فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه

خرید باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه خرید اینترنتی جعبه نگهداری قرص پیل پرو باکس نگهداری قرص و دارو Pill Pro   خرید…

خرید باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه

خرید اینترنتی جعبه نگهداری قرص پیل پرو

باکس نگهداری قرص و دارو Pill Pro

 
خرید باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه

خرید پستی جعبه یاداوری قرص هفتگی

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 25000 تومان

خرید پستی 1

خرید جعبه یاداوری قرص هفتگی , خرید ارزان باکس پیل پرو , فروش باکس Pill pro, حراج باکس نگهدارنده قرص هفتگی , تخفیف جعبه نگهداری قرص روزانه , فروش ویژه جعبه قرص پیل پرو ,فروش ویژه جعبه قرص Pill Pro, باکس تفکیک دارو, باکس دارو هفتگی, باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه, جا قرصی, جدیدترین جعبه دارو هفتگی, جعبه دارو هفتگی ارزان, جعبه قرص روزانه,

باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه

جعبه قرص روزانه وسیله‌ای ساده، سبک و با کاربری آسان می‌باشد که کاربر می‌تواند با کمک تقسیم‌بندی‌ چهار قسمتی درون جعبه به راحتی قرص‌های مربوط به صبح، ظهر، عصر و شب را از یکدیگر تشخیص داده و در زمان مناسب آن‌ها را مصرف کند.باکس قرص هفتگی pill pro با هفت طبقه ی مجزا برای 7 روز هفته و 4قسمت مجزا در هر طبقه ، صبح ، ظهر ، عصر ، و شب به شما امکان تفکیک و نگهداری قرص ها ، ویتامین ها ی خود را می دهد.

خرید پستی جعبه تفکیک دارو روزانه

قیمت : 25000 تومان

جعبه تفکیک دارو هفتگی

یکی‌دیگر از مشکلات رایج، فراموشی به همراه داشتن داروها در موقع نیاز است. اگر قرص‌ها به صورت سازماندهی شده و مرتب در درون جعبه قرص قرار گیرند، افراد می‌توانند به راحتی و در همه جا داروهای خود را به همراه داشته باشند و هیچ گاه مصرف آن‌ها را فراموش نکنند.این باکس هفتگی برای هر روز یک طبقه ی مجزا دارد که از پایین دارای محلی برای درآوردن از باکس می باشد.شما میتوانید این طبقه ی در دار که دارای 4 قسمت برای زمانهای مختلف روز می باشد را در کیف یا جیب خود به راحتی حمل کنید تا در مواقع مختلف گردش یا مسافرت و در محل کار یا مدرسه همراه خود داشته باشید و زمان مصرف قرص خود را فراموش نکنید.

خرید آنلاین جا قرصی روزانه Pill Pro

قیمت : 25000 تومان

جا قرصی روزانه و هفتگی

روزمرگی استفاده از داروی خوراکی به خصوص با بالا رفتن سن تبدیل به روندی همیشگی می‌شود که با وجود تکرار پذیری آن باز هم این احتمال وجود دارد که بیمار مصرف قرص‌ها را فراموش کرده و یا حتی به یاد نیاورد که آیا آن‌ها را مصرف کرده است یا خیر.

از آنجایی که اغلب داروهایی که استفاده می‌شوند دارای دوره‌ی درمانی هستند، مصرف به موقع و مرتب آن‌ها حائز اهمیت فراوان است. از سوی دیگر بسیاری از بیمارانی که به طور مرتب باید دارو مصرف کنند، شخصاً توانایی تشخیص صحیح دارو و یا به یاد داشتن زمان مصرف آنرا ندارند و برای انجام این کار می‌بایست از فرد دیگری کمک بگیرند. مصرف بسیاری از این داروها برای بیمار اهمیت حیاتی دارند و عدم مصرف یا تأخیر در مصرف آن‌ها ممکن است لطمات جبران ناپذیری به بیمار وارد کنند، بنابراین دقت و توجه در مصرف صحیح آن‌ها بسیار مهم است. در این راستا وجود وسیله‌ای که قرص‌ها و کپسول‌ها را به صورت مرتب و سازماندهی شده در اختیار بیمار قرار دهد، کمک شایانی به بیمار و افرادی که او را تحت مراقبت و درمان قرار می دهند، می‌کند.

خرید ارزان جا قرصی روزانه و هفتگی پیل پرو Pill Pro

قیمت : 25000 تومان

باکس دارو فانتزی

وقتی که سینی روز را از پایین باکس درآوردید ،در آخر شب بعد از استفاده دوباره آن را پر کرده و با جدا کردن در باکس به راحتی میتوانید آن را روی سینی های دیگر قرار داده و درب را ببندید.همینطور که سینی روز را درآوردید سینی روز بعد به پایین آمده و در جایگاه خروج قرار میگیرد تا برای روز بعد آماده باشد. این جعبه دارای هفت قسمت مجزا و درب‌دار است که برای هفت روز هفته در نظر گرفته شده‌اند.

خرید باکس نگهداری قرص هفتگی و روزانه

فروش عمده باکس دارو نگهدارنده قرص و دارو

قیمت : 25000 تومان

جعبه نگهداری قرص هفتگی و روزانه پیل پرو

خرید جعبه نگهداری قرص هفتگی و روزانه : یکی از معضلات خوردن قرص ها در زمان و روز مشخص است که بخصوص برای سالمندان یک مشکل جدی و خطرناک است . میتوانید با جعبه دارو هفتگی و روزانه هر روز داروی مشخص ان روز را جدا کرده و همراه داشته باشید و سلامت خود و عزیزانتان را تضمین نمایید . شما عزیزان می توانید جدیدترین باکس یادآوری قرص هفتگی را به صورت کاملا تضمینی از فروشگاه اینترنتی آف کالا خریداری کرده و هزینه آن را پس از دریافت کالا پرداخت کنید.

فروش ویژه جا قرصی هفتگی و روزانه

قیمت : 25000 تومان

قیمت جعبه روزانه قروص و دارو

قیمت : 25000 تومان

خرید پستی 1

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *