فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

قیچی ده کاره Mighty shears خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل خرید اینترنتی قیچی 10 کاره مایتی شرز Mighty shears خرید…

قیچی ده کاره Mighty shears

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

خرید اینترنتی قیچی 10 کاره مایتی شرز Mighty shears

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

خرید پستی قیچی 10 کاره Mighty shears

قیمت : 40000 تومان

قیمت : 18000 تومان

خرید پستی 1

 

قیچی ده کاره Mighty shears

میتی شرز Mighty Shears یک قیچی ده کاره می باشد که در امورات منزل و کار و هم در کار آشپزخانه شما را یاری می کند، قیچی ده کاره مایتی شرز به دلیل داشتن تیغه هایی از جنس فولاد از مقاومت زیادی برخوردار بوده و در هر کاری کاربرد دارد. از قیچی 10 کاره علاوه بر برش های مختلف می توان به عنوان گردو شکن ، دربازکن ، پیچ گوشتی و . . . نیز استفاده کرد.از کارهایی که می توان با قیچی ده کاره Mighty Shears انجام داد به بریدن میوه ، پارچه ، کاغذ ، گوشت ، سیم ، نان ، سبزیجات و کابل و … اشاره کرد.

 

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

خرید قیچی ده کاره Mighty shears اصل و ارزان

قیمت : 18000 تومان

قیچی ده کاره اصل

قیچی ده کاره Mighty Shears یک قیچی فوق العاده و کارامد است که با طراحی هوشمندانه و خارق العاده چندین کار سنگین در آن جمع شده و می توان با آن انجام داد.قیچی ده کاره با داشتن تیغه های فولادی می تواند سطوح سخت و مقاوم را به راحتی خرد و تکه تکه کند، خلاصه اینکه با داشتن قیچی 10 کاره مایتی شایرز Mighty Shears می توانید بسیاری از کارهای آشپزخانه را مانند برش میوه و سبزیجات ، پولک کردن ماهی ، باز کردن در انواع بطزی ، برش گوشت و تکه کردن استخوان و شکستن گردو و نظیر آن را با آن انجام دهید.

جدا شدن تیغه های قیچی از هم :

قیچی Mighty Shears قابلیت جدا شدن تیغه ها از هم دیگر را دارند ، طراحی این قیچی به گونه ای است که به آسانی و با یک حرکت می توانید تیغه ها را از یک دیگر جدا کنید و از هر تیغه در کاری استفاده نمایید. با جدا کردن تیغه های قیچی شما 2 عدد چاقوی بسیار تیز خواهید داشت . یک چاقوی ساده که به عنوان پوست کن نیز قابل استفاده است و یک چاقوی دندانه دار اره ای که می توانید با آن میوه ، سبزیجات و هر چیز دیگری را برش دهید.

با جدا سازی تیغه های قیچی شما صاحب دو عدد چاقوی تیز می شوید

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

خرید ارزان قیچی ده کاره آشپزخانه Mighty shears

قیمت : 18000 تومان

قیچی ده کاره آشپزخانه Mighty shears

برش سطوح سخت و محکم مانند ورقه های فلزی از ویژگی های قیچی 10 کاره Mighty Shears است که به دلیل داشتن تیغه های فولادی بسیار تیز به آسانی می توانید ورقه های فلزی و آلمینیومی را برش دهید.حتی این قیچی قادر است درب قوطی های رنگ را باز کند ، برش سیم و کندن روکش آن و یا استفاده به عنوان پیچ گوشتی 2 سو از دیگر کارهایی است که قیچی Mighty Shears انجام خواهد داد. به این دلیل است که می توان این قیچی را به عنوان یک ابزار همه کاره معرفی کرد که از پس کارهای بسیار سخت و مشکل برخواهد آمد.داشتن دسته ارگونومیک باعث شده است که هنگام کار با قیچی 10 کاره با فشار بسیار کم بتوانید سطوحی بسیار سخت را برش دهید.

لکه گیری و شکستن اجسام:

انتهای دسته قیچی ده کاره فلزی قرار دارد که با آن می توانید پوست میوه و صیفی جات را لکه گیری کنید ، گرفتن لکه های سیب زمینی را با قیچی ده کاره انجام دهید . درضمن با همین قسمت می توانید پوست آهکی تخم مرغ و سطوح شبیه به آن را بشکنید. طرف دیگر انتهای دسته دوم نیز فلزی شبیه به سر پیچ گوشتی 2 سو دارد که می توانید از آن به عنوان پیچ گوشتی نیز استفاده کنید.

لکه گیری سیب زمینی با قیچی ده کاره

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

بریدن گوشت:

تیغه های دندانه دار و اره ای شکل قیچی 10 کاره این امکان را به شما می دهد که گوشت مرغ و حتی گوسفند را به آسانی و با فشاری کم برش دهید و کاملا تکه تکه کنید . برش گوشت از دغدغه های همه ماست ، با خرید قیچی 10 کاره Mighty Shears دیگر نگران تکه تکه کردن گوشت مرغ و گوسفند در منزل نباشید.

تیغه های قوی این قیچی حتی می تواند استخوان های مرغ و گوسفند را نیز برش دهد و بدون نیاز به چاقو به آسانی گوشت را با استخوان تکه تکه کنید. استفاده از قیچی 10 کاره در برش گوشت خطر بریدگی انگشتانتان را نیز کاهش خواهید داد.

 

برش انواع گوشت ( گوسفند ، مرغ و . . . ) با قیچی Mighty Shears

پولک گیر ماهی:

شما از این قیچی به عنوان یک ابزار پولک گیر ماهی نیز می توانید استفاده کنید ، یکی از تیغه های قیچی بعد از جدا شدن تبدیل به یک پولک گیر ماهی خواهد شد که به دلیل داشتن تیغه های دندانه دار به آسانی می توانید پولک هر نوع ماهی را بگیرید . جدا کردن پولک از بدن ماهی کار دشواری است ولی با تیغه دندانه دار قیچی Mighty Shears با چند ضربه می توانید پولک ماهی را جدا نمایید.

تبدیل قیچی به پولک گیر ماهی

دربازکن بطری:

اهرمی که در قیچی ده کاره Mighty Shears تعبیه شده کار بازکردن درب بطری های فلزی مانند نوشابه و . . . را انجام می دهد ، پس با خرید قیچی 10 کاره Mighty Shears یک دربازکن بطری نیز خواهید داشت.

پوست کن بسیار تیز:

بعد از این که تیغه های چاقو را جدا می کنید شما یک پوست کن تیز نیز خواهید داشت ، این پوست کن توانایی جدا کردن پوست انواع صیفی جات و میوه ها را دارد. تصویر زیر کاملا گویای این ابزار خواهد بود که چگونه می توانید با یک طرف قیچی یک پوست کن دستی داشته باشیم.

پوست کن میوه و صیفیجات

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

 

لکه گیری و شکستن اجسام:

انتهای دسته قیچی ده کاره فلزی قرار دارد که با آن می توانید پوست میوه و صیفی جات را لکه گیری کنید ، گرفتن لکه های سیب زمینی را با قیچی ده کاره انجام دهید . درضمن با همین قسمت می توانید پوست آهکی تخم مرغ و سطوح شبیه به آن را بشکنید. طرف دیگر انتهای دسته دوم نیز فلزی شبیه به سر پیچ گوشتی 2 سو دارد که می توانید از آن به عنوان پیچ گوشتی نیز استفاده کنید.

لکه گیری سیب زمینی با قیچی ده کاره

گیره گردو شکن:

قسمتی از قیچی ده کاره Mighty Shears که دقیقا بین دو تیغه و میان دسته های قیچی قرار داد وظیفه شکستن پوست گردو و همچنین خوراکی هایی مانند گردو را دارد. با قرار دادن گردو بین دو دسته و فشار دسته ها پوست گردو به راحتی شکسته شده. پس شما می توانید از قیچی Mighty Shears به عنوان یک گردو شکن نیز استفاده کنید.

گیره دندانه دار برای شکستن پوست گردو

علاوه بر کارهایی که گفته شد این قیچی قادر به انجام ده ها کار دیگر را نیز دارد ، این قیچی علاوه بر انجام کارهای آشپزخانه در محل کار نیز قابل استفاده است ، شما از قیچی Mighty Shears به عنوان قیچی باغبانی نیز می توانید استفاده کنید و شاخه های چوبی محکم را با یک حرکت برش دهد.

کاور قیچی Mighty Shears نیز دارای آهنربای مغناطیسی است که می توانید آن را به سطوح فلزی بچسبانید و قیچی را در کنار دست خود خود داشته باشید.

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

 

 

ویژگی ها و خصوصیات قیچی ده کاره مایتی شرز اصل

– قیچی ده کاره

– برند: MIGHTY SHEARS

– مدل: JJ0136

– جنس: پلاستیک و استیل

– ابعاد: 7.5*23 سانتی متر

– ضخامت تیغه: 0.3 سانتی متر

– وزن: 185 گرم (پکیج)

– رنگ: قرمز ، سبز (رندوم)

– دارای تیغه های استیل و تیز

– داری دسته ارگونومیک

– دارای کاور آهنربا دار

– قابلیت برش کاغذ ، پارچه ، میوه ، سبزیجات ، گوشت ، نان ، سیم و کابل و غیره

– قابلیت چاقو ، گردو شکن ، درب بازکن ، پیچ گوشتی ، پوست کن ، فلس گیر ماهی ، لکه گیر سیب زمینی و غیره

– قابلیت جداسازی تیغه ها از یکدیگر

– قابلیت ده عملکرد متفاوت

– مناسب برای منزل ، محل کار ، سفر و غیره

– قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

– طراحی هوشمندانه

– ضد زنگ

– کاربردی

– ساخت: چین

 

مشخصات قیچی ده کاره

با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ، بدون تغییر شکل، با دوام در استفاده

دسته ارگونومیک راحتی گرفتن، مواد nonslip softgrip جلوگیری از لغزش استفاده می شود

از طراحی های دندانه دار لغزش وقتی قیچی گوشت ضخیم ببرید

طراحی برای جداسازی ساده، آسان برای جدا کردن و تمیز قیچی

ایده آل برای خراش دادن فلس ماهی / قیچی گوشت و استخوان / شکستن آجیل / برش سبزیجات / لایه برداری میوه ها و سبزیجات / قوطی باز و بطری

توضیحات انگلیسی محصول :

multi-purpose shears that can be used as a scissor, screwdriver, bottlecap opener, nut cracker, knife blade, fish scaler, bone cutter, wire stripper, vegetable peeler and more!
Material: ABS, Stainless steel
ergonomic comfort grip handles
Great for cutting fabric, wire, herbs, thread, paper, blister packs, credit cards, twigs, chicken bones, cardboard, rope, meat, vegetables
Package Included:1 x Mighty Scissors

قیچی چند منظوره که می تواند به عنوان یک قیچی، پیچ گوشتی، درب بازکن بطری، کراکر مهره، تیغه چاقو، ماهی گیر، ماهی برشی استخوان، سیم برش، گیاه خواربار و غیره استفاده شود!
ماده: ABS، فولاد ضد زنگ
دستگیره های راحتی ارگونومیک
عالی برای برش پارچه، سیم، گیاهان، موضوع، کاغذ، بسته بندی تاول زده، کارت های اعتباری، شاخه، استخوان مرغ، مقوا، طناب، گوشت، سبزیجات
بسته بندی شامل: 1 قیچی قدرتمند

خرید ارزان قیچی ده کاره Mighty shears اصل

قیمت قیچی ده کاره میتی شرز اصل

قیمت : 40000 تومان

قیمت : 18000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “قیچی ده کاره Mighty shears اصل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *