فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

جزییات تازه از پرونده زنی که سر فرزندش را برید

جزییات تازه از پرونده زنی که سر فرزندش را برید جزئیات تازه ای از پرونده مادر سنگدلی که سر فرزندش را بریده بود،…

جزییات تازه از پرونده زنی که سر فرزندش را برید

جزئیات تازه ای از پرونده مادر سنگدلی که سر فرزندش را بریده بود، فاش شد.

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل زن جوانی در فسا سر دختر 3 ساله اش را برید ، پس از آن با خوردن سم دست به خودکشی زد و برای اینکه اثری از خود و دخترش باقی نماند، خانه را به آتش کشید. با این وجود این مادر قاتل توسط همسایه ها از میان شعله آتش نجات پیدا کرد و به بیمارستان منتقل شد؛جنایتی که مهرماه در یکی از محلات شهرستان فسا اتفاق افتاد. ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان فسا از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک قتل و آتش سوزی مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد، دختربچه ای به قتل رسیده است. سر این کودک سه ساله به وسیله تیغ بریده شده بود. در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد، مادر این کودک پس از ارتکاب به این جنایت اقدام به خوردن سم کرده و خانه را هم به آتش کشیده است اما با حضور به موقع همسایه ها و تماس با اورژانس و آتش نشانی این مادر از مرگ نجات پیدا میکند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، تیم جنایی به سراغ مادر کودک به قتل رسیده میرود. این مادر قاتل در بازجویی های اولیه به قتل دختر سه ساله اش اعتراف کرد. مادر دختربچه به قتل رسیده در اظهاراتی کوتاه به ماموران گفته: «من سر دخترم را بریدم و خانه را آتش زدم. بعد هم با خوردن سم قصد خودکشی داشتم که همسایه ها مانع من شدند.» قاتل انگیزه اش را مشکلات مالی و اختلاف خانوادگی اعلام کرد.وی در بازجویی ها مدعی شد که شوهرش به او نفقه نمی داده به همین دلیل از وضعیت خسته شده و دست به جنایت زده است.

این مادر در حالی مدعی اختلافات خانوادگی شد که یکی از همسایه ها گفت:آنها ٩ سال است که ازدواج کرده اند، اما با هم اختلاف داشتند. شش سال بچه دار نمیشدند. آنها همین یک بچه را داشتند. در این مدت که همسایه ما بودند، چندباری با هم درگیر شدند. او از شوهرش راضی نبود، دقیق نمیدانم مشکل آنها چه بود، اما چندباری در لابه لای حرفهایش شنیدم که میگفت، وضع مالی خوبی نداریم و همسرم هم تلاشی برای بهبود اوضاع نمیکند،خودش حدود ٣٢ سال داشت و شوهرش ٤ سال از او بزرگتر بود، شاید هم اختلافشان سر موضوع دیگری بود اما به ما چیز دیگری به جز فشار مالی و وضع بد اقتصادی نمیگفت.

او درباره جزییات روز حادثه هم گفت: من در خانه بودم که بوی دود و آتش بلند شد. همسرم از پشت پنجره بیرون را نگاه کرد و با صدای بلند گفت خانه روبه رویی آتش گرفته. به سرعت از خانه خارج شدیم، همه اهالی محل دور خانه جمع شده بودند. بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتیم. تعدادی از مردها به داخل خانه رفتند. میدانستیم که او همراه دخترش در آن خانه است. چند دقیقه بعد او را از خانه خارج کردند و با آمبولانس به بیمارستان بردند. وقتی من از سرنوشت دخترش سوال کردم، همسرم به من گفت که او به قتل رسیده است. ابتدا فکر کردم که در آتش سوخته، اما بعد از چند دقیقه وقتی پلیس به آنجا آمد، تازه فهمیدم که چه اتفاقی افتاده است. باورکردنی نبود، چطور یک مادر میتواند چنین رفتاری با بچه اش داشته باشد.

با توجه به قتل فجیع این کودک سه ساله در حالی که احتمال میرفت این زن دچار مشکلات روحی و روانی است وی به پزشکی قانونی معرفی شد. به دلیل وضعیت نامناسب این زن امکان مصاحبه پزشکی با وی وجود نداشت اما در معاینات اولیه بر اساس اعلام روانپزشک این زن دچار مشکلات روحی و روانی است. در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت مشخص شد که مدت ها قبل خواهر این زن نیز خودسوزی کرده است. گفتنی است پرونده وی هم اکنون در دست بررسی است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *