فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید بطری دو سر اسپری و آسان ریز

بطری دو سر اسپری و آسان ریز خرید بطری دو سر اسپری و آسان ریز خرید اینترنتی بطری روغن دو سر خرید پستی…

بطری دو سر اسپری و آسان ریز

خرید بطری دو سر اسپری و آسان ریز

خرید اینترنتی بطری روغن دو سر

خرید پستی بطری سس و روغن ریز دوسر

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 20000 تومان

خرید پستی

تخفیف ویژه بطری دو سر اسپری و آسان ریز,خرید ارزان بطری روغن دو سر,قیمت بطری سس سویا دو سر, فروش عمده بطری سس و روغن ریز دوسر,حراج بطری روغن دو سر اسپری و قطره ای

بطری دو سر اسپری و قطره ای

سس های خوراکی از چاشنی های پرمصرف خانوارهاست و انواع مختلفی دارند که به دو صورت رقیق و غلیظ هستند. سس سویا یا سویا سس نیز یکی از چاشنی های پرطرف دار بوده که برای مزه دار کردن غذاهای دریایی و سوپ از آن استفاده می شود. این سس از دانه های سویا و برای اولین بار در کشور چین تهیه شد و کم کم در کشور های خاورمیانه مورد مصرف قرار گرفت.

این بطری دو سر امکان استفاده و حمل و نقل روغن،مایعاتی نظیر سرکه، آبلیمو ،سس سویا ،… را به دو صورت پخش با اسپری و استفاده در مقادیر کم و قطره ای توسط دو سر مجزای خود فراهم کرده است.در واقع شما دو بطری مجزا با دو کاربرد متفاوت را یکجا در یک بطری خواهید داشت.

 

فروش عمده شیشه روغن دو سر اسپری و آسان ریز

قیمت : 20000 تومان

بطری روغن دو سر

این روزها توجه مردم به سلامتی فردی خودشان بسیار افزایش یافته است و در همین راستا حضور سالاد و انواع سبزیجات خام، همچون کدو و هویج رشته رشته شده خام، در برنامه غذایی افراد پر رنگ تر شده است و متعاقب آن استفاده از ظروف دم دستی برای اضافه کردن سرکه یا آب لیمو یا روغن زیتون و … به سالاد افزایش یافته است.
به همین دلیل طراحان لوازم خانگی دست به طراحی بطری هایی زده اند که امکان استفاده ی راحت و در همه ی مکانها به دلیل حمل و نقل آسان بطری را فراهم می کند.

 

بطری دو سر اسپری و قطره ای

این بطری دو سر انتخابی امن و سالم برای پخت و پز می باشد.با استفاده ازین بطری شما میتوانید مایعاتی نظیر سس و روغن یا سرکه را که میخواهید به سطح وسیعی از غذای خود به مقدار مساوی استفاده کنید با استفاده از سر اسپری دار آن به راحتی و بطور مساوی پخش کنید.همچنین از سر قطره ای آن برای مصرف کم خود استفاده کنید.بویژه این سر قطره ای برای افرادی که نگران بالا بودن چربی یا نمک بدن خود هستند انتخابی امن و مطمئن می باشد.

شیشه نگهداری سس سویا ، با دو سری اسپری و آسان ریز پمپی که امکان استفاده از سس سویا ، سرکه ، روغن و . . . را به صورت اسپری و آسان ریز به شما می دهد . این بطری قادر است انواع سس و مایعاتی شبیه به آن را نگهداری و به دو صورت اسپری و آسان ریز خارج کند. سس ها دو نوع رقیق و غلیظ دارند که از سری اسپری آن برای خارج کردن نوع رقیق و از سری پمپی نیز برای خارج کردن سس هایی با غلظت بالاتر میتوانید استفاده نمایید.

 

حراج شیشه سس سویا دو سر

قیمت : 20000 تومان

شیشه سس سویا دو سر

شیشه سس سویا دارای دو خروجی به صورت سری اسپری و آسان ریز پمپی می باشد که برای خارج کردن سس از هر دو سر می توانید استفاده نمایید. همچنین این شیشه برای نگهداری روغن ، سرکه ، آبلیمو و . . . نیز می توانید استفاده نمایید. شیشه دو سر در آشپزی نیز کار شما را آسان تر خواهد کرد و حتی مصرف روغن شما را با اسپری کردن کمتر می کند. جلوگیری از ریختن بیش از حد روغن ، سس یا مایعات مصرفی دیگر از ویژگی های مهم بطری دو سر می باشد.

ویژگی ها و مشخصات بطری دو سر اسپری و آسان ریز :

استفاده از روغن زیتون مورد علاقه خود، سرکه ،سس یا سایر مایعات رقیق
پخت و پز آسان
سبک و حمل و نقل راحت
جنس سیلیکونی ABS فاقد مواد مضر
دارای طراحی ضد ضربه
ظرفیت 80 میلی لیتر
دارای دو سر متفاوت با کاربردهای پخش اسپری و قطره ای مایعات
کیفیت بسیار بالا
قابلیت شستشوی آسان

قیمت بطری سس سویا دو سر

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 20000 تومان

خرید پستی

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *