فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

حکم راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی رانندگی صادر شد

راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی و رانندگی حکم راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی رانندگی صادر شد راننده لندکروز حمله…

راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی و رانندگی

حکم راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی رانندگی صادر شد

راننده لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی و رانندگی که مامور پلیس شیراز را مورد ضرب و شتم قرار داده بود اکنون به 7 سال نیم حبس و دو سال تبعید به زاهدان محکوم شد.

به گزارش خبر 25، چندی پیش کلیپی با موضوع ضرب و شتم مامور راهنمایی و رانندگی شیراز در رسانه‌ها منتشر شد.

انتشار این کلیپ به قدری سر و صدا ایجاد کرد که سخنگوی ناجا با انتشار پیامی اعلام کرد که پلیس در صدد دستگیری افرادی است که به مامور پلیس راهور هتاکی کرده‌‌اند.

آنچه در این کلیپ به چشم می‌خورد آن بود که لندکروزی واژگون شده و راننده و یکی از همراهان وی افسر پلیس راهوار که مشغول به کمک رسانی به آنها هستند با ادعای اینکه در واژگونی خودرویشان نقش داشته مورد ضرب و شتم قرا می‌دهند، قضیه به اینجا ختم نمی‌شود و راننده هتاک وقتی مامور پلیس به بیمارستان منتقل می‌شود او را دوباره مورد ضرب و شتم قرار داده و عنوان می‌کند که باعث خاکی شدن کفش 3 میلیونی او شده است.

انتشار این اخبار و تصاویر، پیگیری سریع پلیس را به دنبال داشت تا اینکه چند روز بعد این راننده و همراه وی و کسی که با فیلبمرداری و انتشار آن در فضای مجازی نسبت به ملتهب ساختن فضا اقدام کرده بود شناسایی و دستگیر شدند.

آخرین پیگیری‌های حاکی از آن است که روز گذشته حکم راننده خودروی لندکروز حمله کننده به مامور راهنمایی و رانندگی انشا شده اما هنوز ابلاغ نشده است.

متن این حکم حاکی از این است که 7 سال و نیم حبس و دو سال تبعید به زاهدان برای این فرد در نظر گرفته شده است، البته این حکم قابل نظرخواهی است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *