فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

تراکشن بادی گردن خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction خرید اینترنتی تراکشن گردن بادی خرید پستی تراکشن گردن بادی قیمت : 56000…

تراکشن بادی گردن

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

خرید اینترنتی تراکشن گردن بادی

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

خرید پستی تراکشن گردن بادی

قیمت : 56000 تومان

قیمت : 30000 تومان

خرید پستی 1

فروش آنلاین تراکشن بادی گردن,خرید ارزان تراکشن بادی گردن Air Neck Traction,خرید اینترنتی تراکشن گردن بادی,خرید پستی تراکشن گردن بادی,قیمت تراکشن بادی گردن Air Neck Traction,فروش تراکشن گردن Air Neck Traction,حراج تراکشن بادی Air Neck Traction,تخفیف ویژه تراکشن بادی گردن,فروش عمده تراکشن گردن بادی Air Neck Traction

 

تراکشن گردن

تراکشن گردن بادی Air Neck Traction

وسیله ای برای رفع آرتروز گردن و کشش دهنده ی گردن از طریق هوا
دارای پوار شیر فلزی
با کیفیت ترین تراکشن سه تکه
دارای روکش مخملی ضد حساسیت
ساختار اصلی وسیله کشش دهنده گردن تراکشن گردن (Air neck traction) از طریق هوا

از جمله نواحی ستون فقرات که بسیار دچار درد و فشار هستند می توان به کمر و گردن اشاره کرد . در گردن هفت مهره وجود دارد که با توجه به ثابت شدن طولانی مدت گردن در یک حالت ، عدم ورزش های لازم برای کاهش میزان فشار بر روی مهره ها ، بسیار پیش می آید که دچار گرفتگی ، درد و مواردی نظیر آن شود . برای حل این مشکل علی رغم وجود ابزارهای مختلفی نظیر ماساژورها ، محصولی جدید و کاربردی را با نام تراکشن گردن بادی به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم.

 

 

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

خرید ارزان تراکشن گردن بادی دارای پمپ

قیمت : 30000 تومان

تراکشن گردن بادی دارای پوار

ساختار اصلی این وسیله راحت و سبک وزن است و در فرآیند پشتیبانی و در روش درمان از طریق کشش به سهولت مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را به آسانی حمل نمود و به محل کار برد و یا در منزل و سفر استفاده نمود.هنگام باد کردن تراکشن ، این وسیله موجب کشیدگی ملایم گردن می شود، پمپی که در دست فرد است دستگاه را از هوا پر می کند، که البته تنظیم میزان آن به سطح تندرستی فرد، مقدار درد و وضعیت بیمار بستگی دارد. کشیدگی به آرامی عضلات سفت را شل می کند، فشار عصب و مفصل را کاهش می دهد و از وزنی که سر روی مهره های گردن وارد می آورد، کم می¬کند.
کشش ایجاد شده موجب جدایی مفاصل گردن ، در راستای رفع فشار روی عصب و کمک به عضلات و رباط های محافظ سر می¬شود. ساختار این وسیله در گردن درد و شل کنندگی عضلات و مفاصل بسیار موثر است.عملکرد این وسیله به صورتی طراحی شده که در عضلات سفت، اعصاب ضعیف ، درد گردن، سردردهای ناشی از فشار عصبی، حالت سستی گردن و مفاصل و دیسک های رو به وخامت شدید به کار می رود.

 

 

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

فروش عمده تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

قیمت : 30000 تومان

تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

بالش بادی سه تایی مخصوص باز کردن تنش و جمع شدگی و گرفتگی مهره های گردن با پمپ دستی جهت تنظیم اندازه بالشتکهااین وسیله بسیار مناسب برای رفع اسپاسم و جمع شدن مهره های گردنی بالای ستون فقرات مخصوصآ مهره اطلس و عضله های اطراف آن میباشد

که کم شدن فاصله مهره ها در کوتاه مدت می تواند مشکلاتی مثل درد گردن و گرفتگی مداوم گردن و شانه ها و در طولانی مدت عواقب جبران ناپذیر و امراضی مثل آرتروز و کوتاهی گردن به بار بیاورد

از طرف دیگر میدانید که داشتن گردنی دراز جزو زیبائی های بدن به شما میرود (البته “کمی بلند” و متناسب با بدن و منظور گردن زرافه ای نیست) پس استفاده این وسیله در طولانی مدت ( در حد استاندارد ) می تواند بر زیبایی و تناسب اندام بیافزاید

این محصول ضد اسپاسم گردنی معرفی شده توسط سیب هفت با قطعات مختلف مثل ایربگ لاتکسی بوش ، پوشش دار و قطعات اتصالی فلزی و پلاستیکی می تواند پایانی باشد برای مشکلات مهره های بالایی و انتهایی ستون فقرات

 

 

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

حراج تراکشن بادی گردن

قیمت : 30000 تومان

تراکشن گردن سه لایه بادی

باید توجه داشت که انقباض مذکور درخصوص جراحات تازه و شرایط وخیم تورم و التهاب کارایی ندارد.
دستگاه ( air neck traction) دارای یک پمپ با هدف باد کردن لایه ها ودو نوار چسبی قابل تنظیم در بالا و پایین لایه ها می¬باشد. این دستگاه برای گردن های کوچک و گردن های بزرگ قابل استفاده است.
هنگامی که وسیله به اندازه کافی باد شد، ساچمه تعبیه شده در لوله متصل به بالش مانع ازخروج هوا به بیرون می¬شود.
برای جابجایی راحت تر وسیله، می¬توان هوای داخل محفظه ها را خارج کرده و آنرا به سهولت حمل نمود.

تراکشن بادی را به دور گردن خود قرار دهید و با استفاده از پمپ دستی آن را باد کنید . توجه داشته باشید در این حالت ، پیچ تخلیه هوا که دقیقاً بالای دسته پمپ قرار دارد را ببندید تا مانع از خروج هوا شود . برای تخلیه هوا نیز کافیست این پیچ را باز کنید و لایه ها را به آرامی فشار دهید . بر روی لوله هوای متصل به محفظه ها ، یک درچه توقف هوا تعبیه شده که با استفاده از آن می توانید ورود و خروج هوا به داخل مخزن را متوقف و یا آزاد کنید ، برای این کار تنها کافیست غلطک دوار آن را به سمت جلو و عقب حرکت دهید.

ویژگی های تراکشن گردن بادی :

طراحی نوین و کابردی
قابل استفاده برای افراد مختلف با سایز گردن متفاوت
دارای 3 لایه با قابلیت باد شدن
مجهز به پمپ دستی
سهولت در استفاده
دارای روکش مخملی
راحتی گردن در حین استفاده
مناسب برای کاهش فشار بر روی مهره ها ، سهولت در گردش خون و کاهش درد در ناحیه گردن
قابلیت جمع شوندگی
سبک و کم حجم

 

تحقیقات بخش ارتوپدی انجمن درمان توان بخشی آمریکا در نشریه ی تمرین های ورزشی ارتوپدی و درمان توان بخشی
متخصصان بالینی نحوه ی استفاده از کشش متناوب مکانیکی گردن را بررسی کرده و با فعالیت­های دیگر نظیر درمان دستی و ارتقای سطح تمرین های ورزشی تلفیق کردند و بدین سان موجبات کاهش درد کسانی را فراهم آورند که از درد گردن و یا دست (ناشی از گردن) رنج می بردند.

مقاله ی اخیر Raney N H، Petersen E J، Smith T A،و برخی متخصصان دیگر حاکی از آن است که بسط و توسعه ی قانون پیش بینی بالینی در راستای شناسایی بیمارانی که مبتلا به درد گردن می باشند احتمالا با تمرین ورزشی وفرایند کشش گردن میسر می گردد.

براساس مجله ی درمان فیزیکی مورخ دسامبر 2007 از به نظر می رسد که کشش متناوب گردن، درمان دستی و تقویت عضله ی تاکننده­ی گردن در امر مدیریت radiculopathyگردن سودمند می باشد. Valtonen E Jو Kiuru Eدر مجله ی اسکاندیناوی طب توان بخشی، کشش گردنی را به عنوان یک ابزار درمانی مطرح نمودند که 1970 بیمار مبتلا به علائم بیماری های گردن با فرآیند کشش درمان شده اند، لذا استفاده از دستگاه مزبور ابزار نسبتا مناسبی در تسکین نشانه های بیماری گردن به شمار می آید.علاوه بر این، محققان بر این باورندکه استفاده ی مکرر از کشش گردن عامل مهمی در میزان درمان گردن درد محسوب می گردد. 19 درصد افراد با فرآیند کشش کاملا درمان شدند و 42 درصد نیزبه بهبودی چشمگیری دست یافته­اند .

مجله های ورزشی ارتوپدی و درمان فیزیکی تحقیقی را در سال 2006 منتشر کردند که بسیاری از افراد مبتلا به radiculopathyگردن با استفاده از قانون پیشگویی بالینی و رویکرد مداخله چند وجهی تحت درمان قرار گرفته و بهبود یافتند، رویکرد مزبور شامل کشش متناوب گردن است که باعث درمان 88 درصد از مشکلات این گروه می­باشد.

 

خرید تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

قیمت تراکشن بادی گردن Air Neck Traction

قیمت : 56000 تومان

قیمت : 30000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *