فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

جعبه ابزار طرح لاستیک

جعبه ابزار طرح لاستیک خرید اینترنتی جهبه ابزار طرح لاستیک خرید جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح تایر جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ تکه…

جعبه ابزار طرح لاستیک

خرید اینترنتی جهبه ابزار طرح لاستیک

خرید جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح تایر

جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ تکه

جعبه ابزار طرح تایر

خرید جعبه ابزار طرح تایر

قیمت : 45000 تومان

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ تکه

جعبه ابزار طرح تایر ، محصولی با طراحی کاملاً جدید و در عین حال فانتزی است . این جعبه ابزار همه کاره ، به سادگی می تواند در هر شرایطی همراه شما باشد تا در

صورت نیاز بتوانید از آن استفاده نمایید . جعبه ابزار طرح تایر ، دارای ۲۵ قطعه می باشد که شامل دم باریک ، سیم چین ، آچار بکس و انواع پیچ گوشتی می شود و قابل

استفاده در منزل ، محل کار ، درون خودرو و … خواهد بود . ظاهر این جعبه ابزار مشابه یک تایر خودرو است و به همین دلیل به این عنوان نامیده می شود .

Tire Mini Tool Kit

جعبه ابزار طرح تایر

خرید جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ تکه

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک

جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک، سبک و بسیار کاربردی می باشد که شامل ۲۴ کاربرد مختلف بوده و دارای ابزاری چون انواع پیچ گوشتی دو سو و چهار سو، آچارباکس ۷،۸،۹،۱۰ میلی متری، ابزار آچار باکس و میله رابط،۱۰ سری مختلف شامل پیچ گوشتی های دوسو و چهارسو و شش گوش و آلن، دم باریک،متر می باشد.

همچنین جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک دارای بخش ها و قسمت های مخصوصی برای تعبیه شدن این ابزارها در خود می باشد که این ابزارها درون جعبه محکم و ثابت بوده و در اثر تکان خوردن و حرکت هرگز جا به جا نمی شوند. جعبه ابزار تایری بسیار سبک و کاربردی می باشد که حمل آن بسیار آسان بوده و وسیله ای مورد نیاز در منزل، محل کار، اتومبیل و … می باشد.

 

جعبه ابزار طرح تایر

خرید جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح تایر

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار طرح لاستیک

جعبه ابزار طرح لاستیک و یا به عبارت دیگر جعبه ابزار طرح تایر وسیله مناسب برای استفاده در منزل ، محل کار و اتومبیل می باشد . در جعبه ابزار طرح لاستیک ۲۵ تکه چندین وسیله کاربردی نظیر سیم چین و پیچ گوشتی با سری  های قابل تعویض و غیره وجود دارد و در واقع شما در جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ قطعه از ابزار مورد نیاز را در اختیار دارید ، همچنین جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک بعلت جمع و جور بودن به راحتی قابل حمل و نقل و اینطرف و آنطرف بردن است.

مناسب برای منزل، محل کار و اتومبیل

چندین وسیله کاربردی در یک بسته

حمل آسان

جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک

جعبه ابزار طرح تایر

خرید جعبه ابزار طرح لاستیک

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار طرح لاستیک ۲۵ تکه

فروش ویژه جعبه ابزار طرح لاستیک ۲۵ تکه به شکل تایر خودرو طراحی شده است که درون آن ۲۵ قطعه کاربردی برای هر خودرو شامل ابزار هایی چون پیچ گوشتی, دم باریک, متر, آچار باکس, میله رابط, و سری هایی در سایزهای متنوع همراه با قالب هایی برای قرار گرفتن ابزار ها به طور ثابت طراحی شده است.

قطر این جعبه چرخ مانند ۱۶ سانتی متر بوده و بسیار سبک می باشد و از پلاستیک فشرده ساخته شده که حمل این وسیله را ساده نموده است.

این جعبه ابزار را در منزل یا ماشین خود گذاشته و دیر نگران گم شدن وسایل ضروری خود نباشید. در مسافرت ها و جاده ها همیشه ابزار ضروری مورد نیاز خود را به صورت مرتب و جمع و جور به همراه داشته باشید.

 

جعبه ابزار طرح تایر

خرید اینترنتی جعبه ابزار طرح تایر

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار طرح لاستیک اصل

جعبه ابزار طرح لاستیک، محصولی با طراحی کاملاً جدید و در عین حال فانتزی است. این جعبه ابزار همه کاره، به سادگی می تواند در هر شرایطی همراه شما باشد تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده نمایید. جعبه ابزار طرح لاستیک ، دارای ۲۰ قطعه می باشد که شامل کاتر ، آچار بکس و انواع پیچ گوشتی می شود و قابل استفاده در منزل ، محل کار ، درون خودرو و … خواهد بود. ظاهر این جعبه ابزار مشابه یک تایر خودرو است و به همین دلیل به این عنوان نامیده می شود.

 

جعبه ابزار طرح تایر

خرید پستی جعبه ابزار طرح تایر ۲۵ تکه

قیمت : 38000 تومان

جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک

اما جعبه ابزار ها مشکلاتی را هم دارند که از جمله آن می توان به ابعاد نسبتاً بزرگ و در عین حال وزن سنگین آنها اشاره کرد که این ویژگی ها باعث می شود حمل و جابه جایی جعبه ها کار دشواری باشد . به همین دلیل طبیعی است که در موقعیت های مکانی و زمانی مختلف نتوانیم جعبه ابزار را در اختیار داشته باشیم . این مورد سبب می شود مشکلاتی به هنگام نیاز به ابزار برای افراد به وجود بیاید . برای حل این مسأله بهتر است از جعبه ابزارهایی استفاده شود که دارای ابعاد کوچک و همچنین حاوی ابزار پر کاربر باشند .ما به شما جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح لاستیک را پیشنهاد میکنیم که در عین کارایی به راحتی قابل حمل و جابجایی است.

جعبه ابزار طرح تایر

خرید آنلاین جعبه ابزار ارزان طرح تایر

قیمت : 38000 تومان

پیشنهاد ما ، جعبه ابزار طرح تایر است . محصولی جدید و در عین کال بسیار کارآمد که قادر است همواره در اختیار شما باشد . جعبه ابزار همه کاره طرح لاستیک ، به دلیل شباهت ظاهری که به چرخ خودرو دارد به این نام خوانده می شود . این محصول ، شامل ۲۴ قطعه پر کاربرد می باشد که در جعبه ای با ابعاد و حجم کم قرار گرفته اند و شما می توانید به سادگی آن را حمل و جابه جا نمایید و این بدین معنا است که در موقع نیاز ، یک جعبه ابزار جمع و جور را در اختیار خواهید داشت .

یکی از مواردی که نیاز به ابزار وجود دارد ، درون خودرو است . شما می توانید از جعبه ابزار فانتزی تایر ، درون خودرو نیز استفاده نمایید . این جعبه ابزار دارای سری های متنوعی می باشد و می توان از آن برای پیچ هایی با ابعاد مختلف استفاده نمود . وزن سبک و حجم کم جعبه ابزار ، فضای مورد نیاز برای نگهداری آن را بسیار کم می کند و شما می توانید به سادگی از آن در منزل ، محل کار ، درون خودرو و … استفاده نمایید 

 

جعبه ابزار طرح تایر

خرید اینترنتی جعبه ابزار مسافرتی

قیمت : 38000 تومان

 

ویژگی های جعبه ابزار طرح تایر

 • ظاهری متفاوت و فانتزی
 • طرح : تایر
 • جنس جعبه : پلاستیک فشرده مقاوم
 • قطر : ۱۶ سانتی متر
 • ارتفاع : ۴ سانتی متر
 • پیچ گوشتی چهار سو : ۳ عدد
 • پیچ گوشتی دو سو : ۳ عدد
 • ابزار آچار بکس : ۱ عدد
 • میله رابط آچار : ۱ عدد
 • آچار بکس : ۴ عدد (۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ میلی متری)
 • سری های مختلف : ۱۰ عدد
 • دم باریک : ۱ عدد
 • سیم چین : ۱ عدد
 • سبک و کم حجم
 • قابل حمل و جابه جایی آسان
 • قابل استفاده در منزل ، محل کار ، درون خودرو و …

 

جعبه ابزار طرح تایر

خرید جعبه ابزار همه کاره طرح تایر ۲۵ تکه

قیمت : 45000 تومان

قیمت : 38000 تومان

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

برچسب : جعبه ابزار ۲۵ تکه, جعبه ابزار ۲۵ تکه طرح تایر, جعبه ابزار پلاستیکی,خرید جعبه ابزار طرح تایر , خرید ابزار , خرید جعبه ابزار , خرید جعبه ابزار طرح فانتزی , خرید ابزار های مختلف , خرید پک ابزار , جعبه ابزار خودرو, جعبه ابزار طرح لاستیک, جعبه ابزار کامل, جعبه ابزار مسافرتی ۲۵ تکه, جعبه ابزار مسافرتی ۲۵ تکه ارزان, خرید جعبه ابزار طرح لاستیک

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *