌باشم. من هم قبول کردم. روز حادثه با خودروی مرد جوان به بیرون از شهر رفتیم که با هم رابطه جنسی داشته ‌باشیم. چهار مرد چوپان رسیدند. آنها ما را از هم جدا کردند. من را به گوشه‌ای برده و هر چهار نفر من را مورد تجاوز جنسی قرار دادند.
دختر جوان گفت: آنها مردی را هم که همراه من بود، آزار دادند؛ اما فقط این کار را نکردند؛ هر دو ما را حسابی با چوب کتک زدند و بی‌جانمان کردند و بعد هم هرچه پول و وسایل ارزشمند در دست مرد جوان بود، برداشتند. من به این موضوع اعتراض کردم و گفتم چرا من را اذیت می‌کنید. آنها گفتند تو دختر خوبی نیستی؛ اگر دختر خوبی بودی، با این مرد رابطه نداشتی. من هم گفتم به خاطر اینکه بتوانم نمره بگیرم مجبور به این کار شدم و حالا هم به من تعرض و تجاوز کردید و هم باعث شدید دیگر نتوانم نمره بگیرم.
این دختر که گریه می‌کرد، گفت: آنها به کار کثیفشان پایان ندادند و ما را با چاقو تهدید کردند که با هم رابطه داشته ‌باشیم و گفتند اگر این کار را نکنیم، ما را می‌کشند. آنها از این رابطه فیلم‌برداری کرده و بعد مرد جوان را تهدید کردند و گفتند اگر به این دختر نمره ندهی، فیلم را پخش می‌کنیم. آنها فیلم را به من دادند و گفتند اگر خواست به حرفت گوش نکند، با این فیلم تهدیدش کن. بعد هم من را سوار ماشین کردند و به شهر رساندند که به خانه بروم. من خیلی حالم بد بود و در این چند روز آن‌قدر وضعیت روحی‌ام خراب بود که نتوانستم به مأموران مراجعه و شکایت کنم؛ تا اینکه مرد جوان شکایت کرد و موضوع فاش شد.
با توجه به اینکه مرد و زن جوان هر دو به خاطر آزار و اذیت جنسی از مردان چوپان شکایت کرده ‌بودند؛ پرونده برای بررسی و رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و دو مرد بازداشت‌شده مقابل قاضی آورده شدند. آنها اتهام آزار و اذیت جنسی را رد کرده و گفتند: هیچ آزاری در کار نبود. ما این زن و مرد را در حال رابطه دیدیم و کتکشان زدیم و بعد هم اموالشان را سرقت کردیم.
یکی از متهمان گفت: من گوسفندانم را برای چرا برده ‌بودم که ماشین را دیدم. نزدیک شدم و مرد و زن جوان را داخل ماشین دیدم و بعد موضوع را به دوستانم خبر دادم و آنها هم آمدند. بعد با چماق به جان این دو نفر افتادیم و کتکشان زدیم. ما نمی‌دانستیم به چه دلیل در آنجا هستند؛ تا اینکه دختر جوان گفت برای یکی از درس‌های دانشگاهش نمره می‌خواهد و ما هم اگر فیلم‌برداری کردیم، برای کمک به این دختر بود. ضمن اینکه بخشی از پول مرد جوان را پس دادیم و بخشی از آن مانده بود که او شکایت کرد.
با توجه به ادعایی که متهمان مطرح کردند، قضات رسیدگی‌کننده دستور بازداشت دو متهم دیگر را نیز صادر کردند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *