فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018 خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018 خرید اینترنتی ربی ظرف نگهدارنده رب زینوین…

ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

خرید اینترنتی ربی ظرف نگهدارنده رب زینوین جدید

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

خرید پستی ظرف نگدارنده رب مدل 2018 ربی زی نوین

قیمت : 64000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی 1

خرید ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018,فروش ربی زی نوین جدید,تخفیف ویژه ظرف نگهدارنده رب زینوین,قیمت ظرف رب زی نوین,حراج ربی جدید,فروش عمده ربی جدید زینوین

 

ظرف نگدارنده رب

در پختن خیلی از غذاها به خصوص برای طعم بهتر غذای ایرانیان از رب استفاده می شود به همین جهت رب به عنوان یک مکمل اصلی در بیشتر غذاهای ایرانی استفاده می گردد.اما یک مشکل در اینجا وجود دارد و آن نگهداری و حفظ رب می باشد که کار چندان ساده ای نیست چرا که رب در تماس با هوا و قاشق موجب تغییر رنگ آنها و یا حتی کپک زدن رب می گردد.کیک زدگی یا به عبارتی سیاده شدن رب مشکلی است که برای رب در ظروف معمولی نگهدارنده رب رخ می دهد.اکثر افراد برای رفع ان مشکل با یک قاشق قسمت کپک زده را بر روی رب برمیدارند در حالیکه آلودگی کپک به آسانی به داخل موادغذایی گسترش می یابد و می تواند موجب بروز بیماری های خطرناکی در افراد گردد.

با این وجود برای تمامی این مشکلات یک راه حل ساده وجود دارد شما می توانید با استفاده از ظروف نگهدارنده رب زی نوین آنتی باکتریال از آلودگی ، تغییر رنگ و یا حتی کپک زدن رب جلوگیری نمایید.ظرف نگهدارنده رب زینوین جدید دارای یک محفظه به همراه درپوش مخصوصی می باشد که هوای داخل ظرف را خالی کرده و از نفوذ هرگونه آلودگی جلوگیری می کند.

شما برای استفاده از ظرف نگهدارنده رب دیگر نیازی به استفاده از قاشق ندارید و تنها کافی است که درپوش تعبیه شده در زیر ظرف ربی زینوین را باز کرده و اهرم تعبیه شده بر روی ظرف را فشار داده و رب به هر اندازه ای که نیاز داشته باشید از ظرف خارج گردد.بسته بندی رب ها به شکل کنسروی می باشد و ممکن است در حین استفاده از رب دست شما آسیب ببیند و یا خراشیده شود ، اما با استفاده از ظرف نگهدارنده رب زی نوین دیگر نیازی نیست نگران باشید ، شما به راحتی می توانید هر قدر که می خواهید رب را داخل ظرف غذا بریزید بدون اینکه نیاز به باز کردن درب ظرف باشد.

 

 

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

خرید آنلاین ربی ظرف نگهدارنده رب گوجه فرنگی زینوین

قیمت : 55000 تومان

 

ربی ظرف نگهدارنده رب گوجه فرنگی زینوین

ظرف نگدارنده رب گوجه فرنگی یک اختراع جدید است که ساخته دست مخترعان این مرز و بوم بوده و یک تولید ملی است و برای حفظ و نگهداری رب از هرگونه آلودگی و کپک زدگی تولید شده است.جا ربی جدید زی نوین مدل 2018 مناسب با اندازه دست خانمها می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته و تولید شده است.این محصول کاملاً استاندارد و مطابق با نیاز افراد طراحی شده، به میزان لازم رب گوجه را از مخزن خود خارج نموده و با یک فشار دکمه پدالی روی درب این کار انجام می شود.

ظرف ربی نگهدارنده زی نوین از تغییر رنگ ، ایجاد قارچ و باکتری و همچنین کپک زدگی رب گوجه فرنگی جلوگیری می کند ، این ظرف به راحتی به شما کمک خواهد کرد تا رب را به قدر نیاز و بسیار ساده تر از قبل استفاده نمایید بدون اینکه نیاز به قاشق داشته باشید. نگهدارنده رب زی نوین باعث ماندگاری بالا و همچنین حفظ طعم و رنگ رب می شود.در طراحی جدید و زیبای این محصول شما می توانید خیلی راحت با کوچکترین فشار انگشت به میزان دلخواه رب را از ظرف خارج کنید.

 

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

فروش عمده جا ربی زی نوین جدید

قیمت : 55000 تومان

جا ربی زی نوین جدید

از ویژگی های محصول جدید نگهدارنده رب تغییر پمپ بادی به مکانیکی و پیچی شدن درپوش انتهایی ظرف می باشد.پایه قرار داده شده در قسمت زیرین ظرف به منظور قرار گیری راحت تر و همچنین عدم تماس قسمت خروجی ظرف با سطح آلوده کابینت ها می باشد. همچنین پیچی شدن درپوش خروجی امکان نفوذ هرگونه هوا به درون ظرف را غیر ممکن کرده است و به هیچ عنوان حتی رب گوجه موجود در نزدیک خروجی سیاه نخواهد شد.بدنه این ظرف از مقاومت بالایی برخوردار بوده و از جنس پلی کربنات نشکن طراحی شده است که در مورد شیشه هواپیماها نیز از همین مواد استفاده می شود. بنابراین بدنه آن کاملاً در برابر ضربه و شکستگی بسیار مقاوم است البته بدین معنی نیست که با ضربات شدید نیز ظرف سالم بماند بلکه به معنی مقاومت بسیار بالای بدنه آن در برابر ضربات احتمالی ناخواسته است.

 

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

تخفیف ویژه ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

قیمت : 55000 تومان

 

مراحل مونتاژ ظرف ربی زینوین :

مرحله اول: ابتدا در پوش مخزن را ببندید و مخزن را درون استند نگهدارنده قرار دهید به صورتیکه به شکل صحیح در جای خود قرار گیرد. توجه نمایید ضاعده طراحی شده بر روی پارچ در داخل استند قرار گیرد.

مرحله دوم: رب را داخل مخزن نگهدارنده رب بریزید و روی سطح آن را با قاشق صاف و فیکس نمایید.

مرحله سوم: واشر قرمز رنگ پیستون را در زیر آن قرار دهید به نحوی که ضاعده کوچک واشر از شیار پیستون عبور کند و واشر کامل قسمت زیرین پیستون را در بر گیرد. سپس پیستون را در درون مخزن قرار دهید و به آرامی فشار دهید تا پیستون به سطح رب برسد.

مرحله چهارم: درپوش را بر روی درب مخزن قرار دهید به صورتی که در جهت عقربه های ساعت و نزدیک دسته استند قرار گیرد و با یک نیم دور به راحتی درب مخزن را محکم ببندید. دقت نمایید شاستی پمپ در راستای استند قرار گیرد.

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

حراج ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

قیمت : 55000 تومان

 

اهمیت استفاده از ظرف نگهدارنده رب زینوین مدل 2018 :

یکی از مشکلاتی که نگهداری رب را دشوار تر می کند ، امکان کپک زدن است . برخی افراد تصور می کنند اگر رب کپک بزند و آن قسمت را از روی رب بردارند ، مشکل حل خواهد شد ، اما چنین نیست ، آلودگی ناشی از کپک به سرعت به تمام مواد غذایی داخل ظرف انتقال می یابد و ممکن است فرد استفاده کننده را دچار بیماری کند. از سویی دیگر کپک ها به سرعت گسترش می یابند و هوازی هستند ، اما شما می توانید یک بار برای همیشه این مشکل را برطرف نمایید ، تنها با استفاده از ظرف نگهدارنده رب زی نوین جدید .

زینوین ظرف نگهدارنده رب است که به شما کمک می کند همیشه رب سالم و خوش رنگ روز اول را برای استفاده در اختیار داشته باشید ، ربی ظرف جدید مانع نفوذ هوا به داخل ظرف می شود و همین امر موجب جلوگیری از کپک زدن و همچنین تغییر رنگ و طعم رب می شود ، در نتیجه رب سالم می ماند ، اما تنها حسن ربی جدید زینوین این نیست ، شما برای استفاده از رب ، از قاشق های مختلف استفاده می نمایید ، اما جا ربی زی نوین به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به استفاده از قاشق به هر میزانی که نیاز دارید و مورد نظرتان می باشد رب را داخل ظرف غذای خود بریزید و برای این کار تنها کافیست اهرم بالایی ظرف ربی را فشار دهید ، به همین راحتی می توانید از رب در غذاهای خود استفاده نمایید.

 

خرید آنلاین ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

قیمت : 55000 تومان

 

نحوه استفاده از ظرف نگدارنده رب گوجه فرنگی زی نوین آنتی باکتریال:

1-درپوش زیرین ظرف را به طور کامل ببندید (مطمئن شوید درپوش به شکل کامل بسته شده باشد)
2-درپوش بالایی را باز کنید و رب را داخل ظرف بریزید (توجه داشته باشید قاشق را به لبه ظرف نزنید و یا بر روی لبه ظرف قرار ندهید)
3-درب ظرف را ببندید و محکم نمایید ، دقت کنید درب ظرف هم در قسمت زیرین و هم در قسمت بالایی کج بسته نشود.
اکنون شما می توانید برای استفاده از ظرف ربی جدید ، درپوش زیرین را بازکنید و با فشار دادن اهرم بالایی به هر اندازه ای که می خواهید از رب استفاده نمایید ، بدون نیاز به قاشق.

 

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

خرید ربی ارزان

قیمت : 55000 تومان

 

ویژگی ها و مشخصات ظف نگهدارنده رب گوجه زینوین جدید:

ابعاد : 25×20×25 سانتي‌متر
وزن : 680 گرم
وزن بسته‌بندي : 770 گرم
تعداد : دو تکه
قابليت شستشو : دست ، ماشين ظرفشويي
ساير توضيحات :
-جنس پلي كربنات نشكن
-نسل جديد نگهدارنده رب براي كاهش كپك زدگي رب

نقاط قوت

مدل جديد براي استفاده بهتر و آسان تر از قبل
ساخته شده از بهترين مواد اوليه (Food Grade)
جلوگيري از كپك زدگي، سياه و خشك شدگي
استفاده از رب بدون نياز به قاشق
كاربردي و سريع و آسان

 

نکاتی درباره شستشوی ظرف نگهدارنده زینوین مدل 2018 :

قبل از هربار استفاده تمامی بخش های زی نوین (به جز درب ظرف یا همان پمپ هوا) را از یکدیگر باز و به دقت شسته و خشک نمایید چرا که آلودگی و رطوبت می تواند سبب ایجاد و گسترش کپک شود. حتی شستشو و خشک نمودن صحیح تمام قطعات زینوین را قبل از اولین بار استفاده توصیه می کنیم. جهت جلوگیری از خش برداشتن، قطعات را با اسفنج نرم بشویید.

نقشه انفجاری محصول:

درب ظرف در واقع پمپ هوا نیز می باشد این بخش را با دستمال نیمه مرطوب تمیز و خشک نمایید. در صورت ورود آب به پمپ، با فشردن پمپ و نیز از طریق شکاف روی درپوش آب را از آن خارج کنید.

پیستون دارای سه قطعه است. شستشوی قطعات آن از جمله قطعه ی لاستیکی واشر را نیز فراموش نکنید. پیستون را با دست از دهانه پایین مخزن خارج کنید. بعد از خشک شدن قطعات پیستون، واشر را دور درپوش پایینی پیستون بیندازید به طوری که شیار واشر رو به بالا باشد. سپس درپوش بالایی پیستون را روی درپوش پایینی فشرده و محکم می کنیم.

23 درصد همه مرگ و میرها در جهان ناشی از سرطان است و سالانه نیم میلیون نفر در جهان از سرطان کبد جان می سپارند. رب کپک زده فاقد ارزش غذایی است و مصرف آن باعث سرطان کبد می شود. کپک نوعی قارچ است، قارچ ها سمومی تولید می کنند که گاهی سرطان زا است و برای انسان مضر و حتی کشنده است.

آنچه باعث رشد و گسترش کپک ها می شود اکسیژن و رطوبت است . معمولاً کپک ها بدون حضور اکسیژن نمی توانند رشد کنند.

رشد بسیاری از قارچ ها در فضای یخچال تنها کند می شود و متوقف نمی شود و پخت غذا نمی تواند سموم ناشی از کپک رب را از بین ببرد. اگر ماده غذایی شما دچار کپک زدگی شده است نباید آن را مصرف کنید. برداشتن یک لایه از سطح رب نمی تواند سمومی که توسط قارچ ها تولید شده و در لایه های پایینی نفوذ کرده را از ماده خوراکی جدا کند.

خرید ارزان ظرف نگهدارنده رب زی نوین مدل 2018

قیمت ظرف نگهدارنده رب زی نوین آنتی باکتریال

قیمت : 64000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *