فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مارهای سمی در پلدختر

تصاویر ترسناک حمله مارهای سمی به پلدختر پس از سیل تصاویر ترسناک حمله مارهای سمی به پلدختر بالاخره پیش‌بینی مردم منطقه سیل‌زده پلدختر…

تصاویر ترسناک حمله مارهای سمی به پلدختر پس از سیل

تصاویر ترسناک حمله مارهای سمی به پلدختر

بالاخره پیش‌بینی مردم منطقه سیل‌زده پلدختر در‌مورد حضور مارهای سمی در شهر پس از سیل به حقیقت پیوست و آنها حضور این مارها را به چشم خود دیدند که باعث رعب و وحشت مردم بخصوص کودکان شده است.

عکس وحشتناک مارهای سمی در پل دختر پس از سیل

بعد از وقوع سیل ۱۲ فروردین ۹۸ در شهرستان پلدختر و پیامد آن ورود گل و لای به منازل و کوچه‌های شهر بر اساس تحقیقات انجام گرفته در شهرهای دیگر سیل‌زده، بنابر رسالت خود مبنی بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه و مسئولین بارها در همین رسانه اعلام نمودیم، با گرم شدن هوا و عدم نظافت جداول، ورود مار، عقرب، سوسک و سایر حشرات موذی در منازل حتمی است و چندین و چندین‌بار اطلاع رسانی شد تا اینکه امروز چهارشنبه مورخه ۱۸ اردیبهشت بعد از دیدن سگهای ولگرد، عقرب و سوسک، اولین‌مار سمی بزرگ در جدول یکی از کوچه‌های منتهی به میدان جهاد مشاهده و باعث رعب و وحشت در بین مردم خصوصاً کودکان این منطقه شد.
انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی شامل مدیریت بحران، شهرداری، شبکه بهداشت، دامپزشکی، محیط زیست و…. ضمن اطلاع‌رسانی به مردم نسبت به اقدامات دیگر از جمله لایروبی جداول اقدامات لازم را انجام دهند.
ضمن شهروندان عزیز نیز بایستی با نهایت همکاری مأموران شهرداری از بروز مشکلات ناشی از ورود اینگونه جانوران به منازل خود جلوگیری نمایند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب