فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

جنازه دختر دانشجو عریان در حمام پیدا شد عکس

ساعت 25 _ دختر جوان دانشجوی رشته ریاضی مقطع دکتری در دانشگاه اورگان توسط نامزد و هم خانه سابقش در داخل حمام به…

ساعت 25 _ دختر جوان دانشجوی رشته ریاضی مقطع دکتری در دانشگاه اورگان توسط نامزد و هم خانه سابقش در داخل حمام به قتل رسید. قاتل جوان همچنان قتل را کتمان می کند.

پس از بی پاسخ ماندن تماس ها و پیغام های ارسالی از طرف همکلاسی های خود و همچنین مفقود شدن دو روزه با حضور پلیس درب آپارتمان وی در اوربانا در خیابان لینکن باز شد بازرسی اولیه پلیس از منزل مسکونی مقتول توجه مامورین پلیس به صدای آبی که از داخل حمام شنیده می شد جلب شد پس از باز کردن درب قفل شده توسط کلید از بیرون پلیس موفق به کشف جسد عریان شد. هنگامی که درب حمام باز شد بخار آب همه جا را فرا گرفته بود.
به گزارش پزشکی قانونی زمان مرگ 2 روز پیش گزارش شد و علت مرگ مسمومیت به وسیله خوردن سم در نوشیدنی که لیوان آن بر روی سکوی حمام وجود داشت ثابت گردید.
پلیس با بررسی آپارتمان وی توانست عکس هایی از سی یانگ فی 29 ساله یک شهروند چینی به عنوان مضنون اصلی این پرونده کشف کند و وی را در یک مسافرخانه در نزدیکی آپارتمان مقتول 25 ساله شناسایی و دستگیر کند.
وی تاکنون هر گونه اتهام را انکار کرده اما شواهد موجود که بر اساس مدارک انگشت نگاری و چک کردن آخرین مکالمه های مقتول حضور وی را در این آپارتمان به عنوان آخرین نفری که از آن جا خارج شده ثابت می کند. بازجویی پلیس برای انگیزه و علت چگونگی قتل همچنان ادامه دارد.

 

جنازه دختر دانشجو عریان در حمام پیدا شد

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *